Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

На Анелия минджата знаеш ли как мирише? Тя затова от години се опитва да е Аристократка, броячка на пари, но уви все не става!

Ани, подуши надолу!

Ами да използва вода и сапун. Анелата ми е първата любимка, имам й първият и третия албум разкостени у дома. Ала като заговори и липсата на умствен капацитет лъсва. И с годините започна да си вярва все повече, че е стожер на мисълта, а хич не й се отдава. Дано се намери някой да я приземи и върне в реалността, можещ изпълнител е, но няма никакъв нюх за нещата. 
 

Държа да отбележа, че се радвам, че Пресис е врътнала един свирчок на Митко 10 минути преди наградите за 2006-та, та да реши да награди нея за Певица, вместо Ана. "И когато съмне" + "Лъжа е" >>>>> Анелия от 2004 до сега.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Гальо каза:

1,6К коментара при толкова гледания срещу 3,7К коментара при Преслава? 
А това как била изписана песента е много глупаво оправдание, всеки може да напише Галена или Меди и първото нещо, което ще му излезе е новата песен. 

Братле, това за как е изписана песента беше шега.

А и мисля, че ти току-що хвана цялата измама. Меди явно го е било страх да купи коментари на чужди езици! Истината лъсна!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

1,6К коментара при толкова гледания срещу 3,7К коментара при Преслава? 
А това как била изписана песента е много глупаво оправдание, всеки може да напише Галена или Меди и първото нещо, което ще му излезе е новата песен. 

u know better than this
Сега си отвори най-новите коментари и връщай колко искаш надолу. Повече от половината са фейк и спам.

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

u know better than this
Сега си отвори най-новите коментари и връщай колко искаш надолу. Повече от половината са фейк и спам.

Преслава има 2000 коментара фейк, това ли твърдиш?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Danger. каза:

Не знам защо са я изписали по този начин, попринцип всички песни на Галена се изписват на кирилица. Сега хората трябва да я търсят като напишат само и единствено “Scandal”. 

068ACD76-A172-486E-90BE-4969402484F7.jpeg

 

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Братле, това за как е изписана песента беше шега.

А и мисля, че ти току-що хвана цялата измама. Меди явно го е било страх да купи коментари на чужди езици! Истината лъсна!

 

Този коментар имах предвид под глупаво оправдание, не ми звучи като шега 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Преслава има 2000 коментара фейк, това ли твърдиш?

Да, 10-15 различни спам акаунти имат безброй коментари, пише колко пъти са коментирали като натиснеш върху снимката им. Само от един профил има 278, а к'во остава за другите.
За по-лесно, пусни си я от телефона и скролвай надолу, спам коментите са в пъти повече.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

 

Този коментар имах предвид под глупаво оправдание, не ми звучи като шега 😃

Ааа ясно. Щото аз в премиерния ден се бях избазикал, че заради заглавието гледанията са под очакванията. Те взели, че шегата я използват насериозно. Не се спряха.

@Danger. Получаваш награда - да съм ти домшен любимец, ще ме държиш в колиба пред блока, а през деня ще излизаме да си говорим.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Да, 10-15 различни спам акаунти имат безброй коментари, пише колко пъти са коментирали като натиснеш върху снимката им. Само от един профил има 278, а к'во остава за другите.
За по-лесно, пусни си я от телефона и скролвай надолу, спам коментите са в пъти повече.

Айде изброй колко са спам коментарите. Сигурен съм, че не са 2000.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

2009 май имаше един хит, но 2010 издаде албум и имаше поне 3-4 хита.

Искаш ли

Така ми харесва

и още няква балада и една бърза бяха хитове, на турнето се приеха много добре. Албумът й се водеше за успешен.

Това са песни, които ненавиждам, а и към днешна дата нищо не се помни от тези сезонни хитове. Реално, ако трябва да сме откровени тези имат по-силна от Емили година:
1. Илиян - тотален фурор само с една самостоятелна песен и "Палатка".
2. Мария - "Най-добрият" може би най-големият самостоятелен женски хит на годината + Дай жега + Ти позна ли ме
3. Галена - Тихо ми пази беше един от хитовете на година + За пари/Запали+Аларма+На две големи 
4. Андреа - Неблагодарен беше фурор + Хайде опа, дуета с Галена, С теб да бъдем пак и една песен, дето беше хит без клип.
5. Пресис - Пица на 2009-та + Пия за тебе - еднолично дуета на годината + сезонната Дишай + Жените след мен, която успя да се съхрани за дълъг период, тъй като за Пресис годината приключи през Юли откъм продукция.
6. Елена - мачкаше дискотеките + Пия за тебе
7. Цуци Пеевска - За контакти беше хит, Влез фурор, Давай разплачи ме и На практика мачкаха
8. Константин - Палатка + Не ми пречи, която се доразвиваше в началото на годината
Анелия и Емилия имаха средна година, Джена беше изпаднала зад борда - Къде е пича, С повече от две и подобни боклуци - не, мерси.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Това са песни, които ненавиждам, а и към днешна дата нищо не се помни от тези сезонни хитове. Реално, ако трябва да сме откровени тези имат по-силна от Емили година:
1. Илиян - тотален фурор само с една самостоятелна песен и "Палатка".
2. Мария - "Най-добрият" може би най-големият самостоятелен женски хит на годината + Дай жега + Ти позна ли ме
3. Галена - Тихо ми пази беше един от хитовете на година + За пари/Запали+Аларма+На две големи 
4. Андреа - Неблагодарен беше фурор + Хайде опа, дуета с Галена, С теб да бъдем пак и една песен, дето беше хит без клип.
5. Пресис - Пица на 2009-та + Пия за тебе - еднолично дуета на годината + сезонната Дишай + Жените след мен, която успя да се съхрани за дълъг период, тъй като за Пресис годината приключи през Юли откъм продукция.
6. Елена - мачкаше дискотеките + Пия за тебе
7. Цуци Пеевска - За контакти беше хит, Влез фурор, Давай разплачи ме и На практика мачкаха
8. Константин - Палатка + Не ми пречи, която се доразвиваше в началото на годината
Анелия и Емилия имаха средна година, Джена беше изпаднала зад борда - Къде е пича, С повече от две и подобни боклуци - не, мерси.

