Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, SG каза:

Тая ме била блокирала явно. Преди време бях писал нещо о после вече не можех да коментирам, но сега дори не ми се показва страницата й.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Тая ме била блокирала явно. Преди време бях писал нещо о после вече не можех да коментирам, но сега дори не ми се показва страницата й.

as she should

Какво й има на тази снимка?

Screenshot-20210507-210448-Facebook.jpg

Дори и под тази снимка на Преслава хейтят, а по-добре не е изглеждала от 2017/18

https://www.facebook.com/168136766585494/posts/3972410812824718/

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, BobiTo каза:

Теди Александрова също я качи на стори, ама това ми идва tоо much. Приживе никой не я слуша от едно 20 години, а сега тръгнали да я споделят по сторита...

Е, Дес поне я е слушала със сигурност. И неведнъж е казвала, че й е най-любимата от естрадните. Дори в Капките си я беше избрала за имитация.

Замислих се коя ли е любимата естрадна на другите чалгарки, най-големия вдъхновител... Прес може би беше казвала за Лили? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Е, Дес поне я е слушала със сигурност. И неведнъж е казвала, че й е най-любимата от естрадните. Дори в Капките си я беше избрала за имитация.

Замислих се коя ли е любимата естрадна на другите чалгарки, най-големия вдъхновител... Прес може би беше казвала за Лили? :D

Всички ще бъдат до болка банални и ще кажат Лили Иванова, иначе Десс по скоро да слуша това: 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Е, Дес поне я е слушала със сигурност. И неведнъж е казвала, че й е най-любимата от естрадните. Дори в Капките си я беше избрала за имитация.

Замислих се коя ли е любимата естрадна на другите чалгарки, най-големия вдъхновител... Прес може би беше казвала за Лили? :D

Мая Нури, Луна и Софи Маринова са фенки на Лилка. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

 А този Робов ли го е изпял това "Парабам-бам-бам ти ме ван ди те лан ди тъ ла...."?

 

Не знам кой е и на какъв език е, но ЛАН на хинди и пунджабски (откъде произлиза майчиният език на повечето изпълнители) значи к*р.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Не знам кой е и на какъв език е, но ЛАН на хинди и пунджабски (откъде произлиза майчиният език на повечето изпълнители) значи к*р.

На турски е "човече", но със сигурност ти си прав в тоя случай. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Теди Александрова също я качи на стори, ама това ми идва tоо much. Приживе никой не я слуша от едно 20 години, а сега тръгнали да я споделят по сторита...

Това, че ти си чалгар до мозъка на костите си и не знаеш друго освен вълчицата не означава, че и другите са като теб! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, SG каза:

Е, Дес поне я е слушала със сигурност. И неведнъж е казвала, че й е най-любимата от естрадните. Дори в Капките си я беше избрала за имитация.

Замислих се коя ли е любимата естрадна на другите чалгарки, най-големия вдъхновител... Прес може би беше казвала за Лили? :D

Деса не си я избра, а и се падна! Има разлика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, BobiTo каза:

Всички ще бъдат до болка банални и ще кажат Лили Иванова, иначе Десс по скоро да слуша това: 

 

Дес не е чак такъв чуждопоклонник. На нея по-скоро тук са й идолите:

преди 8 минути, THE IIconic каза:

Деса не си я избра, а и се падна! Има разлика. 

В това предаване половината образи ги избират участниците, другата половина- екипа. Имало е и някои изключения като Димитър Маринов, които си избират всичко, но нашите любими чалгарки очевидно не са такива. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже не знаех, че има и клип тая песен. Мисля че Албена Вулева я пускаше в Сигнално жълто чат-пат за фон.

 

Ред е да направят кавър на тая хитачка.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, THE IIconic каза:

Това, че ти си чалгар до мозъка на костите си и не знаеш друго освен вълчицата не означава, че и другите са като теб! 

Да съм те питал? И от къде знаеш аз каквош слушам, да не си ми комшия? Айде и ти и мнението ти .....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, pacho каза:

Даже не знаех, че има и клип тая песен. Мисля че Албена Вулева я пускаше в Сигнално жълто чат-пат за фон.

 

Ред е да направят кавър на тая хитачка.

 

Хитовете на Юлия не се пипат ❤️

Освен Кети и Юлия, Лияна също звучеше често в Сигнално жълто! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...