Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

преди 9 часа , Gerganafen каза:

Почти 3,2 М гледания за хита на Лиди "Недей ме вини" :ba: 

lidi.jpg

САМОСТОЯТЕЛНИЯТ й хит, не пропускай да упоменеш! 

преди 4 часа , Danger. каза:

Някой знае ли я тази моделка Моника Цветанова? Страшно прилича на Галена и Преслава на снимките си. Направо е почти 1:1

C9E24D88-3788-4600-BE7A-7298200F803B.jpeg

94DCA168-824F-4CBD-ADB5-D12E7E4BB373.jpeg

1EE9E11E-3948-4DA9-A4D3-E2DEF36EEA0D.jpeg

Знам я, винаги ми е приличала на извънземно.

Преди не изглеждаше толкова като тях 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , PHILIPP PLEIN каза:

AX Dain: - Не знам,дали ме познаваш ..

 Ариа: - Кой си ти бе колега? 😁

Ариа & AX Dain

Уникална е тая жена! ❤

Направо я съсипват в коментарите. Благо ми стана на душичката🤭

Иначе като изключим, че е подочистачка и парцал, наистина е пич и се държи земно. 

Не знам знае ли кой е Ax Dain, но доста още път има да извърви докато догони милионите му в ютуб. 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, zai4eto82 каза:

Хит Микс Тв станала много яка Тв. Сега гледам само хубави песни- Деси Слава, Меди, Камелия, Андреа. 

Жалко, че Коцьо предпочете Фен... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Danger. каза:

Някой знае ли я тази моделка Моника Цветанова? Страшно прилича на Галена и Преслава на снимките си. Направо е почти 1:1

C9E24D88-3788-4600-BE7A-7298200F803B.jpeg

94DCA168-824F-4CBD-ADB5-D12E7E4BB373.jpeg

1EE9E11E-3948-4DA9-A4D3-E2DEF36EEA0D.jpeg

Има някакви прилики с Преслава след ремонта и точно нулеви с Галена. Инсче всичките де правят при едни и същи пластични, нормално е да си приличат. Какво общо с Галена без фотошопа виждаш? 

Колкото до дискусията ни за Спотифай. Не случайно точно младите надежди мачкат в Спотифай много пове, че отколкото дъртите с изключение на Галя и Преса. Другите от тяхното поколение едва помирисват Спотифай. Да не говирим, че има безплатна версия, а и дори платената биха могли да плащат с картите на родителите си, така че доводите ти не са сериозни. Аз лично не познавам човек, който стриймва в Спотифай, а да кажем че таргета с който общувам е 23+. Доста сме назад в това отношение още, масата народ е простоват и за тях все още ютуб си е революция. 

Иначе критериите ти за хит не покриват всички таргети. Особено клубния фактор. Едно че диджея решава по не знайно какви критерии какво дс върти основно, второ, че хората които излизат пи дупките не са средностатистическия българин и са само малка част от хората, слушащи попфолк. Има го тийн фактора, има го и ром фактора, а има и 25+ фактора. 

160285294821913.png

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Какви са тия " моделки", които поствате? Касиерките в кварталния магазин са по-красиви. Ето ви истинска моделка - Мис Планета 2020-2030!

 

Screenshot_2021-01-07-08-27-55.png

Това ли е касиерката в кварталния Лидъл? Мис Лидъл 2021?

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

 

Колкото до дискусията ни за Спотифай. Не случайно точно младите надежди мачкат в Спотифай много пове, че отколкото дъртите с изключение на Галя и Преса. Другите от тяхното поколение едва помирисват Спотифай. Да не говирим, че има безплатна версия, а и дори платената биха могли да плащат с картите на родителите си, така че доводите ти не са сериозни. Аз лично не познавам човек, който стриймва в Спотифай, а да кажем че таргета с който общувам е 23+. Доста сме назад в това отношение още, масата народ е простоват и за тях все още ютуб си е революция. 

