Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Danger. каза:

Още ли смяташ, че е Янева? 

Възможно е да е тя доста. Това няма значение вече, по-важното е какви постове пише. Вие сте тука 10 човека срещу един. Не е честно. Изяждате я, а после нейните постове били обсебени.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Чалга светът не започва и не завършва с Пайнер, независимо номинациите за Певица винаги е имало и Певци и Певици над нея, разчленявайки годините по различни критерии : хитове, приеми, продажби, медиен шум. Райнето никога не е била масова любимка ала Ивана, Пресис, Анелия, Деса и сие.

Не съм казал, че Райна някога е била масова любимка - но че е мачкала с мегахитове и продажби си е абсолютен факт. А за медиен шум - да ти кажа, не мисля, че е имало по-коментирата певица в държавата от нея през 2006 и 2009 година. 
 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Не съм визирал любимката ти, а доста по скандални и хард текстове от Тотя, и доста други де след 2009 година. 

Абе да ти кажа по-добре ми звучи “Дупето бразилка” от “А ти ку@во ставай от стола гледай ме и се учи”. 
Има разлика от тънка провокация и продтащина и първични страсти, които ни заливат от години. 

Не смятам, че Татяна изобщо заслужава да й се обръща внимание. Такива паразитни създания като нея, жадни за внимание, изобщо не заслужават да бъдат удостоени с тази почест. Иначе Тотка си мисли, че като играе хард някой освен синът й и мъжът й ще забележи съществуването й - много се лъжеш миличка.
Тотияна винаги го е играла Яница за бедни, а Яница - Андреа за бедни, така че можем да се усетим за колко ниско качество става въпрос.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че "Скандал" е с купени гледания по няколко основни причини:

- песента в първите дни наистина не се показваше никъде, аз лично в малкото пъти, когато я слушах в началото, я търсих в търсачката. Преди 2 дни говорихме с едни приятели и ги питах слушали ли са новата песен на Галена, те не знаеха, че е излязла. Факт е и , че силните гледания съвпаднаха по време с лидерското място в Трендинга.

- песента в началото звучи малко скучновато, но с повече слушания (особено усилена на макс) зарибява стабилно. Ако от мен за първите 3 дни е имала 7-8 гледания общо, сега на ден правя по толкова. Все пак, за протокола, според мен Галена и Меди могат повече;

- коментарите и (особено) харесванията също растат много бързо в последните дни. Ето и още едно любопитно сравнение - "Аномалия" е с над 2 млн. гледания и с 36к харесвания и 750 коментара. Галена и Меди са с 1,7 млн. гледания, 39к харесвания и близо 1700 коментара. Сравнения с Преса не мога да правя, защото нейната песен съм я слушал точно 2 пъти откакто е излязла и нямам намерение да ѝ правя трето гледане.  

- Меди е новият идол на ромското население, което по-бавно е загряло за песента. Донякъде с аудиторията на Меди може да се обясни и по-слабото представяне на песента към момента в Спотифай и другите подобни платформи. Тези приложения се ползват основно от малките, неслучйно там "Аномалия" е първа, Алфите също са сила. Като цяло за мен и моето поколение (30+) тия платформи са абсолютни шитни. Всички около мен си слушат музика в Тубата, даже повече от преди, предвид че сега слушаме повече музика и на смарт телевизорите. Твърде много подценявата "силата" на YouTube днес, вижте Азис какво направи за 2 дни. Но кога ще стане първи той в Спотифай? Точно никога.

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Не мисля, че "Скандал" е с купени гледания по няколко основни причини:

- песента в първите дни наистина не се показваше никъде, аз лично в малкото пъти, когато я слушах в началото, я търсих в търсачката. Преди 2 дни говорихме с едни приятели и ги питах слушали ли са новата песен на Галена, те не знаеха, че е излязла. Факт е и , че силните гледания съвпаднаха по време с лидерското място в Трендинга.

- песента в началото звучи малко скучновато, но с повече слушания (особено усилена на макс) зарибява стабилно. Ако от мен за първите 3 дни е имала 7-8 гледания общо, сега на ден правя по толкова. Все пак, за протокола, според мен Галена и Меди могат повече;

- коментарите и (особено) харесванията също растат много бързо в последните дни. Ето и още едно любопитно сравнение - "Аномалия" е с над 2 млн. гледания и с 36к харесвания и 750 коментара. Галена и Меди са с 1,7 млн. гледания, 39к харесвания и близо 1700 коментара. Сравнения с Преса не мога да правя, защото нейната песен съм я слушал точно 2 пъти откакто е излязла и нямам намерение да ѝ правя трето гледане.  

