Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това никой не го оспорва бе човек. Отдавна се знае. Имам предвид, че виж как някои изпълнители могат да си позволят дори това и пак да бъдат в топа. Мързелива е. Компенсира с талант и някаква остатъчна харизма. Реално само с това се движи напред.

Такива хора като Преслава, не трябва да съществуват в музикалния пазар, няма място за мързеливи и залагащи на сигурното. Формулата "Ганев+Наска+Росен Димитров", се похаби. Да си върви при баба си в Каварна и да заживеят там.

  • Like 5
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ниските гледания в канала на Планета според мен са заради някаква нова политика на Ютюб,която по някакъв начин намалява ангажираноста на абонатите на големите канали. Само за справка с 2 от световните топ хитачки в последно време,едната има близо 400B,а другата 200В. Само преди 2-3 години отдавна щяха да имат по 1-2 милиарда.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6swmTBVI83k&ab_channel=LilNasXVEVO

Относно казуса за Галена и Меди все още съм привърженик на теорията,че чак сега хората разбират масово за песента и заради това са високите гледания. Ако купуват тия дни ще стане ясно като се сгромолясат,но дори и някой да пазарува мисля че ще е Меди,а не Галена. Пресвета Дево Мария,какви времена настанаха,аз да защитавам Галена,а Кондомчо да я плюе

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Помним ли този тетрахит?

 

Предпочитам

преди 9 минути, чушка. каза:

Това, че ще представи един път някъде и ще пее на живо, по случайност ще каже на някого да снима, за да го качи на стори..Галена това кога го е правила?

Това са измекярски и евтини номера, които пробутва и създава илюзията, че пее на живо и че на всяка песен, приемът е идентичен.

 

То и купените гледания са измекярски номера, макар и да не са евтини :D Времето ще покаже.

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Ниските гледания в канала на Планета според мен са заради някаква нова политика на Ютюб,която по някакъв начин намалява ангажираноста на абонатите на големите канали. Само за справка с 2 от световните топ хитачки в последно време,едната има близо 400B,а другата 200В. Само преди 2-3 години отдавна щяха да имат по 1-2 милиарда.

 

Ето и друг пример с български ютюбъри. Светът на Ванката има приблизително 420к абонати,докато този на Клашъра има над милион. На първите за 24 часа видеото ще има приблизително 200к,колкото кажи-речи стандартна премиера в канала на Планета и във времето ще стигне 1 милион докато на втория ще направи 100-150к за денонощие и ще забие на 300-400к както повечето му видеа.

Относно казуса за Галена и Меди все още съм привърженик на теорията,че чак сега хората разбират масово за песента и заради това са високите гледания. Ако купуват тия дни ще стане ясно като се сгромолясат,но дори и някой да пазарува мисля че ще е Меди,а не Галена. Пресвета Дево Мария,какви времена настанаха,аз да защитавам Галена,а Кондомчо да я плюе.

Нямат толкова големи гледания като преди световните хитове, заради масовото използване на Спотифай в чужбина като основен метод за стрийминг на музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Такива хора като Преслава, не трябва да съществуват в музикалния пазар, няма място за мързеливи и залагащи на сигурното. Формулата "Ганев+Наска+Росен Димитров", се похаби. Да си върви при баба си в Каварна и да заживеят там.

При баба Въчка? Хахахахахахха

Спокойно, и това сме предвидили за нея, но в по-късен етап. Кармата пази сценарии, в който Преслава взима ролята на баба Въчка в Каварна. Заживява на чист въздух и така нататък, хоп па ла, и така нататък.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Такива хора като Преслава, не трябва да съществуват в музикалния пазар, няма място за мързеливи и залагащи на сигурното. Формулата "Ганев+Наска+Росен Димитров", се похаби. Да си върви при баба си в Каварна и да заживеят там.

Малко си краен според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Малко си краен според мен.

Мило, представи си следния сценарий:

Сенуж - Работи много, дава всичко от себе си, къса си гъза, оценяван е.

Х човек - Не работи много, от време на време, мързелив е, но е по-оценяван от теб.

Как би се почувствал в подобна атмосфера?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

OMG ти ма караш да припадам. :roll1::roll1:

Сашито.

@niksyn4o

Със Сашо сме в изострени отношения заради една бивша модераторка. Бях наклеветен! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Малко си краен според мен.

Истината е, че Преслава отврати половината нация от себе си. Ти не беше тук да коментираш, но излагациите й, ако си следял, бяха буквално една след друга. И то точно около и преди операцията. Много нисък период за Преслава - енергийно и вибрационно.

Факт е, че тя оцеля обаче. И ще се бори още.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , asylum каза:

Защо? Полага ти се по закон. 

 

По закон и се полага, но по нейната липса на трудов договор - надали 

преди 1 час, Willy каза:

Защото няма и хитове. 2020 само 100 живота, Проблем и Не, мерси мога да нарека истински хитове, всичко друго е сезонно.

Пак ли да го дъвчем това. Съвсем категорично хитовете за 2020 бяха Моли се на иконите на Ваня Великова, Давай мило на Ваня Великова и Мога и сама на Ваня разбира се Великова. Стига си разпространявал фейк нюз :) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Истината е, че Преслава отврати половината нация от себе си. Ти не беше тук да коментираш, но излагациите й, ако си следял, бяха буквално една след друга. И то точно около и преди операцията. Много нисък период за Преслава - енергийно и вибрационно.

