Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, BobiTo каза:

"Двама" не е различна? Анелия също предлага различни песни, дори и да са комерс различни, но просто не се оценяват. "Котка" доста се споделяше в социалните мрежи като излезе, ама беше за 1-2 дена и после сякаш не е излизала. Емилия изобщо не е в никаква по-добра позиция, последния й хит е от 2019 и то дуети с Денис, като говоря за чалга песен, а не Джалето, а самостоятелен хит Емилия не помня от кога не е имала, докато Анелия има среден хит "Гъзарка". 

п.п. Като се замислих, последния среден самостоятелен хит на Емилия е от 2015 "Ето ме", мале, тази жена го кара само на дуети хитове.

Като музика Аня избира страшни песни. Някак си обаче, според мен, не улучва добри текстове. Прекалено голямо доверие има на Петя Радева последните години, а тя, милата, просто толкова си може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Stela каза:

Кои песни пя? 

Ами програмата й не беше дълга, имайки предвид, че преди това имаше мач, след това празненства, после излезе Галена.

По спомен изпя между 5-6 песни:

Знам диагнозата, 100 живота, Пей, сърце. За другите нямам ясен спомен, понеже беше лудница.

След това беше Горан Брегович.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Born to Die каза:

Яница да съди това нахално същество, дето иначе много знае да мърмори и да гледа в чуждите паници.

С какво право пък Яница ще я съди? Работили са с един и същи автор. Все едно Анелия да съди Галена, Сузанита, Тройниците, Теофика и кого ли още не за кавърите на Зоопарк, направени от  същия автор. 

преди 31 минути, Lelqtian каза:

Прочела е тука, че Кама ще пуска дует с кой беше от Тройниците и ще я ползва нея. Вече ще се редуват, все пак имат ринопластики да си избиват. 

Потрес в поп фолка! Кали с нос като човка, Глория я попиля Потрес в поп фолка! Кали с нос като човка, Глория я попиля СНИМКАНовиниИнформация

опфолк певицата Кали се пошегува с новите носове на колежките. Тя качи видео в "Инстаграм", където използва филтър, който я преобразява до неузнаваемост. В него певицата умишлено уголемява носа си и шеговито казва, че плаче за корекция, но тя ще си го остави така, защото й харесва.

Под видеото Кали отново се пошегува като написа: "Обонянието ми е трепач“.

"И на мен ми харесваш, остави си го така“, похвали я колежката й Глория в коментар. 

Над 10 хиляди души харесаха новата визия на Кали с нос като човка на птица. Шегата на певицата дойде от новата мания на известните да оперират носа си, правейки го прекалено малък и чип, пише blagoevgrad24.bg/. 

https://www.marica.bg/lajfstajl/potres-v-pop-folka-kali-s-nos-kato-chovka-gloriq-q-popilq-snimka 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

С какво право пък Яница ще я съди? Работили са с един и същи автор. Все едно Анелия да съди Галена, Сузанита, Тройниците, Теофика и кого ли още не за кавърите на Зоопарк, направени от  същия автор. 

Потрес в поп фолка! Кали с нос като човка, Глория я попиля Потрес в поп фолка! Кали с нос като човка, Глория я попиля СНИМКАНовиниИнформация

опфолк певицата Кали се пошегува с новите носове на колежките. Тя качи видео в "Инстаграм", където използва филтър, който я преобразява до неузнаваемост. В него певицата умишлено уголемява носа си и шеговито казва, че плаче за корекция, но тя ще си го остави така, защото й харесва.

Под видеото Кали отново се пошегува като написа: "Обонянието ми е трепач“.

"И на мен ми харесваш, остави си го така“, похвали я колежката й Глория в коментар. 

Над 10 хиляди души харесаха новата визия на Кали с нос като човка на птица. Шегата на певицата дойде от новата мания на известните да оперират носа си, правейки го прекалено малък и чип, пише blagoevgrad24.bg/. 

https://www.marica.bg/lajfstajl/potres-v-pop-folka-kali-s-nos-kato-chovka-gloriq-q-popilq-snimka 

Истинският потрес е не клюна на Кали, а поредното дъно какво минава за журналистика из родните медии. 

А Галина добър рендър е направила на новия си обонятелен орган, идеален да скатае някой леф от плашила докато си копае нивата. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Moovit каза:

 

И аз се чудя що викат Галена, като си имат далеч по-големи звезди на място, но явно не могат да си позволят Ванчето всеки ден, та се налага да разнообразяват с гастрольорки от китайски сайтове за ментета. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Счети нали и тя чакаше дискотеките и ревеше за тях, понеже нали тя от тях се издържа. (изобщо не е с парите на Башур). Сега какво чака та не пуска песен? 

Ам нат филин йооооо но ноооо :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, чушка. каза:

Ами програмата й не беше дълга, имайки предвид, че преди това имаше мач, след това празненства, после излезе Галена.

По спомен изпя между 5-6 песни:

Знам диагнозата, 100 живота, Пей, сърце. За другите нямам ясен спомен, понеже беше лудница.

След това беше Горан Брегович.

Пусни някое клипчеее 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче никой не е забелязал поредният опит на Дриско да се прави на интересен:
Lyrics by: Jon Legent, Drakke
Music by: DJ Smake
Arrangement by: Tiezto

Заслужи си този флоп отвсякъде!

  • Like 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, BobiTo каза:

Много добро интервю, баба Гло обаче в лице е започнала да издава багажа леко. 

 

Какво му е доброто? Хили се и говори с някаква насмешка дори и за внучето, дори и след като пуснаха "Децата".

Отделно на това да споделя, че Симона спала до 15 часа....без коментар.

Пак я питат нещо конкретно, а тя обръща разговора на общи приказки. Не изглежда да е супер очарована, че е станала маминка. Ама то зетят ти да е навлек и да ти живее в къщата...коя тъща би се радвала.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...