Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Ридането ще продължи, но да видим дали ще е от смехове. 🤣 :3fdb8960598fa63e:

Аз съм безапелационен фен на Пресис, миличка и ненавиждам смядовската луканка от време оно. Запознай се с енигматичната ми личност.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 25 минути, VulkoIsTheBest каза:

Край, Галена официално ми се срина и падна в очите.

Галено, как не те е срам да позволяваш купени гледания на своя песен? Ти - лидерката на жанра, машината за хитове - да се замесваш в подобни низши схеми???

Скандал е направил най-добрият си ден вчера според попнейбъл, почти 290К гледания - ЕДНА СЕДМИЦА СЛЕД ПРЕМИЕРАТА.

Тотално падание за Галена - жена, която поне беше извоювала уважение сред обществото.

Реалните гледания са точно колкото тези на Камелия/Робов и Джена/Тита.

СРАМ И ПОЗОР за Галена и всичките й фенове.

 

Тази песен с Галена е по-хубава и различна, а не се оцени. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Песента им е като лимон в каца лайна, така че няма нищо чудно в резултатите й - има страхотен аранжимент и кинаджийски клип - кое по-точно те изненадва в интереса?

Фактът, че тук следим гледанията, класациите и процесите. Това, което се случва противоречи на здравата логика. След като нямаш задълбочени наблюдения над тези неща, не се прави на вещ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Фактът, че тук следим гледанията, класациите и процесите. Това, което се случва противоречи на здравата логика. След като нямаш задълбочени наблюдения над тези неща, не се прави на вещ.

Според мен почти всички купуват. Но не и изключено някоя песен да се забележи по-късно. Толкова бози наизлязоха в един ден, че малко трудно се насмогва, а и сега все в различни канали. Също ми се струва, че интересът към клиповете намалява като цяло, та не е изненада, че гледанията на всички намаляват и само пазаруващите чешат някакво болно его, което скоро ще ги умори. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Фактът, че тук следим гледанията, класациите и процесите. Това, което се случва противоречи на здравата логика. След като нямаш задълбочени наблюдения над тези неща, не се прави на вещ.

Ти като имаш толкова наблюдения, защо се излагаш сега? 

Не беше в тренда, не се показваше = слаби гледания и лайкове.

Оправи се проблемът = силни гледания и лайкове, не виждаш ли че биха седмично преса по всичко

+ силни приеми още първите дни, което доста рядко се случва. Ясно е че не ти харесва, но по-добре приеми че вече се превръща в хита на сезона, вместо и ти като тия двамата, да се пускаш в едно море от конспирации, но без аргументи. Смешно е!

  • Like 4
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Според мен почти всички купуват. Но не и изключено някоя песен да се забележи по-късно. Толкова бози наизлязоха в един ден, че малко трудно се насмогва, а и сега все в различни канали. Също ми се струва, че интересът към клиповете намалява като цяло, та не е изненада, че гледанията на всички намаляват и само пазаруващите чешат някакво болно его, което скоро ще ги умори. 

Не всички купуват. То си личи. И кои купуват, и коя песен е истински хит. За последните песни на Галин и Теофиков как да каже някой, че са купували, като флопват отвсякъде.

На Симона гледанията също се вижда, че са реални. Песента е тотален хит, чувам я от няколко места вече. На Преслава също. Общо взето всички песни, които се очертаха като хитове, правят в диапазона 100-200К и изведнъж наша Галена прави почти 300К сума ти дни под ред, цяла седмица след излизането си. И тук ми излизат с номера, че имала добър прием на участия на Меди или Галена. УОУ! Тя и Паника имаше още по-добър прием, но не е правила 300К на 8-мия ден.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Ти като имаш толкова наблюдения, защо се излагаш сега? 

Не беше в тренда, не се показваше = слаби гледания и лайкове.

Оправи се проблемът = силни гледания и лайкове, не виждаш ли че биха седмично преса по всичко

+ силни приеми още първите дни, което доста рядко се случва. Ясно е че не ти харесва, но по-добре приеми че вече се превръща в хита на сезона, вместо и ти като тия двамата, да се пускаш в едно море от конспирации, но без аргументи. Смешно е!

Не знам защо си правиш труда изобщо да му отговаряш. 😅

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Ти като имаш толкова защо се излагаш сега? 

Не беше в тренда, не се показваше = слаби гледания и лайкове.

Оправи се проблемът = силни гледания и лайкове, не виждаш ли че биха седмично преса по всичко

+ силни приеми още първите дни, което доста рядко се случва. Ясно е че не ти харесва, но по-добре приеми че вече се превръща в хита на сезона, вместо и ти като тия двамата, да се пускаш в едно море от конспирации, но без аргументи. Смешно е!

