Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 27 минути, Willy каза:

Бе може ли някой да ми каже на коя песен напомня частта "От мен нали е по-добра, защо звънниш ми пак в два през нощта"? Три дни вече не мога да се сетя. Може дори и нещо сръбско да е.

 

Намери ли жена от мене по-добра...

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Скандал има 1.17 млн гледания за периода 8 - 13 май от България и общо 1.37 милиона в световен мащаб?

Гледания само от София за периода са 519к.

Да, 14% от чужбина, съвсем нормално и като всяка друга песен.

Сега щe кажат че купуват гледания от Бг, ако изобщо има такава опция. хд

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Да, 14% от чужбина, съвсем нормално и като всяка друга песен.

Сега щe кажат че купуват гледания от Бг, ако изобщо има такава опция. хд

За периода, ако не броим България, за всичките си видеоклипове Меди има:

93k от Германия
73к от Великобритания
25к от Холандия
19к от Германия
15к от Белгия
10к от Франция

С подобни показатели е и Малката. Същото процентно съотношение и за Преслава.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Радко Петков си направи екстракция на краката и си сложи две клечки за зъби на тяхно място по модел на Меди.

Маминка Гло на системи.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Роси Кирилова ми изглеждаше като добрата и мила принцеса, а Кристина Димитрова като злата ѝ доведена сестра.

Криса Секса е да бест!

https://www.vbox7.com/play:997663e9

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

 

новият ми химн.

Любима песен на Кама Сутра!

Коментирай клип на народна песен на Екстрата, хвърляйки влажни погледи на бара, запалвайки го накрая!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Какво е това и защo изглежда като извадено от 2005??

 

Защошо водещата е заседнала там. Направих грешката да изгледам това интервю и много съжалих, този път дори мъжа си не насоли, страх я е вече, че ще й вземат детето.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой и как е броил фалшивите коментари на Преслава, но си изгубих 1 час от живота, за да ги изброя, защото много мразя лъжите и несправедливостта. Вече ми се приспа и не съм заредил всички коментари до самото начало, но ето резултата от Ctrl+F на най-фрапиращите като бройка коментатори дотук: Berk Umut (85), Kanewwe Kanewwe 1 (258). Никола Пачевски (90), Androxus_ (41), Emanuela Karakancheva (45), Камелия Петрова (137), Storm_ (52), Мариян Димов (67), Siana Djambanska (40), Малина Кирилова (56), Jonny Williams (37), Arabadjiew G (39), Атанас Пешев (44), Aleksandar Peshev (45). Само от тези са 1036. Има и още много профили с минимум 20 коментара: Petar Krilchev, Дени Божидаров, Luchezar Petrov,  Malina Georgieva, Инна Петрова, Summer, Normalen chovek, Music_, Mediuma Bendjamin, 123_, Minecraft Pro , Avstralieca_, Kalina Dimitrova.  И пак казвам - не съм заредил всички коментари, защото ми писна.  

Равносметката - около половината от коментарите на Преслава са фалшиви. 

Направих справка за последните дни и при Галена и Меди - там коментари от повтарящи се никове просто няма. Всеки, който желае, може да го провери без особени усилия.

Та кой какво купува, драги мои?

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, plambata каза:

Не знам кой и как е броил фалшивите коментари на Преслава, но си изгубих 1 час от живота, за да ги изброя, защото много мразя лъжите и несправедливостта. Вече ми се приспа и не съм заредил всички коментари до самото начало, но ето резултата от Ctrl+F на най-фрапиращите като бройка коментатори дотук: Berk Umut (85), Kanewwe Kanewwe 1 (258). Никола Пачевски (90), Androxus_ (41), Emanuela Karakancheva (45), Камелия Петрова (137), Storm_ (52), Мариян Димов (67), Siana Djambanska (40), Малина Кирилова (56), Jonny Williams (37), Arabadjiew G (39), Атанас Пешев (44), Aleksandar Peshev (45). Само от тези са 1036. Има и още много профили с минимум 20 коментара: Petar Krilchev, Дени Божидаров, Luchezar Petrov,  Malina Georgieva, Инна Петрова, Summer, Normalen chovek, Music_, Mediuma Bendjamin, 123_, Minecraft Pro , Avstralieca_, Kalina Dimitrova.  И пак казвам - не съм заредил всички коментари, защото ми писна.  

Равносметката - около половината от коментарите на Преслава са фалшиви. 

Направих справка за последните дни и при Галена и Меди - там коментари от повтарящи се никове просто няма. Всеки, който желае, може да го провери без особени усилия.

