Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Помним ли този сезонен хит, който в продължение на петилетка Кели Пресифен се опитваше да пробутва на едно ниво по магнитуд на хитовост с "Как ти стои":

 

Не.

Чакам мнението ти за Горкото момиче! 

И за владетелката на южните софийския квартали плюс Вавилон, плюс Финикия, плюс Персия, плюс Асирия, плюс Шумер, плюс Акад, плюс Горен и Долен Египет, плюс Долни и Горен Водни. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  спам коментарите ги има под ВСЯКА една попфолк песен в канала на Планета, купени ли са, от бавноразвиващи ли са, не знам, ама е факт че са под почти всяка песен (може би не под на Крисия Д, ама нз, не съм проверявал). Даже писах преди година за това тук

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Не.

Чакам мнението ти за Горкото момиче! 

И за владетелката на южните софийския квартали плюс Вавилон, плюс Финикия, плюс Персия, плюс Асирия, плюс Шумер, плюс Акад, плюс Горен и Долен Египет, плюс Долни и Горен Водни. 

 

Забрави за поврлителката на обществените кенефи.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

Много добър анализ, евала!

Феновете на Емилия обаче бяха доволни. Водеше се за успешна нейна година в сравнение с предния й албум, от който хит стана само Изнервяш ме.

Станаха хитове средни песните й.

По-късно през 2011 и 2012 й бяха по-силни с "Моята половина", "Свързано е с теб", "Ще чакам да ми звъннеш", "Смелите си имат всичко", "Да бях от гадните".

Изнервяш ми е непоносима. Изключително неприятна синтезаторна повърня. Харесва ми й беше летен хит същата година. Дуетът с Илчев и Мъртви души не бяха нищо особено като популярност. Все още ме е яд, че спечели за "Артистично присъствие" над Преслава в "Усещане за Мерилин". Само лезбо сцената със Златка Райкова е по-легендарна от половината кариера на Емилия. А този + Червена точка са едни от най-добрите клипове в цялата кариера на Пресис. 2009-та беше слаба година за жените като цяло. Преслава беше доминаторка, макар  без хит с магнитуда на "Новата ти", вторият дует с Констатин се запази като вечен хит, "Зле разпределени" заслужаваше да е с клип. "Пази се от приятелки" е най-добрият й албум в цялата й кариера, буквално няма слаба песен вътре. Можеше да размаже с клип на Наивница на годината или Откакто те познавам. Но тя за*ба целия проект, както направи и с последвалите си два албума. Андреа мачкаше през седмица с нов клип и хит, но това спомогна да се изтърка за отрицателно време и на следващата година хората не помнеха нищо освен "Употребена" от този й албум, което е тъпо, защото песните бяха супер добри. Елена държеше женския хит на годината - Още. Милко размаза със За да те забравя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Не мисля. На Джена запазената марка е кючек с драматичен текст! Но направи и модерни хитове като Яко ми е, Хулиган, Спри да ми досаждаш, ГОРКОТО МОМИЧЕ, а сега и ДА СИ ТРАЯТ.

Какво мислиш за Татяна? Владее целия Близък Изток с

 

Нищо не мисля за нея, опитва се да е вървежна, но всичко изглежда изключително изкуствено и хората не я възприемат. Няма аурата и харизмата, която имат Преса, Кама и Галя. Каквото и да направи - е от ден до пладне, но явно има още мангизи да налива в тази бездънна яма, която е кариерата й.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, VulkoIsTheBest каза:

А докога задържа над 300К, сума ти време? Като в даден момент увеличи и достигна 340к или 350К. Имаше и такъв момент. Но каквото и да правила, това е било преди почти 5 години, няма аналог за към днешна дата.

