Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Gerganafen каза:

Нова коса, нов псевдоним, продължение на "И на всички като тебе" - всичко си е като по учебник за старт в нова компания. Давай, Деи! ❤️

Кама на последната снимка в Инстаграм мяза на хибрид между Мария и Николета Лозанова... Дано е от кадъра, а не си е ремонтирала цялото лице, че изглежда да е пипала и устните, и какво ли още не.

Тъкмо и аз си мислех, че е пипала и устните. :D Вече е баш като плеймейтка, тя не че също не е зайче на Плейбой де хаха.

А клипа на Деи явно ще е в канала на Хит Микс.<_<Поне ще достигне до по-голяма аудитория, конкретно при Десислава това си е от значение.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Danger. каза:

Дали някоя от последните пуснати песни на Галин, Денис Теофиков, Анелия, Яница, Криско или Алисия ще види повече от 2 млн. ? Една дебютантка им разказа играта. 

 

Наистина мега добри резултати. 2 седмици след премиерата още прави над 100К на ден.

Най-силният и категоричен дебют от не знам колко години, може би от Лорена насам...?

Следва Галин да се залепи за нея като пиявица, следват дуети и фийтове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Danger. каза:

“Скандал” с над 260 000 гледания за последното денонощие - както казах, през ден 4 ще направи повече гледания от премиерният ден. 

Което е прецедент в бизнеса. Коя песен на ТОП име е направила повече на 4-тия ден отколкото в премиерния?

На Галена не й се случва за първи път. Но като цяло е много рядко явление.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

270к, не 260. То толкова имаше Преслава на втория. Повече от ясно е вече, че дуета беше прецакан от брой причини. 

Лайковете също вървят повече от добре и за седмица ще имат повече отколкото имаше ВТЛ за същият период. 

  • Like 4
  • Dislike 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

@BobiTo къде е лажата? Пак ли завиждаш че смазаха котката за 3 дни и няма да е флоп, unlike 🐈?

Днес видях много смазани котки по улиците, та в този ред на мисли Анче да пуска нова песен. И нека почива в мир котката и :flowers1:

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Днес видях много смазани котки по улиците, та в този ред на мисли Анче да пуска нова песен. И нека почива в мир котката и :flowers1:

Викаш заминаха й всички животи?... 

Явно това е причината да е pressed. Аман от злобни тиктокъри!

 

  • Like 3
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някоя чалгарка да я взима задължително! Тия ретро чалга отсвири много зарибяват. 

Между другото явно ще се окаже вярно,че колкото е по голям канала в ютюб,толкова по-малка е ангажираността на абонатите му и затова в канала на Планета вече не могат да се похвалят с впечатляващи гледания.Сега,вярно че Отилиа след първите си 2 песни не успя да направи някой сериозен хит,но все пак за почти 1 седмица да няма и 100к е скандално.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

От твоята клавиатура в Божийте очи! ❤️

Недейте се надъхва излишно да не стане като с Пресовите преди 2 седмици. Аз лично чакам "Името ти" vol. кой поред там беше.

  • Like 1
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, omline каза:

Недейте се надъхва излишно да не стане като с Пресовите преди 2 седмици. Аз лично чакам "Името ти" vol. кой поред там беше.

Божа работа! Аз пак ще си я харесвам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Усещам,че ще смажат ... 

19:00ч.

alexx_robov1_20210512_0.png

По-скоро на Сузанита ми бие от колкото на Камелия… Цветин от толкова матрици и глупости да опази продукта Камелия да е различен точно за няколко месеца рязко влезе в кюпа при останалите “барбита” 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stenly каза:

По-скоро на Сузанита ми бие от колкото на Камелия… Цветин от толкова матрици и глупости да опази продукта Камелия да е различен точно за няколко месеца рязко влезе в кюпа при останалите “барбита” 

Направо - изглежда все едно няма нос - баси. Дано е нещо различно от познатото звучене на Пашев, че иначе ги очаква тотален флоп. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Направо - изглежда все едно няма нос - баси. Дано е нещо различно от познатото звучене на Пашев, че иначе ги очаква тотален флоп. 

Е не е толкова зле... За песента съм на същото мнение. 

П. С. От всички като че ли Петрана беше най - зле, въпреки че и сега не е лице приятна! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Е не е толкова зле... За песента съм на същото мнение. 

П. С. От всички като че ли Петрана беше най - зле, въпреки че и сега не е лице приятна! И 

Мислиш ли, че Кама ще смаже с гледаемост с новия си нос? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Някои видяха слабите гледания за първия ден и откачиха от радост и кеф, но сега нещо им стана тъпичко. :br:

Засега имаме два супер силни, нечувани/невиждани проекта в българския поп-фолк. Някои хора пак ще са на антидепресанти и през тази година, особено когато шоуто при нея, тази година тепърва набира скорост. :)

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Засега имаме два супер силни, чечувани/невиждани проекта в българския поп-фолк. Някои хора пак ще са на антидепресанти и през тази година, особено когато шоуто при нея, тази година тепърва набира скорост. :)

Точно вие двамата по цял ден пишете едно и също. Разбрахме вече, че песента е хит. Не нужно във всеки втори пост да го повтаряте. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...