Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 26 минути, penakavalli каза:

Щеше да има Лилини, Йорданкини… Щяха да се размятат числа кой колко плочи е продал, кой сам си е купил плочите, за да изглежда по известен…

Лили е продала над 2 милиона до началото на 90-те, даже й е връчен златна плоча за това. 

Просто естрадната Камелия. Очакваме Камелия така да върне плакета от БАМП на Митю.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ами чуй я и се произнеси дали според теб това е ереално да се върти около 300К вече не знам кой поред ден? И то на 8-мия ден след дебюта си.

Ти пък намери кого да попиташ за мнение - най-големият й хейтър в целият форум. :1000(29):

Между другото мисля, че днес ще е най-силният ден и ще сме с над 300К. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Ти пък намери кого да попиташ за мнение - най-големият й хейтър в целият форум. :1000(29):

Между другото мисля, че днес ще е най-силният ден и ще сме с над 300К. 

Ти пък си й най-големия защитник, но имаш право да си дадеш мнението. Защо той да няма? Видяхме, че доста хора са склонни да го допуснат, което вече бие на светеща червена лампа.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Ти пък намери кого да попиташ за мнение - най-големият й хейтър в целият форум. :1000(29):

Между другото мисля, че днес ще е най-силният ден и ще сме с над 300К. 

А кого да питай? Някой от гъзолизците й ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Хита на сезона, снощи е смазал с топ прием в Мегами. 

 

Mного добър прием има! И Преслава също. Меди колкото и да купува няма да му се получат нещата. Аз продължавам да мисля, че песента на Преслава е скопена, защото първите два припева са половинки. Слава Богу дж-ите са я миксирали с целия припев два пъти. Дяволско желание също разби, ама РАЗБИ. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, penakavalli каза:

Щеше да има Лилини, Йорданкини… Щяха да се размятат числа кой колко плочи е продал, кой сам си е купил плочите, за да изглежда по известен…

 

преди 49 минути, DarkChild каза:

Компромати за Данчето Христова в Куба...Сравни с днешната пикла Данче.

Без бъзик ама май още от 60те е имало такива разправии, разбира се, с участието на кралица Лили. :D За някакъв голям скандал със Златния Орфей съм чувал, че Данчето чак се е почувствала принудена да се самоекстрадира в Куба. Именно така е започнала голямата любов.❤️

А 50 години по-късно Преслава и Галена ще ни се правят на големите конкурентки на наградите на Планета! Аматьорки!

 

преди 25 минути, Andrew Cunanan. каза:

Лили е продала над 2 милиона до началото на 90-те, даже й е връчен златна плоча за това. 

Просто естрадната Камелия. Очакваме Камелия така да върне плакета от БАМП на Митю.

"Жалката цифра от 25k тираж"... Каква невероятна кралица! Как да не завърши като най-голямата?

BTW 2 милиона ми се струва твърде малка цифра за нея. Само Емил Димитров цялостно има към десетки милиони, доколкото знам. Лилито не е била на по-ниско ниво на успех.

А представяте ли си Златна плоча да се даваше и на чалгарките за 25k тираж от касетки и дискове? Всяка втора до 2006 щеше да е получила такова признание. 😮

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Самите фенове на Галена не харесваха песента, когато се очертаваше флоп. Но след “високите гледания” изведнъж им е любима 😂 А песента на Преслава изведнъж им стана скучна, за коша, флоп, провал, дъно ❤️

 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Самите фенове на Галена не харесваха песента, когато се очертаваше флоп. Но след “високите гледания” изведнъж им е любима 😂 А песента на Преслава изведнъж им стана скучна, за коша, флоп, провал, дъно ❤️

 

На мен както казах проблема ми с тази песен е, че е недоизпипана. С какъв акъл е оставила целия припев за финалната част и то втората част с вълшебницата за седмица е най - якото в песента. 