Това са приблизителните гледания на песента за първите 10 дни:
Ден 1 - 500 000

Ден 2 - 400 000

Ден 3 - 320 000

Ден 4 - 320 000

Ден 5 - 300 000

Ден 6 - 300 000

Ден 7 - 290 000

Ден 8 - 285 000

Ден 9 - 275 000

Ден 10 - 270 000

  • Thanks 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Изнервяш ми е непоносима. Изключително неприятна синтезаторна повърня. Харесва ми й беше летен хит същата година. Дуетът с Илчев и Мъртви души не бяха нищо особено като популярност. Все още ме е яд, че спечели за "Артистично присъствие" над Преслава в "Усещане за Мерилин". Само лезбо сцената със Златка Райкова е по-легендарна от половината кариера на Емилия. А този + Червена точка са едни от най-добрите клипове в цялата кариера на Пресис. 2009-та беше слаба година за жените като цяло. Преслава беше доминаторка, макар  без хит с магнитуда на "Новата ти", вторият дует с Констатин се запази като вечен хит, "Зле разпределени" заслужаваше да е с клип. "Пази се от приятелки" е най-добрият й албум в цялата й кариера, буквално няма слаба песен вътре. Можеше да размаже с клип на Наивница на годината или Откакто те познавам. Но тя за*ба целия проект, както направи и с последвалите си два албума. Андреа мачкаше през седмица с нов клип и хит, но това спомогна да се изтърка за отрицателно време и на следващата година хората не помнеха нищо освен "Употребена" от този й албум, което е тъпо, защото песните бяха супер добри. Елена държеше женския хит на годината - Още. Милко размаза със За да те забравя.

+ Галена мачкаше с Мой, която и до днес си е хит и Дяволът ме кара. Нещастница беше сезонен хит и до днес си е култ, с който поздравявам родни чат-пат. Тази й песен заслужаваше повече внимание:

Една от най-добрите й балади изобщо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Не.

Чакам мнението ти за Горкото момиче! 

И за владетелката на южните софийския квартали плюс Вавилон, плюс Финикия, плюс Персия, плюс Асирия, плюс Шумер, плюс Акад, плюс Горен и Долен Египет, плюс Долни и Горен Водни. 

 

Горкото момиче е с кошмарен текст, абсолютно незапеваема. Не знам Джена какво си е мислела, пускайки я.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

u know better than this
Сега си отвори най-новите коментари и връщай колко искаш надолу. Повече от половината са фейк и спам.

Не са повече от половината. Около 650 коментара са спам. И да, броени са ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Не са повече от половината. Около 450 коментара са спам. И да, броени са ;) 

Само на снимките горе има повече общо, а какво остава за другите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Галица докопа ръководната позиция с 

 

В тази година чалгата упорито се загнезди в дискотеките само и единствено. Последното турне преди прекъсването, в което имаше отлив на публика и интерес. 2010 е доста спорна година. Защото и Галена, и Цуца, и Мария, и Пресис заслужаваха да са Пица на годината, но по различен критерий. Нямаше едноличен лидер тогава. Галена мачкаше с най-много сезонни хитове и най-голямо разнообразие. Цветелина смаза с огромни хитове и най-добрите клипове във втората половина на годината, въпреки че в първата имаше сезонни хитове като "Момиче за всичко" и "Всичко" беше доста харесвана балада. По качество тя е над Галена за въпросната година за мен. Преслава беше масова любимка все още и би събрала по-голяма част от вота, ако наградата се определяше само и единствено от зрителско гласуване. Мария държеше най-големия женски хит + още 2 сезонни хита, но чисто медийно беше доста надолу, заразлика от 2009-та когато медийно се шумеше около нея заради Мюзик айдъл, а нямаше пукнат хит от години. Андреа имаше силна година, но едвали би получила толкова важна награда, предвид гласовите й възможности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

