Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Hurricane каза:

237К за 24 часа за “Скандал”... Това трябва да покаже на всички Галенови, че сметки без кръчмар не се правят. Този флоп нека свали малко самочувствието на санданското ромче Меди, че нещо взе много да лети в облаците! 

Лек ден и се поздравете с най-доброто:

 

И двете секти трябва да слезете малко на земята. Нито Галена, нито Преслава оправдават предварителните очаквания.

Цифрите на Галена и Меди ме шокират. Очаквах поне да доближат 300k, като Красиви лъжи. Жалко, че масовият чалга потребител не възприема нещо толкова добро.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, SG каза:

И двете секти трябва да слезете малко на земята. Нито Галена, нито Преслава оправдават предварителните очаквания.

Цифрите на Галена и Меди ме шокират. Очаквах поне да доближат 300k, като Красиви лъжи. Жалко, че масовият чалга потребител не възприема нещо толкова добро.

Противоречиш си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Hurricane каза:

237К за 24 часа за “Скандал”... Това трябва да покаже на всички Галенови, че сметки без кръчмар не се правят.

 

Чудя се , нямаш ли малко срам да ги пишеш тези неща, след като само преди 10 дни очакваше рекорди от Преса?!

  • Like 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Жалко, че масовият чалга потребител не възприема нещо толкова добро.

Какво точно му е доброто? Кавър-курво-kомерс буквално като всеки друг. Когато направят нещо с подобен замисъл, тогава може да се вайкаш, че е недооценено

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да очакваме много гледания за нещо толкова разочароващо. Аз я слушах точно веднъж и повече нямам желание да си я пусна. Между другото, бях заедно с други хора и всички бяха много underwhelmed.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Senhor каза:

Няма как да очакваме много гледания за нещо толкова разочароващо. Аз я слушах точно веднъж и повече нямам желание да си я пусна. Между другото, бях заедно с други хора и всички бяха много underwhelmed.

Благодарим за обратната връзка, вашето мнение е важно за нас.

  • Haha 6
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои така се изхвърлят с изказванията си, все едно това е решаващата песен на Галена за цялата й година. Ще има още една песен за лятото. Мен пък ми писна да слушам еднакви пашеви помии и едни и същи ганевски песни с цигулки. 
 

Да ви припомня ли, след флопа “Да ти олекне” какво беше излезнало :sneaky2:

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Чудя се , нямаш ли малко срам да ги пишеш тези неща, след като само преди 10 дни очакваше рекорди от Преса?!

За никакви рекорди не е писано от моя страна. Вземи върни лентата назад и провери! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Някои така се изхвърлят с изказванията си, все едно това е решаващата песен на Галена за цялата й година. Ще има още една песен за лятото. Мен пък ми писна да слушам еднакви пашеви помии и едни и същи ганевски песни с цигулки. 
 

Да ви припомня ли, след флопа “Да ти олекне” какво беше излезнало :sneaky2:

Чакаме следващия флоп “Тук-там”. Там и Азис няма да помогне ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, THE IIconic каза:

 

омг яс! таман днес слушах нея главно! ГЛАВНАТА ЩЕ ИЗБУХНЕ С ХИТ СИГУРНО!

  • Like 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Blueberry каза:

Абсолютно съм съгласна за санданското ромче. Два хита и вече се взе за новия Азис. Седни малко...

Миличка, ако за теб чакат 300 човека на опашка в 1 часа през нощта и за половината няма да има място да влезнат - и ти ще се вземеш за голяма работа. Върви му на момчето и хитовете не са два, а поне 4-5 вече.

Не знам вие по София може да имате други наблюдения, например да го виждате в молове как се надува, така ли е?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично предпочитам Галя да рискува и да пуска песни, за които няма да забравя след максимум 2 месеца, отколкото да взима песни, които са правени на калъп, само и само да имат някаква популярност. В тая връзка се надявам Пресли да изненада с нещо нечувано (друг ритъм, тематика на текста, стил на обличане, видео извън ценова група "две на цената на едно") с песента от Деян Асенов, ама съм леко скептичен. Пък вие си мерете гледанията колкото искате. :1000(30):

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път какво е обяснението, че Скандал още не е в Трендинг. Все с Галена някакви куцузи се случват по отношение на Трендинг...

Песента ще е grower и ще се задържи. Мен ме кефи много повече от Кавала, много по-запеваема е, постепенно ще я научат хората. Кавала колко гледания има? 13-14 млн.....

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Не знам вие по София може да имате други наблюдения, например да го виждате в молове как се надува, така ли е?

Аз лично го видях в Илиянци да казва с надменен тон на продавачката, че трябва да му продаде маратонките Abidas с голямо намаление, защото като известна личност ѝ правел безплатна реклама!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Аз лично го видях в Илиянци да казва с надменен тон на продавачката, че трябва да му продаде маратонките Abidas с голямо намаление, защото като известна личност ѝ правел безплатна реклама!

Сигурно и ти си бил на опашката, щом си бил свидетел на ситуацията.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Песента ще е grower и ще се задържи. Мен ме кефи много повече от Кавала, много по-запеваема е, постепенно ще я научат хората.

“Яко ми е” на Джена е също с албански ритъм и първите дни стартира слабо, но после се превърна в тотален хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А като се сетя,че се подигравахте на Прес,че нямала да стигне 400к първото денонощие… 😀

Не зная и аз на какво се дължи слабия интерес към този дует,предвид на това,че е с най-актуалния певец в момента-това си е чист флоп,но нека,че наистина и двамата са си повярвали прекалено.Просто песента не е някаква зарибяваща и да ти се набие в главата. 

  • Like 2
  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ВЪЧКА ТИНЧОВА ВЕЛЕВА

 

Така се казва бабата на Преслава. Селска бабичка. Ходи изгърбена с два бастуна и все е с едни плетени жилетки, забрадки, фустанели и вълнени терлици. Даже в топло време ходи така навлечена. По цял ден седи на улицата пред къщата си с шишовете и плетката и гледа над очилата кой минава по улицата. Живее в Каварна. Съседи сме. Бяха довели Паола лятото. Две седмици я гледаха тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С колко % спаднаха гледанията на Преслава през втория ден? Първия направи 380К, втория някой помни ли, беше петък.

Процентният спад на Галена и Меди за втория ден ще е по-малък, хем днес е неделя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stela каза:

С колко % спаднаха гледанията на Преслава през втория ден? Първия направи 380К, втория някой помни ли, беше петък.

Процентният спад на Галена и Меди за втория ден ще е по-малък, хем днес е неделя.

Флопът на Преслава няма да направи флопа на Галена и Меди по-малко флопващ. 

Всичко останало в момента е просто смешно и от двете страни на барикадата. Чакам да изкарате избирателните списъци всеки момент. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...