Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Wild_Style каза:

Правилно, и тази както и Преслава явно искат много да приличат на Галена.

Умира си всяка жена да е с портокалова кожа, торбички пид лицето, подпухнало лице и целулил. Всяко младо красиво момиче желае да изглежда така🤭

Всяка жена с несъвършенства и амбиции като Преслава и Галена  би искала да стане малко или много красива. 

А и Галена не е еталон за красота дори и д всичките операции. Знаем си я на какво прилича отблизо без ретуш и дори и грима не помага. Не мисля, че някой иска да прилича на тази Галена. Затова и създава инстаграм илюзия за себе си

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

А и Галена не е еталон за красота дори и д всичките операции. Знаем си я на какво прилича отблизо без ретуш и дори и грима не помага. Не мисля, че някой иска да прилича на тази Галена. Затова и създава инстаграм илюзия за себе си

Виждал ли си я на живо въобще? И ако да, кога е било? Гледам, че съдиш за външният й вид по някакви рандом снимки от участия, които не са се получили добре, но това, не значи че в действителност изглежда така. Иначе всяка певица има кофти снимки.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Виждал ли си я на живо въобще? И ако да, кога е било? Гледам, че съдиш за външният й вид по някакви рандом снимки от участия, които не са се получили добре, но това, не значи че в действителност изглежда така. Иначе всяка певица има кофти снимки.

А ти виждал ли си я преди операциите и първите и години в жанра. Аз съм я виждал и на светло без много грим, разхождайки се по улиците. Галена е далеч от красива жена без операции, ретуш и грим, но признавам с тези 3 компонента наистина създава илюзия за перфектност. 

Иначе му е смешно и жалко, че виждате поръокаливата мазна кожа, торбички под очите, двойната гушка и облото лице и продължсвате да говорите за красота. Бъди сигуррн, че никое младо момиче не би искало да прилича на нея ако я види в естествено състояние. 

И като ми слагаш палци надолу, няма да стане пи красива живей си с излюзията за нея в инстаграм, но всички знаем каквс е болезнента истина. 

Аз с теб на глава не мога дс изляза. Зс неща, които ги има черно на бяло спориш и не признаваш. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Slavi каза:

А ти виждал ли си я преди операциите и първите и години в жанра. Аз съм я виждал и на светло без много грим, разхождайки се по улиците. Галена е далеч от красива жена без операции, ретуш и грим, но признавам с тези 3 компонента наистина създава илюзия за перфектност. 

Иначе му е смешно и жалко, че виждате поръокаливата мазна кожа, торбички под очите, двойната гушка и облото лице и продължсвате да говорите за красота. Бъди сигуррн, че никое младо момиче не би искало да прилича на нея ако я види в естествено състояние. 

И като ми слагаш палци надолу, няма да стане пи красива живей си с излюзията за нея в инстаграм, но всички знаем каквс е болезнента истина. 

Аз с теб на глава не мога дс изляза. Зс неща, които ги има черно на бяло спориш и не признаваш. 

Защо си мислиш, че каквото ти мислиш и кажеш е някакъв истински фактор, който трябва да се признае от всички? Имаш собствено мнение, но го налагаш по цял ден и това дразни. 

Какво ми даваш за сравнение първите й години - даже в първият си клип е доста естествена и красива. 

Аз нямам против операциите, самата тя има доста трансформации, но при нея беше постепенно, умерено и сполучливо. За разлика от нейната бишва приятелка, която още яде хейт и подигравки из социалните мрежи. 

Не знам за какв палци надолу говориш, но аз виждам какъв тип хора ти дават лайк на постовете и това ме забавлява. :ae:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Slavi каза:

Умира си всяка жена да е с портокалова кожа, торбички пид лицето, подпухнало лице и целулил. Всяко младо красиво момиче желае да изглежда така 🤭

 

По-добре това отколкото всяка жена да си умира да и изпадне носа от толкова шмъркане на прахообразни вещества, в следствие на които да я гърбят по дискотеките от тук до Слънчака. И това не е всички - после да стане 30 кг с барабар с мокрите дрехи. Тааа да, по-добре тъй! :rolleyes:

После пак ми обяснявай за ваната. Но не можеш да не се съгласиш с факта, че си е друго да си плята, бита и поругавана на публично място. Върховно е просто!

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Защо си мислиш, че каквото ти мислиш и кажеш е някакъв истински фактор, който трябва да се признае от всички? Имаш собствено мнение, но го налагаш по цял ден и това дразни. 

Какво ми даваш за сравнение първите й години - даже в първият си клип е доста естествена и красива. 

Аз нямам против операциите, самата тя има доста трансформации, но при нея беше постепенно, умерено и сполучливо. За разлика от нейната бишва приятелка, която още яде хейт и подигравки из социалните мрежи. 

Не знам за какв палци надолу говориш, но аз виждам какъв тип хора ти дават лайк на постовете и това ме забавлява. :ae:

Не си мисля, че моето мнение е фактор. Вчера например боравих с цифри от попнвйбъл, а не моето мнение. Всипките тези цифри, когато се отнасят до Галена, се правят генерални заключения колко е велика. Когато някой я мачка обаче, се търси под вола теле, за да се отбие номера

Днес конкретно съм постнал снимка, която не е единичен случай, на която личат недостатъците и. Не става въпрос за моето мнение. Аз присъо отчитам видяното от снимката. Ти градиш своето мнение на база снимки в инстаграм, които са далеч от реалния и вънлен вид. На живо си я виждал достатъчно пъти и знаеш какъв таласъм е... 

