Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Лидия е симпатяга, но какво е това благоговение към Галин сякаш е нещо кой знае колко специално,свкаш е Бог... Без да го изкарвам едва ли не бездарник, момчето си има своите качества, но не виждам да е нещо кой знае какво специално. Например сега чета биографията на Стоянка Мутафова, където благоговеенето от страна на други хора, свързани с изкуството е напълно оправдано пред изключителния талант на тази велика актриса. Та, гледайки сега Лидия как се прекланя пред Галин, ми идва прекалено, а тя това го прави съвсем искрено при това... 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро тук се говореше как Алфите никога нямало да видят национален ефир... и накрая Лидия по БТВ, а миналия месец по Нова. В края на 2020 бяха и при Слави.

Много кефи, напълно си заслужава успехите!

  • Like 1
  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

May be an image of 2 people, people standing, people sitting and indoor

Ама каква е сладуранка бе :ba: 

Лидия също.

Ох, ама Лидл защо е с визия Кристиана 2013/14. Много лошо се носи това момиче.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е да отбележим, че Фики събра над 10K харесвания във ФБ страницата на Капките, в сравнение с другите, които са около 2-3K.. Има някакво властване на чалгата отново. Азис, Софи и Фики, всеки понеделник в прайм тайм, не е зле..

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре не може да бъде. Коце е снимал за "Папараци"- сигурно в неделя ще го излъчат,. Снимал е и за трети път за Мармалад- може би в събота ще го дават. И после ще се свалят предаванията. Толкова много Коце ще има. Кефи ме. :P

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

По-добре не може да бъде. Коце е снимал за "Папараци"- сигурно в неделя ще го излъчат,. Снимал е и за трети път за Мармалад- може би в събота ще го дават. И после ще се свалят предаванията. Толкова много Коце ще има. Кефи ме. :P

А друго ще се сваля ли? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Blueberry каза:

May be an image of 2 people, people standing, people sitting and indoor

Ама каква е сладуранка бе :ba: 

Лидия също.

Напомнят ми за детските кукли, изоставени в Припят след аварията в Чернобил...

  • Like 1
  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

По-добре не може да бъде. Коце е снимал за "Папараци"- сигурно в неделя ще го излъчат,. Снимал е и за трети път за Мармалад- може би в събота ще го дават. И после ще се свалят предаванията. Толкова много Коце ще има. Кефи ме. :P

Мармалад се снима 1 месец напред, не го чакай в събота Коцьо, Меди снима средата на Януари и го даваха по-миналото предаване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Мармалад се снима 1 месец напред, не го чакай в събота Коцьо, Меди снима средата на Януари и го даваха по-миналото предаване. 

Аз ще го питам сега. :P

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена защо няма такава фенска маса като другите нови?! Уникална е!

Всяка нейна песен ти дава различна емоция, навсякъде е различна, а баладите й буквално разбиват. 

Искам я по-често да пуска песни и да се развие до голяма звезда.

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, gabbati каза:

Тази жена защо няма такава фенска маса като другите нови?! Уникална е!

Всяка нейна песен ти дава различна емоция, навсякъде е различна, а баладите й буквално разбиват. 

Искам я по-често да пуска песни и да се развие до голяма звезда.

 

Защото като човек е много злобна и нагла. Оцко й е направил Диамант, с която да влезе в хит микс, а тя си е взела готовата песен и е тръгнала да кандидатства в Пайнер. После са разбрали и двете фирми и са й били шута. 

Иначе Боли е една от най-бруталните балади, да.

  • Wow 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Защото като човек е много злобна и нагла. Оцко й е направил Диамант, с която да влезе в хит микс, а тя си е взела готовата песен и е тръгнала да кандидатства в Пайнер. После са разбрали и двете фирми и са й били шута. 

Иначе Боли е една от най-бруталните балади, да.

И къде са днес Оцко и Пайнер? 🧐

По-добре, че не е влезнала в Пайнер, щеше да се слее с Джулия и масовката. Пашев или Ганев щяха да й правят едни и същи песни и днес щеше да е омръзнала.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , penakavalli каза:

Напомнят ми за детските кукли, изоставени в Припят след аварията в Чернобил...

Чудесна идея. Пращаме я на Холивуд за снимките на хорър филм по темата, може да вземе и другите Тройници да не се харчи излишно за каскадьорки, пък и да има матр'ял за продълженията, Куклата от Чернобил : Дай го двойно и Тройници. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...