Аз пък честно казано не познавам млад работещ човек, който да не ползва Спотифай. Донякъде според мен хората са и принудени вече защото торент тракерите качват все по-малко нова музика, а като искаш музика за колата например трябва да си играеш със сваляне от youtube. По-лесно е дадеш 10лв. и да не си играеш излишно. Според мен народът узря вече за стрийминг платформите (при все че и в мобилните планове вече са включени услугите им). Друг е въпросът как се отнасят самите компании към изпълнителите.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Какви са тия " моделки", които поствате? Касиерките в кварталния магазин са по-красиви. Ето ви истинска моделка - Мис Планета 2020-2030!

 

Screenshot_2021-01-07-08-27-55.png

Мис Касиерка, или ако комбинираме в портманто - Мисирка. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, тя е баш шефката, неслучайно и веригата е кръстена на нея!

Ето ви и другата снимка да й се радвате, че в предния пост не ми даде да кача и двете:

Screenshot_2021-01-07-08-27-26.png

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах защо Джулия е толкова подигравана в този форум, при условие, че пее добре, изглежда добре и не се държи като евтина компаньонка. За сметка на това оня бездарен парцал Ариа е възхвалявана до небесата... Да ви имам критериите! 

Песента е тъп комерс, но предната беше добре. Абе, пее момичето! 

  • Like 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Направо я съсипват в коментарите. Благо ми стана на душичката🤭

Иначе като изключим, че е подочистачка и парцал, наистина е пич и се държи земно. 

Не знам знае ли кой е Ax Dain, но доста още път има да извърви докато догони милионите му в ютуб. 

И той има доста път да извърви, за да има собствени участия, а не да се възползва от хората, отишли да слушат Ариа. Те повече се изкефиха като запя “Кой” 🤭

Иначе аз си нямах и на идея кой е този

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Danger. каза:

Някой знае ли я тази моделка Моника Цветанова? Страшно прилича на Галена и Преслава на снимките си. Направо е почти 1:1

C9E24D88-3788-4600-BE7A-7298200F803B.jpeg

94DCA168-824F-4CBD-ADB5-D12E7E4BB373.jpeg

1EE9E11E-3948-4DA9-A4D3-E2DEF36EEA0D.jpeg

Виждам прилики с Галена, но почти никакви с Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Виждам прилики с Галена, но почти никакви с Преслава

Правилно, и тази както и Преслава явно искат много да приличат на Галена.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Виждам прилики с Галена, но почти никакви с Преслава

Е, глупости. Тя прилича повече на Преслава и Галена, отколкото реалните Преслава и Галена 😂

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, HIStory каза:

 

Песента е тъп комерс, но предната беше добре. Абе, пее момичето! 

Самото изпяване прави този комерс да звучи хитово мен ако питаш :1000(30):

П.С. Не съм я спрял от вчера :happyppl:

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

И той има доста път да извърви, за да има собствени участия, а не да се възползва от хората, отишли да слушат Ариа. Те повече се изкефиха като запя “Кой” 🤭

Иначе аз си нямах и на идея кой е този

Не знаем дали има участия или не, но виж колко реакции и коментари е събрал поста му. Със сигурност има по голяма аудитория впредвид милионите му гледсния без да има комоания зад гърба си спонсори. Ако Ариа беше стартирала в свой канал и 500ка нямаше да има на видео. Иначе ако влизал в нейбъла няма шанс да не си го срещал. Аз го знам от там. Освен това момпето не е комерсиално. Музикант е и прави доста стойностен и баладичен попфолк. 

Не изключвай възможността да ги видим в дует. Ариа поне е смела в това отношение и залага на разлипни и неутвърдени имена, а и защо да не се възползва от аудиторията му. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

AX Даин е един от любимите ми изпълнители, много чувство влага във песните си, а и да ви кажа Галенови той е композитора на  “Татуировка” 🤣🤣, която смаза Галош и Криско 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Така и не разбрах защо Джулия е толкова подигравана в този форум, при условие, че пее добре, изглежда добре и не се държи като евтина компаньонка. За сметка на това оня бездарен парцал Ариа е възхвалявана до небесата... Да ви имам критериите! 

Песента е тъп комерс, но предната беше добре. Абе, пее момичето! 

Мене Джулия много ме кефи, още от самото начало.  Почти няма слаби песни, дори с гледанията е много добре. Изглежда повече от добре без да се е ремонтирала в лицето, в тяло е супер стегната и тренирана, пее си. Въобще и аз не знам защп се взема за подигравка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...