Jump to content



Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 7 минути, Willy каза:

Защо мразите Албина и тик ток??? Хърватофоби!

Сега специално заради теб чух песента и мисля, че имаш ковид! Такава скука, а певицата е някаква парцалана.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Знам, но кой друг ще иска да хоства без да е спечелил, като не са способни. Италия нищо че е топ 5, имат си Санремо, Швеция - Мелфест и едва ли ще им пука за други конкурси. Остава Великобритания и от BBC мисля че бяха заявили че имат интерес да хостват Евровизия и дори и да има интерес от други държави, то ще загубят срещу тях.

Може ние да искаме, както беше с детската, въпреки че тогава ние трябваше да сме победителите и без това.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Скоро никой не е отказвал да хоства, и надали някой би го направил. Все пак Евровизия си е добра реклама , туризъм, ала бала, предполагам вкарва добри приходи. 

Покрай дебюте на Автралия мисля има спекулации че ако спечелят, ще хостват в Германия, а Англия като алтернатива ако немците откажат. Не съм сигурен дали са реално потвърдени и дали такива уговорки още важат. Което би следвало да подсказва че точно Германия са готови да поемат щафетата, ако някой откаже. И междудругото немски кокурст от типа на Мелфест или Сан Ремо май няма ;) 

Колкото до Сан Ремо и да хостват в Италия - просто предположение че може да имат няква уговорка, все пак са им в задния двор, а подходяща зала нямат. 

Другото което ми е интересно е, доколкото има инфромация Австралийците ако спечелят, не могат да го преместят там и трябва да си изберат европейски ко-хост (евентуално Германия или Англия, но на теория ако някой друг им предложи да спонсорира цялия масраф вместо тях, защо не). Но ме чопли дали отказваща се страна победител може да избира по същия начин, или връща диретно с отказ решението обратно в ЕБУ. 

Мисля, че си е съвсем официално това, че Германия е първи вариант за хост, ако спечели Австралия, а ако се откажат - ще е Великобритания.

Отказващата страна не може да избира, връща се топката в ЕБУ, доколкото чета. Грешно бях разбрала, че отговорността попада у класиралият се втори, защото по случайност така стана с Детската Евровизия и отказът на Италия.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Сега специално заради теб чух песента и мисля, че имаш ковид!

Стига, песента ми беше само окей и след седмица се превърна в страшен grower и вече цял месец не съм я спрял.
Blinding lights за бедни също е супер яка и не заслужава да има двойно повече дислайкове.

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Защо мразите Албина и тик ток??? Хърватофоби!

Аз я харесвам и ми е една от фаворитките (защото е красива, не защото песента е кой знае какво). Говорех за АлбАнката Anxhela Peristeri, която ще работи със Саша. Албина ще работи с Марвин Дийтман, който сега виждам, че ще се грижи за сцената и на Вики. Правил е Австрия 2015 (Кончита), 2016 (един Нейтън с една луна, дето му дадохме 12 точки :roll1: ) и 2018 (Цезар Сампсън). 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

На Гьон?! Гжон?!

Джон.

А Сашка Йоанокръстителка е най-прехвалената хореографка. Минава за много добра, а само обира парите на хората. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аз я харесвам и ми е една от фаворитките (защото е красива, не защото песента е кой знае какво). Говорех за АлбАнката Anxhela Peristeri. Албина ще работи с Марвин Дийтман, който сега виждам, че ще се грижи за сцената и на Вики. Правил е Австрия 2015 (Кончита), 2016 (един Нейтън с една луна, дето му дадохме 12 точки :roll1: ) и 2018 (Цезар Сампсън). 

Тя и без това си има почти готов перформанс, само малко да го пипнат и да вкарат добри camera angles. Май и Елена от Кипър ще работи с него.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Джон.

А Сашка Йоанокръстителка е най-прехвалената хореографка. Минава за много добра, а само обира парите на хората. 

Реших, че се шегуваш и видях, че наистина е така :D 

Прехвалена е Сашка, разбира се. Bones беше тотална бъркотия и направо си я обвинявам, че така флопнахме... но в съответната година си е вложила енергията във Фуего. :rolleyes: 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Защо Австралия участвува? 