Галена не купува гледания, това го прави Меди. Само не мога да разбера защо Галя му се е лепнала. Направиха един проект, получи се. Сега нека да продължи със самостоятелни. Какъв е тоя навин всяка година да е дуетна певица на някой. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Самите фенове на Галена не харесваха песента, когато се очертаваше флоп. Но след “високите гледания” изведнъж им е любима 😂 А песента на Преслава изведнъж им стана скучна, за коша, флоп, провал, дъно ❤️

 

Да, така е btw В началото като правеше 160-200К - Абее, можеше и по-добре.

Сега на 300К сме сууупер щастливи от този невиждан проект!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми лично на мен първият ден ме кефеше средно, но сега не я спирам. По-яко е така, вместо да я слушам денонощно през първият ден, и после да ми писне. 

Много хора казаха, че им е трябвало чак 2/3 дни, за да ги зариби песента.

А с “Просто шоу” беше още по-различно - през първите дни грам не ми хареса, но след това ми остана любимата песен за годината. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

На мен както казах проблема ми с тази песен е, че е недоизпипана. С какъв акъл е оставила целия припев за финалната част и то втората част с вълшебницата за седмица е най - якото в песента. 

Галена не купува гледания, това го прави Меди. Само не мога да разбера защо Галя му се е лепнала. Направиха един проект, получи се. Сега нека да продължи със самостоятелни. Какъв е тоя навин всяка година да е дуетна певица на някой. 

Да, Галена лично, викаш, не купува гледания, просто това се случва с нейно знание. Колко е удобно някой друг да е на пангала!

Е, съжалявам, но е обидно за феновете й.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Сто пъти го повтори, но май само ти си обиденият. :ohno01:

Какво се ядеш с мен ти бе? Нали съм само аз, какво ти пука да ме цитираш и да се обясняваш. Доста хора мислят като мен, само вие-най-върлите й защитници отричате. Дори и други фенове на Галена ми лайкнаха постовете за купените гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди да купува гледания звучи смешно от една друга страна. 100к струват около 1000$ и то тези дето идват наведнъж, тези дето не трябва да си личи кой знае колко трябва да са. И излиза че Меди е похарчил ~10,000$ за гледания? Откъдя тез пари при тоя ма, айде по-сериознУ!

  • Like 4
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен това е най-големия хит за сезона. Не знам от кога не съм чувал толкова често чалга песен да гърми от различни места. Колкото и да не ми се иска, съм длъжен да призная, че друга певица от тази генерация не е имала такъв самостоятелен хит досега, включително Лиди. 

 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Меди да купува гледания звучи смешно от една друга страна. 100к струват около 1000$ и то тези дето идват наведнъж, тези дето не трябва да си личи кой знае колко трябва да са. И излиза че Меди е похарчил ~10,000$ за гледания? Откъдя тез пари ма, айде по-сериозно!

Забрави да споменеш, че е дал пари и за лайкове и е дал пари на хората в дискотеките да я пеят с цяло гърло. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Ето приема на вселенския хит Скандал

https://www.instagram.com/p/CO3IUyMpW3g/?igshid=qh806xbtabpj

И това същото смятаме, че прави по 300К на ден? Което показва, че приемите са относително нещо, понеже Преслава се говореше че била мъртвило, тук си е същата работа. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Според мен това е най-големия хит за сезона. Не знам от кога не съм чувал толкова често чалга песен да гърми от различни места. Колкото и да не ми се иска, съм длъжен да призная, че друга певица от тази генерация не е имала такъв самостоятелен хит досега, включително Лиди. 

 

Гъбин този път уцели кьоравото, дано само не я съсипе с тъпи дуети и ft. нон стоп. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Меди да купува гледания звучи смешно от една друга страна. 100к струват около 1000$ и то тези дето идват наведнъж, тези дето не трябва да си личи кой знае колко трябва да са. И излиза че Меди е похарчил ~10,000$ за гледания? Откъдя тез пари при тоя ма, айде по-сериознУ!

Може и да не е Меди. Който и да е, не се случва без знанието на Галена. Абсурдно е, виж как я приемат на участие на Галена, супер злето, това да ми прави 300К толкова време??

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...