Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Тихо бе. Тихо, че ще те пратим на Военна комисия. И с новите правила, които Ерна Шинова иска да прокара, няма да ти се признае Висшето и да учиш, ако не издържиш Комисията. Ще бъдеш преследван от закона и най-вероятно бежанец в Армения.

Беб, по-вероятно на този етап да съм начело на тази комисия именно аз. But i will no say anymore.

1589132556.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ерна ги е замислила нещата да прочиства нацията в името на Традиционното семейство. Знаете какво означава това...

 

Ако я видите Ерна по София, с камъни по нея, искам да я целите по челото. Ще я отстраним все някой ден в някой парк.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ерна ги е замислила нещата да прочиства нацията в името на Традиционното семейство. Знаете какво означава това...

 

Ако я видите Ерна по София, с камъни по нея, искам да я целите по челото. Ще я отстраним все някой ден в някой парк.

Коя е тая таратайка? 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ернестина Шинова се е подвизавала в скийнхедс групи от 90-те год. Биеха цигани и гейове.

Тая е пълен боклук. Правеше се на приятелка и загрижена за Луна в единия Брадър. После плямпаше пред останалите, че Лунето не била луда, а зла и празна. На клада! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Испански кавър на Болка моя или по-скоро трагедия-мантра

Ганев знае ли за това извращение? :D Даже го има и като песен в стрийминг платформите :D

Това е бразилски португалски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Не знам, но ти ти кажи Мира от миллета ли е?

Йок, джанъм. Но гаджето й е мангал. Срам ме е от връзката й :( Имал съм еротични сънища с Мира преди години. 

 

 

  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, VulkoIsTheBest каза:

Деси Слава още едно време беше най-младата претендентка за номер 1 в страната. Стартира едва 16-17 годишна и на 19 наистина беше вече оглавявала много класации и продала много албуми. Камелия и Глория бяха със 7-8 години по-дърти от нея. Тя затова владееше и тийнейджърите, беше по-близо до тях.

Преси на 21 беше с "Песен на годината", на 22 - "Певица на годината" :1000(33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресита пусна хита и след нея жанрът някъде се събуди, много добри предложения, много се кефя, че и "Скандал" стана мегахит, силен сезон, но е най-яко като имена, които не очакваш те изненадват, и Малката, и Камелия, сега Деси, на Азис също голям хит става, Джена и Тита пръскат, Симона. Бясна конкуренция, особено ако и триото на Галин е толкова силно, Лидия след "Грещници" и Симона след дебюта 100 процента ще предизвикат голям интерес.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Born to Die каза:

Пресита пусна хита и след нея жанрът някъде се събуди, много добри предложения, много се кефя, че и "Скандал" стана мегахит, силен сезон, но е най-яко като имена, които не очакваш те изненадват, и Малката, и Камелия, сега Деси, на Азис също голям хит става, Джена и Тита пръскат, Симона. Бясна конкуренция, особено ако и триото на Галин е толкова силно, Лидия след "Грещници" и Симона след дебюта 100 процента ще предизвикат голям интерес.

🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

image.png.20caf4fb941fbcd43bb35241ed728c90.png

.....ако случайно някой не е видял.

А то и във Варна щяло да има.

image.png.59689585871919ae83ed95c805d0314d.png

 

Евала ще й направя, ако успее да събере някаква прилична публика на тези цени...

image.png.c26c0d0f155329615abe177e389433de.png

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Деси Слава още едно време беше най-младата претендентка за номер 1 в страната. Стартира едва 16-17 годишна и на 19 наистина беше вече оглавявала много класации и продала много албуми. Камелия и Глория бяха със 7-8 години по-дърти от нея. Тя затова владееше и тийнейджърите, беше по-близо до тях.

Беше и доста готина и секси. Имаше много яко излъчване. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, DarkChild каза:

Това е бразилски португалски.

Да това и аз го чух, но мученето е доста крийпи :D Като някое бразилско проклятие от вещицата зла :D

 

преди 4 минути, SG каза:

Ей такава я искаме. Май наистина е скъсала с Благо щом пак се е амбицирала толкова за кариерата... :D

20210520_231130.jpg.defab2e75a8a9f4ae24f303d9b8060e2.jpg

"...тепърва започвам.." ай дано! :D

преди 10 минути, asylum каза:

 

Много гаден рип. То касетата прескача, звука не е синхронизиран ахх едно време ги нямаше тия работи :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Ерна ги е замислила нещата да прочиства нацията в името на Традиционното семейство. Знаете какво означава това...

 

Ако я видите Ерна по София, с камъни по нея, искам да я целите по челото. Ще я отстраним все някой ден в някой парк.

Ох, не знам в каква връзка се сетих, но преди няколко дни видях леля Лече и си припомних, че му викаше така 😁😁😁 Може да го пуснем на Ерна. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Да това и аз го чух, но мученето е доста крийпи :D Като някое бразилско проклятие от вещицата зла :D

 

"...тепърва започвам.." ай дано! :D

Мислех, че е започнала преди 20 години.. 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...