Та кой какво купува, драги мои?

image.png.904a88aa19782e9a6c7f4feac95bdd15.pngimage.png.f6acd9d0edd5ec6a77ea5fe07f3171eb.png

Ти ми кажи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, plambata каза:

Не знам кой и как е броил фалшивите коментари на Преслава, но си изгубих 1 час от живота, за да ги изброя, защото много мразя лъжите и несправедливостта. Вече ми се приспа и не съм заредил всички коментари до самото начало, но ето резултата от Ctrl+F на най-фрапиращите като бройка коментатори дотук: Berk Umut (85), Kanewwe Kanewwe 1 (258). Никола Пачевски (90), Androxus_ (41), Emanuela Karakancheva (45), Камелия Петрова (137), Storm_ (52), Мариян Димов (67), Siana Djambanska (40), Малина Кирилова (56), Jonny Williams (37), Arabadjiew G (39), Атанас Пешев (44), Aleksandar Peshev (45). Само от тези са 1036. Има и още много профили с минимум 20 коментара: Petar Krilchev, Дени Божидаров, Luchezar Petrov,  Malina Georgieva, Инна Петрова, Summer, Normalen chovek, Music_, Mediuma Bendjamin, 123_, Minecraft Pro , Avstralieca_, Kalina Dimitrova.  И пак казвам - не съм заредил всички коментари, защото ми писна.  

Равносметката - около половината от коментарите на Преслава са фалшиви. 

Направих справка за последните дни и при Галена и Меди - там коментари от повтарящи се никове просто няма. Всеки, който желае, може да го провери без особени усилия.

Та кой какво купува, драги мои?

Аз също направих скрийнове още преди, стигнах почти до самото начало и бройката при мен стигна 1.8к, но стигнах до извода, че няма да се занимавам да качвам и толкова много снимки, една по една, за да мога да ги пусна тук.

@VulkoIsTheBest пиши ми на лс как се пишеш на фб, пускам ти ги и сам си прави сметките и на какво ще вярваш за напред.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

image.png.904a88aa19782e9a6c7f4feac95bdd15.pngimage.png.f6acd9d0edd5ec6a77ea5fe07f3171eb.png

Ти ми кажи.

Какво да казвам. Аз казах. Оборих аргумента с разликата в коментарите на Галена и Преслава. Коментирай факта, че доказано половината коментари на Петя са фалшиви/купени (може и повече да са). Аргумента с разликата в гледанията с Джена и Тита ще го оборя, когато (ако) този дует отиде на 1-2 място в общия Трендинг и вдигне гледанията си рязко. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Какво да казвам. Аз казах. Оборих аргумента с разликата в коментарите на Галена и Преслава. Коментирай факта, че доказано половината коментари на Петя са фалшиви/купени (може и повече да са). Аргумента с разликата в гледанията с Джена и Тита ще го оборя, когато (ако) този дует отиде на 1-2 място в общия Трендинг и вдигне гледанията си рязко. 

Дуета на Джен и Тита май няма да е огромен хит. Твърде женска и лигава е.

Иначе не са купени, а спам коментари от фенове. Такива има и под песните на Емануела, Алекс и Влади и много други.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Дуета на Джен и Тита май няма да е огромен хит. Твърде женска и лигава е.

Иначе не са купени, а спам коментари от фенове. Такива има и под песните на Емануела, Алекс и Влади и много други.

Може и спам да е. Интересно защо под "Скандал" такъв спам липсва обаче. Да не би да ги трият, ако има такива?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да тръгнеш да броиш коментарите под клипа ако не е някаква диагноза, не знам. Феновете на Галена са направо плашещи. Тя дали знае, че има такива болни почитатели. Да не стане като Селена (не Гомез, а тази, на която е кръстена)

 

  • Haha 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Това да тръгнеш да броиш коментарите под клипа ако не е някаква диагноза, не знам. Феновете на Галена са направо плашещи. Тя дали знае, че има такива болни почитатели. Да не стане като Селена (не Гомез, а тази, на която е кръстена)

 

Каква беше историята със Селена?

Броят заради мен, не заради Галена. Обвиних ги няколко пъти, че преувеличават в цифрата с фейк коментари за Твоето легло и ето, че тези двама прекрасни мъже Пламен и Уили са броили до ранни зори. 🤣 Има скрийншотове, има всичко!

Общото между Пламен и Уили, е че Пламен е Лъв, а Уили е с Асцендент Лъв. Лъвско броене на неадекватни коментари на 15-ти срещу 16-ти май 2021.

Уилито чак до 1 800 коментара ги е докарал, милият ми той, рекордьор! ❤️

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Каква беше историята със Селена?

Застреляна от председателката на фен-клуба си, след като разкриват, че втората е извършвала далавери.

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, pacho каза:

Голям секс е Кристина.

https://www.vbox7.com/play:332f8fe336

Като се вгледаш, всъщност е същинска чалгорана. Леопардово сако и панталони, отдолу по сутиен и дългокос мъж танцува полугол стриптийз.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...