Факт е, че тя оцеля обаче. И ще се бори още.

Хората имат къса памет и тя се възползва от това. Единствено за носа ще се помни, другите изцепки са забравени.

Те и за Луна вещаеха лоша участ, но взеха да се кефят на президентската кампания и забравиха истериите в Брадъра. :D

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Истината е, че Преслава отврати половината нация от себе си. Ти не беше тук да коментираш, но излагациите й, ако си следял, бяха буквално една след друга. И то точно около и преди операцията. Много нисък период за Преслава - енергийно и вибрационно.

Факт е, че тя оцеля обаче. И ще се бори още.

Конди, аз и Пресис сме като хлебарките, във всякакви условия оцеляваме. Хитруша си е. Не съм следял толкова задълбочено нещата, какво е направила?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Хората имат къса памет и тя се възползва от това. Единствено за носа ще се помни, другите изцепки са забравени.

Те и за Луна вещаеха лоша участ, но взеха да се кефят на президентската кампания и забравиха истериите в Брадъра. :D

Не мисля, че е съвсем така. Наблюдават се кръгове, които откровено изпитват негативизъм към нея. Което преди не е било така. Всички я обичаха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Хората имат къса памет и тя се възползва от това. Единствено за носа ще се помни, другите изцепки са забравени.

Те и за Луна вещаеха лоша участ, но взеха да се кефят на президентската кампания и забравиха истериите в Брадъра. :D

Не сме!

"Кон тук не, аз разбирам аристократичен, с дълги крака, но тоя, дето носи бъчви". 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Кво ми крадеш любимите песни уе? Казах ти, ако ми даваш палци надолу, си уволнен!

Мило, аз отдавна подадох оставка, просто чакам да изберат някое ново модераторче!

uno reverse card 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Не мисля, че е съвсем така. Наблюдават се кръгове, които откровено изпитват негативизъм към нея. Което преди не е било така. Всички я обичаха.

Пак й се кефят на бозите. След 2-3 години нищо няма да помнят, но тя, разбира се, ще се постарае да нацвъка нови лайнца. 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Мило, представи си следния сценарий:

Сенуж - Работи много, дава всичко от себе си, къса си гъза, оценяван е.

Х човек - Не работи много, от време на време, мързелив е, но е по-оценяван от теб.

Как би се почувствал в подобна атмосфера?

Мило, ти описа живота ми в 3 изречения. Ще му направя заклинание да бъде оценяван по подобаващ начин спрямо способностите и положения труд. Или ще му се направя на приятел, ще го изманипулирам да направи грешен ход, който да му затрие кариерата и когато всички започнат да го нападат - ще го прегърна, ще се просълзя и ще кажа с типичния за мен патос, с мийек габровски акцент - "Какво съм ви дал толкова?"

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Конди, аз и Пресис сме като хлебарките, във всякакви условия оцеляваме. Хитруша си е. Не съм следял толкова задълбочено нещата, какво е направила?

Ние даже мислихме да пускаме тема с излагациите й. Имаше обществени излагации, по новините и по сайтовете. Гавреше се с някакви символи, после осмиваше бездомни хора. Имаше изказвания и за студентите за някакви пиянски прояви, писаха се статии... После носа... Преди това между 2008 и 2018 знаеш за излагациите й с побоища по паркинги, заведения, както и истории с припадания заради шмъркане.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ние даже мислихме да пускаме тема с излагациите ти. Имаше обществени излагации, по новините и по сайтовете. Гавреше се с някакви символи, после осмиваше бездомни хора. Имаше изказвания и за студентите за някакви пиянски прояви, писаха се статии... После носа... Преди това между 2008 и 2018 знаеш за излагациите й с побоища по паркинги, заведения, както и истории с припадания заради шмъркане.

Омг, изтървал съм иконичен фрагмент от кариерата й, в който е можела да ми стане още по-любима. АНАТЕМА.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ние даже мислихме да пускаме тема с излагациите й. Имаше обществени излагации, по новините и по сайтовете. Гавреше се с някакви символи, после осмиваше бездомни хора. Имаше изказвания и за студентите за някакви пиянски прояви, писаха се статии... После носа... Преди това между 2008 и 2018 знаеш за излагациите й с побоища по паркинги, заведения, както и истории с припадания заради шмъркане.

Как е припадала в пловдивска дискотека и са й викали отзад линейка и са я закарали до болницата..

Беше намесена в побой, нъкъде по черноморието и беше вписана в прокуратурата към Бургас и бяха използвали само първите букви от името и фамилията й, както и на тогавашният й приятел.

В софийски дискотеки също е имало много побоища, един път за малко, Бирмата да беше пребил и Фики, но избяга, защото е разбрал, че с Преслава са правили секс.

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Хората имат къса памет и тя се възползва от това. Единствено за носа ще се помни, другите изцепки са забравени.

Те и за Луна вещаеха лоша участ, но взеха да се кефят на президентската кампания и забравиха истериите в Брадъра. :D

И не само хората не правят разбор на ситуации и личности, като цяло са лишени от критично и АНАЛитично мислене. Не и аз да не пропусна възможност да сe проявя катп вулгарен селянин.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...