Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 часа , Hurricane каза:

237К за 24 часа за “Скандал”... Това трябва да покаже на всички Галенови, че сметки без кръчмар не се правят. 

 

 237к срещу 375к в 3 пъти по-малък канал - на твое място щях да се моля алгоритмите на Youtube действително да са се бъгнали.

  • Dislike 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

 237к срещу 375к в 3 пъти по-малък канал - на твое място щях да се моля алгоритмите на Youtube действително да са се бъгнали.

Няма абсолютно никакво значение канала, както казаха и самите и фенове - успя да гръмне с още първата си песен в канала. Да, вероятно и тя ако беше в на Планета примерно щеше да има доста повече гледания. 
Отделно има толкова много случаи на силни премиери от малки канали - дуета на Софка и Коце примерно

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Няма абсолютно никакво значение канала, както казаха и самите и фенове - успя да гръмне с още първата си песен в канала. Да, вероятно и тя ако беше в на Планета примерно щеше да има доста повече гледания. 
Отделно има толкова много случаи на силни премиери от малки канали - дуета на Софка и Коце примерно

Софка е друга бира и това всички го знаем чудесно.

Галя има два клипа на кръст в канала си и прави такъв резултат, което си е за притеснение от страна на пресовите откъдето и да го погледнеш.

  • Dislike 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

Ами добре, в смисъл мога и аз да намина. Въчето да ми оплете търлъчки и да се запозная с теб и брат ти.

Ивелина няма ли ревност спрямо сестра си, че е по-успешната от двете.

Разкажи за някоя пикантерия около Въчето. То по топлото с тия забрадки и фустанели, Паломчето милата ще има да въси вежди, като я целува баба Въче.

Няма какво пикантно да кажа. Добра и селска женица е. Работила е в ТКЗС. Леля Янка редовно е тук при нея. Сега се пенсионира и изкара цялата зима в Каварна. Преслава е кръстена на нейния съпруг - дядо Петър. Той почина през 2011 г.

Ивелина и Преслава не знам сега в какви отношения са. Като деца бяха всяко лято в Каварна. След това не сме ги виждали. Ивелина идва рядко - един-два пъти в годината, но Преслава не я бяхме виждали от 5-6 години, дойде чак миналото лято когато доведе Паола. Беше само един ден тук, след това е отишла в София и две седмици Паола я отглеждаха леля Янка и баба Въчка.

Само мога да кажа, че баба Въче изобщо не е доволна от новото лице на внучката си хаха

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Danger. каза:

Ден 2 - още нямаме трендинг. 

А песента ме зариби страшно много :phpgrin2:

 

На мен не ми излиза и отстрани, въпреки че я слушам непрестанно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

 237к срещу 375к в 3 пъти по-малък канал - на твое място щях да се моля алгоритмите на Youtube действително да са се бъгнали.

Нали каналът нямаше значение...? Тогава как “Къде беше ти” направи 420К с 10К абонати? И Преслава имаше 390К, оправи си сметките! 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебица ще пее на метростанция Овча Купел с Весна Змиянац и Наташа Джорджевич - хъ-хъ!

https://signal.bg/весна-змиянац-наташа-джорджевич-и-род/

Tabiet.jpg

  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами случва се веднъж на 2 години Преслава да е с по-голям хит от Галена - рядки явления. Последно се сещам за 2017 с “Просто шоу” и “Не се изтриваш” и през 2019 с “Паника” и “Пиян”. И то се получава, защото въпросната на Галена не е типичният ганев комерс. Видяхме като изкара 100 живота какво стана, камоли с Феноменален.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , penakavalli каза:

На мен не ми излиза и отстрани, въпреки че я слушам непрестанно.

Каналът явно е урочасан. :1000(29):

Проклета вещица - нещо ми прави! 

  • Like 3
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Каналът явно е урочасан. :1000(29):

Проклета вещица - нещо ми прави! 

Нищо урочасано няма. Това, че предния път е направила повече гледания от сега означава само, че тогава нещото й е харесано повече от сега, но да имаш 108к абоната и да се радваш, че този дето има 33к е направил "само" 237 Хил. гледания граничи със скеч.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , penakavalli каза:

На мен не ми излиза и отстрани, въпреки че я слушам непрестанно.

И на мен не ми излиза. Явно трябва да мине време докато ютуб я приеме. Без тренд, без показване... някой да светне галка да си развие канала с рандом клипове като другите, преди да прецака и трета песен.

Две фен клипчета от вчера насам направиха +50к

Screenshot-20210510-113029-You-Tube.jpg

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Jouey каза:

Треперим ли?

 

43E71100-B63B-435F-B7F0-3E2CAD7AB1A6.jpeg

Мачкай кралице, мачкай. Ето ви ги червените фенери от Нидерландия, на които се нанизва в клипа - над 10 - ще поставяме рекорд на Гинест. 

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...