Много добър анализ, евала!

Феновете на Емилия обаче бяха доволни. Водеше се за успешна нейна година в сравнение с предния й албум, от който хит стана само Изнервяш ме.

Станаха хитове средни песните й.

По-късно през 2011 и 2012 й бяха по-силни с "Моята половина", "Свързано е с теб", "Ще чакам да ми звъннеш", "Смелите си имат всичко", "Да бях от гадните".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Айде изброй колко са спам коментарите. Сигурен съм, че не са 2000.

Точно с пепа да се занимавам да смятам, не мерси.

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Джена беше изпаднала зад борда - Къде е пича

Джена ту хев а консерт ин да ню йорк? Ама това не е ли 2007 някъде....ужас!

  • Love 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Джена беше изпаднала зад борда - Къде е пича, С повече от две и подобни боклуци - не, мерси.

Извод - Везирката е късметлийката на попфолка. Горкото момиче, което винаги съумява да се завърне!

Коментирал ли си този хит?

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

АА Спам били, ама на Уилито не му се брои. Нали се брояха лесно. Нали имаше 250 фалшиви само от един профил. Накрая ще се окаже, че Преслава наистина е с чувствителен брой повече коментари от цели две имена заедно!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 3 минути, Willy каза:

Точно с пепа да се занимавам да смятам, не мерси.

Джена ту хев а консерт ин да ню йорк? Ама това не е ли 2007 някъде....ужас!

2010-та е, барабар с това:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

 

2010-та е, барабар с това:

 

Стойки не чупи! Оле, Дженче, колко ти е акъла. Не си на пазара в Разград, но и там ще се завърнеш някой ден. Тогава ще ти пускаме тази песен.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко това можем да го броим за Джена за хит през 2010-та, тъй като излезе няколко дни преди края на годината и не се наложи от раз. Но именно тази песен започна хитовата й тенденция.

След серия от бози - еднодневки - това е глътка свеж въздух.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

АА Спам били, ама на Уилито не му се брои. Нали се брояха лесно. Нали имаше 250 фалшиви само от един профил. Накрая ще се окаже, че Преслава наистина е с чувствителен брой повече коментари от цели две имена заедно!

Screenshot-20210515-143241-Gallery.jpg

Screenshot-20210515-143252-Gallery.jpg

Screenshot-20210515-143246-Gallery.jpg

Screenshot-20210515-143255-Gallery.jpg

 

Това са само първите които ми излизат, няма да се занимавам да връщам две седмици назад, а спам коментарите почнаха още в началото, даже и се коментираше тука. 

За пореден път доказвам с факти, а вашето? Теории!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Извод - Везирката е късметлийката на попфолка. Горкото момиче, което винаги съумява да се завърне!

Коментирал ли си този хит?

 

Изобщо не става въпрос за късмет при Джеронимо, просто жената се намести в нишата, която направи Преслава, което е - любовните песни с лирични текстове и хитови мелодии. Ако беше продължила с пълнежите - днес дори нямаше да я обсъждаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Не знам колко това можем да го броим за Джена за хит през 2010-та, тъй като излезе няколко дни преди края на годината и не се наложи от раз. Но именно тази песен започна хитовата й тенденция.

След серия от бози - еднодневки - това е глътка свеж въздух.

И оригиналът беше хит. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Не знам колко това можем да го броим за Джена за хит през 2010-та, тъй като излезе няколко дни преди края на годината и не се наложи от раз. Но именно тази песен започна хитовата й тенденция.

След серия от бози - еднодневки - това е глътка свеж въздух.

Стана, успя да стане някакъв хит, умерен дори, като за балада беше супер.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Изобщо не става въпрос за късмет при Джеронимо, просто жената се намести в нишата, която направи Преслава, което е - любовните песни с лирични текстове и хитови мелодии. Ако беше продължила с пълнежите - днес дори нямаше да я обсъждаме.

Не мисля. На Джена запазената марка е кючек с драматичен текст! Но направи и модерни хитове като Яко ми е, Хулиган, Спри да ми досаждаш, ГОРКОТО МОМИЧЕ, а сега и ДА СИ ТРАЯТ.

Какво мислиш за Татяна? Владее целия Близък Изток с

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Screenshot-20210515-143241-Gallery.jpg

Screenshot-20210515-143252-Gallery.jpg

Screenshot-20210515-143246-Gallery.jpg

Screenshot-20210515-143255-Gallery.jpg

 

Това са само първите които ми излизат, няма да се занимавам да връщам две седмици назад, а спам коментарите почнаха още в началото, даже и се коментираше тука. 

За пореден път доказвам с факти, а вашето? Теории!

Абе факти, ама фактите говорят, че тук виждам под 700 фейк коментара. До 2000 има още баячко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли този сезонен хит, който в продължение на петилетка Кели Пресифен се опитваше да пробутва на едно ниво по магнитуд на хитовост с "Как ти стои":

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...