В тази година чалгата упорито се загнезди в дискотеките само и единствено. Последното турне преди прекъсването, в което имаше отлив на публика и интерес. 2010 е доста спорна година. Защото и Галена, и Цуца, и Мария, и Пресис заслужаваха да са Пица на годината, но по различен критерий. Нямаше едноличен лидер тогава. Галена мачкаше с най-много сезонни хитове и най-голямо разнообразие. Цветелина смаза с огромни хитове и най-добрите клипове във втората половина на годината, въпреки че в първата имаше сезонни хитове като "Момиче за всичко" и "Всичко" беше доста харесвана балада. По качество тя е над Галена за въпросната година за мен. Преслава беше масова любимка все още и би събрала по-голяма част от вота, ако наградата се определяше само и единствено от зрителско гласуване. Мария държеше най-големия женски хит + още 2 сезонни хита, но чисто медийно беше доста надолу, заразлика от 2009-та когато медийно се шумеше около нея заради Мюзик айдъл, а нямаше пукнат хит от години. Андреа имаше силна година, но едвали би получила толкова важна награда, предвид гласовите й възможности.

Голямо принизяване на Райна гледам в предните страници. Факт е, че не можа да се приспособи след 2010-11, но и до сега си има силни песни и в двата жанра - със сигурност по успешни проекти от тези на Ивана и Глория. 
През 2010 смачка с качествени проекти, които не се оцениха. През 2009 извади силни песни, но нямаше голям хит - факт. С ВИП Денс обаче имаше голяма актуалност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Голямо принизяване на Райна гледам в предните страници. Факт е, че не можа да се приспособи след 2010-11, но и до сега си има силни песни и в двата жанра - със сигурност по успешни проекти от тези на Ивана и Глория. 
През 2010 смачка с качествени проекти, които не се оцениха. През 2009 извади силни песни, но нямаше голям хит - факт. С ВИП Денс обаче имаше голяма актуалност. 

Умрял някой да я принизява. Просто й мина времето, хората се преорентираха към други изпълнители, поколението се смени и тя не беше разглеждана като интересна на деца и тинейджъри, както бе до 2007-ма вкл. Звученето се смени. През 2008-ма се започна спадът като качество и успех при нея. Да тръгнеш с чисто нов албум на турне не е добра идея. 1.90 беше кошмарна песен. Ти дали видя, Големи думи и Нежна полиция бяха сезонни хитове. През 2009-та Какъв подарък беше доста известна и вървежна в края на годината. Песните й от 2010-та не бяха запеваеми + липсата на турне, я изрита от топа, но тя никога не е била кой знае колко изявена, освен покрай връзката си с Константин, от която той намаза, а тя загуби. Всяка година от началото на кариерата й до днес е имало поне ПЕТ изпълнители по-изявени от нея, така че, моля ти се...:fuck:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, asylum каза:

Тя е повелителка на много поприща!

image.png.2077701bf48a9905ab284c6cb653ed98.png

Няма да забравя как веднъж се беше изпуснала в тоалетната на Пулс, но не вътре в клозета, а отвън и целият персонал се подиграваше. Явно в Съединение не е свикнала на вътрешни тоалетни и не знае как се използват!

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Няма да забравя как веднъж се беше изпуснала в тоалетната на Пулс, но не вътре в клозета, а отвън и целият персонал се подиграваше. Явно в Съединение не е свикнала на вътрешни тоалетни и не знае как се изполазват!

Шок! Шок! Шок! Значи е ВЯРНО!? 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

C256E0ED-B7FC-4BFE-84DD-FC7E0028F4AC.png

Отслабнала ли е? OMG Записала се е при доктор Емилова. Сега Емилова ще започне да се снима с нея - от чисто научна гледна точка как можеш 200-килограмов морж да го вкараш в пътя, а Глория ще зарича "Тая ми открадна д-р Емилова! Късокосо, кво залиташ по Ваня-шегата ма?"

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Отслабнала ли е? OMG Записала се е при доктор Емилова. Сега Емилова ще започне да се снима с нея - от чисто научна гледна точка как можеш 200-килограмов морж да го вкараш в пътя, а Глория ще зарича "Тая ми открадна д-р Емилова! Късокосо, кво залиташ по Ваня-шегата ма?"

Стара снимка е. Сега е руса. Но не ти ли прилича на Татяна? Винаги ми е биела на нея по нещо - в изражения най-вече. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...