- Меди е новият идол на ромското население, което по-бавно е загряло за песента. Донякъде с аудиторията на Меди може да се обясни и по-слабото представяне на песента към момента в Спотифай и другите подобни платформи. Тези приложения се ползват основно от малките, неслучйно там "Аномалия" е първа, Алфите също са сила. Като цяло за мен и моето поколение (30+) тия платформи са абсолютни шитни. Всички около мен си слушат музика в Тубата, даже повече от преди, предвид че сега слушаме повече музика и на смарт телевизорите. Твърде много подценявата "силата" на YouTube днес, вижте Азис какво направи за 2 дни. Но кога ще стане първи той в Спотифай? Точно никога.

Хубав анализ, но самата песен не грабва до там, че да прави 300К толкова дълго време. А и стигнахме до бройката 650 фейк коментара за Преслава. С другите 1300 повече от Галена и Меди какво правим? Лайкове се купуват безпроблемно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Хубав анализ, но самата песен на грабва до там, че да прави 300К толкова дълго време. А и стигнахме до бройката 650 фейк коментара за Преслава. С другите 1300 повече от Галена и Меди какво правим? Лайкове се купуват безпроблемно.

И мен лично не ме грабва чак толкова песента, но като гледам избухванията по клубовете май си ги грабва малките. Може би сме остарели просто :D . Със сигурност теб и песента на Азо не те грабва, но гони 800к за 2 дни.

 Как стигнахте до тая бройка 650 всъщност, че не разбрах по-назад? Все пак Преса пусна песента 10 дена преди Скандал, част от разликата в коментарите ще бъде наваксана за 10 дни със сигурност. Не знам, цялостното представяне на песента не буди някакви съмнения в мен на този етап, знаеш, че ще си кажа, ако се усъмня. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, това с коментарите изобщо не заслужава отново да се коментира, правят се интересни. Фейк са, всеки може да провери. Въпросът е дали искат!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

О, това с коментарите изобщо не заслужава отново да се коментира, правят се интересни. Фейк са, всеки може да провери. Въпросът е дали искат!

 

Я, не прехвърляй топката! Казахме ти да дадеш доказателтва за това. Ти първо отказа, после ги изкара до 650, а после пак се отказа да ги докажеш до 2000.

Освен това ти опонираха, че под всеки клип има спам коментари. Никой не се е занимавал да търси Галенините.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И само как си измислят някакви цифри...😃

"300к толкова време", колко? 300к - 0 дни. 270/90 - 4 дни, първите 2-3 беше на 200. Сякаш правят някакви рекордни гледания тука.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Я, не прехвърляй топката! Казахме ти да дадеш доказателтва за това. Ти първо отказа, после ги изкара до 650, а после пак се отказа да ги докажеш до 2000.

Освен това ти опонираха, че под всеки клип има спам коментари. Никой не се е занимавал да търси Галеновите.

Аз искам сам да си ги провериш, защото много говориш по тази тема, а аргументи 0. 😁

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, plambata каза:

И мен лично не ме грабва чак толкова песента, но като гледам избухванията по клубовете май си ги грабва малките. Може би сме остарели просто :D . Със сигурност теб и песента на Азо не те грабва, но гони 800к за 2 дни.

 Как стигнахте до тая бройка 650 всъщност, че не разбрах по-назад? Все пак Преса пусна песента 10 дена преди Скандал, част от разликата в коментарите ще бъде наваксана за 10 дни със сигурност. Не знам, цялостното представяне на песента не буди някакви съмнения в мен на този етап, знаеш, че ще си кажа, ако се усъмня. 

Гальо даде пример, че Преслава със същите гледания и скорост има 2000 коментара повече. А тя дори нямаше няколко дни на 280К. Изкара един ден. Тези както е тръгнало утре ще имат 300К за 7-ми пореден ден. Стига!

Изкарват Скандал по-голям хит, а има 2000 коментара по-малко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите не са толкова показателни. Пак повтарям примера с "Аномалия" - 750 коментара. Някой отрича ли, че песента е хит? Май не. А и не казвахте ли, че Преса сама си е коментирала със сърчица и т.н.?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Гальо даде пример, че Преслава със същите гледания и скорост има 2000 коментара повече. А тя дори нямаше няколко дни на 280К. Изкара един ден. Тези както е тръгнало утре ще имат 300К за 7-ми пореден ден. Стига!

Изкарват Скандал по-голям хит, а има 2000 коментара по-малко.

Uzxxzntitasled.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...