Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , fearless` каза:

Не отричам успеха на проблем, дори аз много харесвам песента, но няма как да я сравняваме с други песни излезли тази година. Песента на Константин и Софка е кавър, музиката и ритъма са толкоеа добри и набиващисе се в главата, че като сложим и гласа на Маринова просто няма как да не стане хит. Това което искам да кажа е че е много по-лесно да си харесаш готов хит и да го купиш отколкото да направиш авторска песен и тя да се хареса. 

 

П. П. Редно е тук да споменем Мария, която е направила кавъри на много добри мелодии и винаги резултата е бил трагичен. 

Айде, айде. Най-големите хитове на Галоша са кавъри на чуджи песни или дуети, което е меко казано срамно за една певица!

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Danger. каза:

@Slavi

Добре ли си”:

20 млн. на официалния клип

2 млн. на изтрит клип 

4 млн. от клиповете на Звезде гранде

Тоест песента е с 26 млн. гледания сборно :bi:

Другите 2 претендента - “Пиян” и “Тръгвай си” са с по-малко.

Обективен ли си и ще кажеш ли, че това е хита на годината? Иначе цялото ти броене целодневно отива на вятъра.

Aкула и Тръгвай си са с по 25.

Самия ти ги броиш всичките гледания на  Добре ли си, когато сме спорили за хит на 2019.

За мен не трябва да се броят. И ако Пиян има едва 1 милион от арабските, то при Добре ли си 1/3 са от чужбина. 

Иначе Пиян ще мине в даден момент Феноменален. Сигурен съм. 

  • Like 2
  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Danger. каза:

Дай статистиките за всички клипове + изтритите. 

Влез в темата назад на Ема и ги вземи. Има и други изтрити след това. Последно като ги брояхме с Уили едната беше с 1 мил под Добре ли си, Акула с 2. Там е много трудно да се изчислят вече... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Влез в темата назад на Ема и ги вземи. Има и други изтрити след това. Последно като ги брояхме с Уили едната беше с 1 мил под Добре ли си, Акула с 2. Там е много трудно да се изчислят вече... 

Те тези песни тотално забиха с гледания, отдавна май не са в топ 100 на дневните гледания. Явно с изтриването на фен клиповете, изтриха и желанието на хората да ги слушат 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Моите наблюдения са, че най-големите чалга хитове в момента са Татуировка, Кралица и Да си тук.

А на каква база извън попнейбъла?

Щото неочаквано за мен Татуировка стана доста популярна и сред хора, които не очаквах, че биха я слушали... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Aкула и Тръгвай си са с по 25.

Самия ти ги броиш всичките гледания на  Добре ли си, когато сме спорили за хит на 2019.

За мен не трябва да се броят. И ако Пиян има едва 1 милион от арабските, то при Добре ли си 1/3 са от чужбина. 

Иначе Пиян ще мине в даден момент Феноменален. Сигурен съм. 

Вероятността "100 живота" да мине "Пиян" е по-голяма от това "Пиян" да мине "Феноменален"!

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Тук Рашия скри шапките на всички певици с телО за чудо и приказ! 

И то след 6-7 деца от различни мъже. А тука ми дават като оправдание, че другата имала 2. 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

И то след 6-7 деца от различни мъже. А тука ми дават като оправдание, че другата имала 2. 

Като цяло това с децата са митове и легенди. Има жени, раждали по 4-5 деца, изглеждащи перфектно. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

Албанския композитор си го пишеше от самото начало, албанския оригинал също се знаеше от първия ден. Никога не сме твърдяли, че песента е авторска.

Добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

А на каква база извън попнейбъла?

Щото неочаквано за мен Татуировка стана доста популярна и сред хора, които не очаквах, че биха я слушали... 

Аз не следя попнейбъла. Казвам го на база какво виждам да се пуска и да се избухва по домашни купони, също колко хора около мен знаят/чували са/харесват тези песни, популярност в тик-ток...

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ice_hot_sm каза:

@asylum, това беше (е) много добро!

 

Слушах я два пъти днес, много ми е любима! Не знам защо този албум не беше толкова успешен.

Току-що си поръчаха Най ми е добре по Фен - пускай!

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, asylum каза:

Слушах я два пъти днес, много ми е любима! Не знам защо този албум не беше толкова успешен.

Току-що си поръчаха Най ми е добре по Фен - пускай!

А на мен тази ми е много любима! 

Къде е сниман клипът? Много готина локация. Къде са тези водни каскади, някой знае ли е? 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...