Абе не занимавай изобщо с твоите простотии, излагал съм се. Как не ви е срам да защитавате тази измамница. От години не е имало такъв прецендент, гледанията са супер слаби вече, на всички ви е ясно и изведнъж тази средна песен ще дъни по 300К всеки Божи ден от нищото. Само заради един Тренд. Ай, сиктир. Повече не ме цитирай, нито не занимавай.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Фактът, че тук следим гледанията, класациите и процесите. Това, което се случва противоречи на здравата логика. След като нямаш задълбочени наблюдения над тези неща, не се прави на вещ.

Аз не виждам ти на каква база си се взел за вещ в нещо, което уж следиш пък не вдяваш.

Това, което се случва с песента на Галя и Меди е истински критерий за успех с днешна дата - песента ти да върви с уверени темпове нагоре с времето, а не да гръмне като фойерверк за 2 дена и после тихо.

Допускам, че може и да е оказал влияние фактора абитуриенти, както стана със 100 живота. 

  • Like 5
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Тази песен с Галена е по-хубава и различна, а не се оцени. 

 

След Джорджано положението при Криси е само право надолу. И с Лучано Павароти да направи песен - няма да се получи. :/

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

След Джорджано положението при Криси е само право надолу. И с Лучано Павароти да направи песен - няма да се получи. 😕

Песните са много яка, но не мога да кажа същото и за изпълненията. 

Звяр си, оная с Коце и много други можеше да са хитове в други изпълнения.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Според мен почти всички купуват. Но не и изключено някоя песен да се забележи по-късно. Толкова бози наизлязоха в един ден, че малко трудно се насмогва, а и сега все в различни канали. Също ми се струва, че интересът към клиповете намалява като цяло, та не е изненада, че гледанията на всички намаляват и само пазаруващите чешат някакво болно его, което скоро ще ги умори. 

Съмнявам се Пресис да купува, тя горката не влага пари дори във визията си, виж в последният клип, във визията с  коженото корсетче го докарва на труженичка  на промоция от пиацата на Лъвов мост. Те и затова са използвали минимално количество осветление и са предпочели да я обгърнат в мрак, та да може по-лесно зрителя да си направи тази асоциация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Песните са много яка, но не мога да кажа същото и за изпълненията. 

Звяр си, оная с Коце и много други можеше да са хитове в други изпълнения.

Звяр си е  Ж Е С  Т О К А. Мрън, мрън ми беше химна миналата пролет, но пандемията и липсата на промоция тотално закопа песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не всички купуват. То си личи. И кои купуват, и коя песен е истински хит. За последните песни на Галин и Теофиков как да каже някой, че са купували, като флопват отвсякъде.

На Симона гледанията също се вижда, че са реални. Песента е тотален хит, чувам я от няколко места вече. На Преслава също. Общо взето всички песни, които се очертаха като хитове, правят в диапазона 100-200К и изведнъж наша Галена прави почти 300К сума ти дни под ред, цяла седмица след излизането си. И тук ми излизат с номера, че имала добър прием на участия на Меди или Галена. УОУ! Тя и Паника имаше още по-добър прием, но не е правила 300К на 8-мия ден.

Забелязваш ли, че в Планета вече не смеят да купуват? Или е изчезнал някой сайт за пазаруване, или управата е забранила. Междувременно, в по-малките канали и най-вече при Тройниците, гледанията гърмят. 

Вече в голям канал много малко гледания се правят, изключение е Татуировката по Фен Тв. В собствените канали пазаруват на кило певачиците клети. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Забелязваш ли, че в Планета вече не смеят да купуват? Или е изчезнал някой сайт за пазаруване, или управата е забранила. Междувременно, в по-малките канали и най-вече при Тройниците, гледанията гърмят. 

Вече в голям канал много малко гледания се правят, изключение е Татуировката по Фен Тв. В собствените канали пазаруват на кило певачиците клети. 

По-скоро са забранили, каналът им се води за сериозен вече с над 2 млн. абоната.

Сайтове за покупки има всякакви, включително и за лайкове, и коментари.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Забелязваш ли, че в Планета вече не смеят да купуват? Или е изчезнал някой сайт за пазаруване, или управата е забранила. Междувременно, в по-малките канали и най-вече при Тройниците, гледанията гърмят. 

Вече в голям канал много малко гледания се правят, изключение е Татуировката по Фен Тв. В собствените канали пазаруват на кило певачиците клети. 

В последната им година гледанията им яко секнаха и на мен това ми направи впечатление.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

По-скоро са забранили, каналът им се води за сериозен вече с над 2 млн. абоната.

Сайтове за покупки има всякакви, включително и за лайкове, и коментари.

Затуй не се чудя, когато Тройници, Галя, Маля, Праля, Медя и Мехмедя пазарят килото. 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

В последната им година гледанията им яко секнаха и на мен това ми направи впечатление.

Защото няма и хитове. 2020 само 100 живота, Проблем и Не, мерси мога да нарека истински хитове, всичко друго е сезонно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Защото няма и хитове. 2020 само 100 живота, Проблем и Не, мерси мога да нарека истински хитове, всичко друго е сезонно.

Извинете

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...