 

А и какво толкова чудно има. Галена отдавна дава вид на изтощена и пиеща и пушеща. Като беше на 20 даваше вид на 30. В реда на нещата е на 35 да мязва на над 40.

Ако я видим без грим какъв таласъм е, дълго време няма да мигнеш... Горко му на Галин... Голямо изпитание е всяка сутрин да я гледа риал. 

Преса може да се обезобрази от към операции, но има много по свеж и младежки вид. 

Оо, чак ми следиш и кой ми реактва на постовете... След бърза справка кой лайква твоите...само галенчета. Добре, че се навъдиха толкова много последната година тук, че да ти знае много човчето... Вероятно ти ги приканваш тук от десетките чалга чатове, в които пишеш. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Wild_Style каза:

По-добре това отколкото всяка жена да си умира да и изпадне носа от толкова шмъркане на прахообразни вещества, в следствие на които да я гърбят по дискотеките от тук до Слънчака. И това не е всички - после да стане 30 кг с барабар с мокрите дрехи. Тааа да, по-добре тъй! :rolleyes:

После пак ми обяснявай за ваната. Но не можеш да не се съгласиш с факта, че си е друго да си плята, бита и поругавана на публично място. Върховно е просто!

Тънката разлика е, че никой не твърди че всяка искала да прилича на Преса. Знаем си я и нея що за стока е и не летим как всичко се върти около нея. Иначе няма нужда да връщаш толкова стар период... Отдавна Преса не шмъркало. Понякога е хубаво да минеш през такова изпитание, защото ти дава много за в бъдеще по житейския ти път. 

А това, че Преса е лабилна, слабохарактерна и зависима към мъже няма отношение към визията и кариерата и. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Добре, че се навъдиха толкова много последната година тук, че да ти знае много човчето... Вероятно ти ги приканваш тук от десетките чалга чатове, в които пишеш. 

:1000(29): 

Абсолютно никой не съм приканвал да се регистрира в този форум освен @Willy и то даже аз му направих акаунта и това беше преди 5 години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

А и Преса може да се обезобрази от към операции, но има много по свеж и младежки вид.

18270163-C5EC-485D-A497-8E91F0830B2D.jpeg.2c545445303f924512e941648357f030.jpeg

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Азия реактва като невиждала. И на други коментари против Меди зсбелязах, че е лайквала. А ето и един за Галош🤭

Screenshot_20210106_105610_com.google.android.youtube.jpg

Тези под концерта не ги бях чел хддд, снимките дето постнах са от въпросника му кой да пее с него на ромската нова година.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, penakavalli каза:

18270163-C5EC-485D-A497-8E91F0830B2D.jpeg.2c545445303f924512e941648357f030.jpeg

Тъжно е, че тази снимка е фотошопирана до безбожност, докато тази на Галоша с двойната гуша е 100% натурална, като изключим потресаващия ѝ грим!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Тъжно е, че тази снимка е фотошопирана до безбожност, докато тази на Галоша с двойната гуша е 100% натурална, като изключим потресаващия ѝ грим!

Недей да тъжиш, няма смисъл. П. Дж. никога няма да си върне старото лице :lol:

Поне можеше да го дари в някой музей :ae:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Тъжно е, че тази снимка е фотошопирана до безбожност, докато тази на Галоша с двойната гуша е 100% натурална, като изключим потресаващия ѝ грим!

Не е фотошопирана, снимана е от такъв ъгъл. Няма да тръгна да ги обработвам, само за да им направя черно.

Ето още една с акцент върху носа-пъпка, може за профилна да си я сложиш. И двойна гушка се вижда.
0112F14E-034F-42C4-81F1-ED764757814F.jpeg.68727a3071bc7c1ca37ade6ca826779f.jpeg

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Ти не се ли трудиш лелче? Да не си станала информационно бюро на форума и аз да не съм разбрал :unsure:

Не съм ти лелче. От 17;00 съм на работа. Просто днес пуснах Хит Микс да видя какво толкова пускат и гледам,че се оливат да въртят Деси Слава и Меди и ми прави впечатление, че пускат и двете песни на Галена с Криско. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Галена с Криско- Кавала кючек и по Хит микс сега.

Оляха се да въртят Деси Слава по Хит Микс откакто е при тях.

ТВ Шапките харесват ли ти като я гледаш ? Мои са :P

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално ли е Преслава да се смее и да качи на сторито си коментар от сорта на:

Преслава е като COVID 19, влиза в кръвта - искаш, не искаш, това е.

Доста неуместно относно ситуацията бих казал.

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Нормално ли е Преслава да се смее и да качи на сторито си коментар от сорта на:

Преслава е като COVID 19, влиза в кръвта - искаш, не искаш, това е.

Доста неуместно относно ситуацията бих казал.

Инфантилячка, какво очакваш.. 

  • Like 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stereoto_ каза:

Инфантилячка, какво очакваш.. 

Това е най-следваната чалгарка и поне някаква част от последователите й ще имат близки/познати, които са си отишли от този вирус. Не мисля, че е уместно.

@Fast как ще коментираш случилото се?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Нормално ли е Преслава да се смее и да качи на сторито си коментар от сорта на:

Преслава е като COVID 19, влиза в кръвта - искаш, не искаш, това е.

Доста неуместно относно ситуацията бих казал.

Другата възпя “рак на кръвта”, прие ли го тогава за уместно?

 

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...