Националната им телевизия е част от съюза за радио и телевизия и си излъчват състезанието от много години, даже си има голям интерес. Бяха ги поканили по повод 60-годишнината да участват като директен финалист и тъй като се представиха много добре, продължиха следващите години. И между другото доста на сериозно го взимат, досега не са пропускали финал и даже 2016 бяха на косъм от победа. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Защо Австралия участвува? 

защото шоуто е доста популярно там и политиката им е доста свързана с Европа. Израел, Азербайджан...също не са в Европа.
Право да участват, но не го ползват имат и Мороко, Лебанон, Тунис и мисля че и Египет. Казахстан участва в детската Евровизия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Австралия не пречи на никой btw, буквално са безпроблемни и просто се кефят на конкурса. Стига да не включат Америка...

Мислех си, че е възможно покрай Джъстин Тимбърлейк 2016, но най-вероятно няма да има много интерес. Но поне ще знаем, че точките им ще са абсолютно безпристрастни, защото няма да знаят нито една държава къде е и в каква ситуация са. 

Предполагам, че няма много хора в темата, които да не са го гледали, но препоръчвам филма на Уил Фарел за Нетфликс. С кеф бих гледала и втора част за участнизи от Източна Европа например :D 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Мислех си, че е възможно покрай Джъстин Тимбърлейк 2016, но най-вероятно няма да има много интерес. Но поне ще знаем, че точките им ще са абсолютно безпристрастни, защото няма да знаят нито една държава къде е и в каква ситуация са. 

Предполагам, че няма много хора в темата, които да не са го гледали, но препоръчвам филма на Уил Фарел за Нетфликс. С кеф бих гледала и втора част за участнизи от Източна Европа например :D 

 

Ако участват и спечели някой бял и хетеро, което е 99% от случаите, ще почнат с анализи как сме расисти, хомофоби и к'во ли не и ще правят cancel кампания на twitter. Ужасни са, не ги искаме.

  • Haha 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Ако участват и спечели някой бял и хетеро, което е 99% от случаите, ще почнат с анализи как сме расисти, хомофоби и к'во ли не и ще правят cancel кампания на twitter. Ужасни са, не ги искаме.

Какво ако спечели, те само да видят, че от 39 участници само 5-6 са цветнокожи, ще полудеят. Иди им обясни, че процентните съотношения са дори по-лоши. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Blueberry каза:

@Willy Осъзнах, че Ерик Сааде прилича на Краси Аврамов and I cannot unsee it anymore 😱

8A7289C6-AF95-417C-8DF8-05FC0CFB4E6C.jpeg

666CAA52-E79B-451B-9B4D-AC11E90E410C.gif

Прилича на мутренска версия на Ерик хихи. (проверявам дали така се пише правилно тази думичка и първото нещо което ми излиза са снимки на Радев и Борисов хдддд).

п.п не е твой тип ама му сталкваме профила :wub_anim::thumbup1:

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

защото шоуто е доста популярно там и политиката им е доста свързана с Европа. Израел, Азербайджан...също не са в Европа.
Право да участват, но не го ползват имат и Мороко, Лебанон, Тунис и мисля че и Египет. Казахстан участва в детската Евровизия.

Азербайджан е в Европа, даже ако не се лъжа Баку е европейска столица. Кипър не е европейска (географски) държава. Картата на EBU е малко по-голяма и влизат териториите на част от близкия изток и цяла северна африка (граничещите със Средиземно море държави). Казахстан, дори и да имат територия в Европа по-голяма от цяла България, ако не се лъжа не влизат в картата на EBU.

Лебанон е Ливан.

преди 2 часа , Blueberry каза:

Реших, че се шегуваш и видях, че наистина е така :D 

Прехвалена е Сашка, разбира се. Bones беше тотална бъркотия и направо си я обвинявам, че така флопнахме... но в съответната година си е вложила енергията във Фуего. :rolleyes: 

 

Сашка има само една добра сценография и това е за Армения. За Кипър не е правила нищо по-специално защото Елени си е Елени, подобна сценография е имала за всяко MAD VMA.
 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FikLena каза:

Точки от телевотинга е гарантиран на Ефендито, но за съжаление тъпите журита няма да я оценят 

 

И по-добре! Песента е зле!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, FikLena каза:

Точки от телевотинга е гарантиран на Ефендито,но за съжаление тъпите журита няма да я оценят 

 

Бива я тая, но просто и липсва ... адреналин. Нъф сед. 

Междудруго, България сме пели повече на азербайджански, отколкото самите им представители ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...