Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Представяте ли си Луна да е толкова куку, че да заведе дело срещу @asylum че харесва и други певици и й изневерява по този начин. Наранени чувства и его. Да трябва да ходи по съдилища, а Луна да припада по скамейките.

Дали директно ще заведе дело? Или ще ме заплаши първо, после блокира? Дали би поръчала отвличане, изтезания, убийството ми? Хиляди въпроси.

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Представяте ли си Луна да е толкова куку, че да заведе дело срещу @asylum че харесва и други певици и й изневерява по този начин. Наранени чувства и его. Да трябва да ходи по съдилища, а Луна да припада по скамейките.

Люси Иларионов вече направи такива трикове нахлувайки с оранжев костюм и белезници в съда, а Мегз - колабира - Лух'че пак ще е номер 2 as always.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

За арабските държави не знам. Азис и Преслава съм ги чувала в Турция. В един магазин в Кушадасъ собственика, като видя, че сме българи и направи някакъв знак на служителя си и онзи пусна Преслава. От ретрото беше, но не си спомням песента. 

Казвала си ми. Не знам кой е по-голям късметлия. На мен са ми пускали най-често ТЕОДОРА, Андреа и, забележи, МАЛКАТА! :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Люси Иларионов вече направи такива трикове нахлувайки с оранжев костюм и белезници в съда, а Мегз - колабира - Лух'че пак ще е номер 2 as always.

Мегз е колабирала заради Люси Иларионов?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Дали директно ще заведе дело? Или ще ме заплаши първо, после блокира? Дали би поръчала отвличане, изтезания, убийството ми? Хиляди въпроси.

 

 

Ако си секси и с голям  🍌 половината форум ще предвари Луна с отвличането.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Мегз е колабирала заради Люси Иларионов?

Не се изразих правилно. Става въпрос за два различни случая:

 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Дали директно ще заведе дело? Или ще ме заплаши първо, после блокира? Дали би поръчала отвличане, изтезания, убийството ми? Хиляди въпроси.

 

 

Само знам, че ще ти откъснe адамовата ябълка с нейните конски зъби. Ще я отхапе. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Само знам, че ще ти откъсна адамовата ябълка с нейните конски зъби. Ще я отхапе. :D

Не и 

 

мувата му ялбълка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Не се изразих правилно. Става въпрос за два различни случая:

 

Това го знам за тая, бяха луди циркове. Сега имаше и някакви с Карбовски, че искал секс от нея.

Виждал съм я на живо, пред нас мина, много яка мацка.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Само знам, че ще ти откъснe адамовата ябълка с нейните конски зъби. Ще я отхапе. :D

А, тя ябълката ми е голяма - има и за двама. Да си ручне малко, тамън после по-лесно ще ме бръснат :D

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Това го знам за тая, бяха луди циркове. Сега имаше и някакви с Карбовски, че искал секс от нея.

Виждал съм я на живо, пред нас мина, много яка мацка.

В тяло е ок, но с конското лице какво ще правим или с мозъка с размер и големина на грахово зърно? Като глътнала бобър е с тези жуки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

А, тя ябълката ми е голяма - има и за двама. Да си ручне малко, тамън после по-лесно ще ме бръснат :D

 

Как ще отхапва? Ще й забиеш един на тая. Да си събира зъбите от пода и да реве като аутист. Уаааа. Как можааа

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Казвала си ми. Не знам кой е по-голям късметлия. На мен са ми пускали най-често ТЕОДОРА, Андреа и, забележи, МАЛКАТА! :D 

Значи извинявай, че ще съм директна  но нямаш късмет. Андреа ок, но Теодора от десета глуха и Парцалката ... 😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

А, тя ябълката ми е голяма - има и за двама. Да си ручне малко, тамън после по-лесно ще ме бръснат :D

 

Има едно народно поверие - колкото по-голяма е на един мъж адамовата ябълка, толкова по-голям му е...🍌

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Значи извинявай, че ще съм директна  но нямаш късмет. Андреа ок, но Теодора от десета глуха и Парцалката ... 😂😂

Е, тя Теда имаше турски дует с голяма звезда, затуй 

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Има едно народно поверие - колкото по-голяма е на един мъж адамовата ябълка, толкова по-голям му е...🍌

 

Е, те и за носа казват, и той ми е гоУем, ама толкова - не се дава навсякъде. В 2 от 3 печеля :D 

Помните ли как Кама се прецака да купи румънски кавър по оригиналната песен на Ина? :D Май и Дарко от Ара направи версия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Помните ли как Кама се прецака да купи румънски кавър по оригиналната песен на Ина? :D Май и Дарко от Ара направи версия. 

Хитрата сврака с двата крака. Не е била подготвена за влашките шмекерии.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Хитрата сврака с двата крака. Не е била подготвена за влашките шмекерии.

Нямам впечатления. Не знам дали са и разбрали - той в нашата версия пее на български, не знам и дали са гостували някъде да представят дуета. Те и Теда не са слушали, но предаването е гледано и явно са запомнили, че Синан е направил нещо с Теда. Той май после я записа отново с Ажда Пеккан. :D Но набута няколко кавъра на Касъмови ей тъй. 

преди 3 минути, Stela каза:

@asylum Емануела слушат ли я заради Сердар Ортач? Нали и те имат дует. 

И Анна се прецака да закупи Ще сгреша на Мира. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Kriminal каза:

френц бългериа едишън 2021

Image

Ако някой някога се чувства грозен, нека погледне тази снимка и осъзнае, че в този момент тези жени наистина са се смятали за готини.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...