Jump to content



Галин х Адам х Десита х Маджуна х Лидия - Недей ме вини


Препоръчани коментари

Където пеят Галин и Адам е ок. Да си я бяха направили само те. Но оттам насам е тотал щета. 

Данна я имаше в началния постер, но явно впоследствие са я махнали. 
Маджуна разваля песента.

Десита пак е с роботски глас, а Лидия вие на умряло отново. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що изобщо хабят клавиатура да си пишат заглавията по-отделно, все едно някой ги различава? Или го интересуват. Да се пишат там група Омега и да приключват. 

Иначе това ... трудно ми е да го нарека песен - е тотал щета. В най-добрия случай е като някво демо, дето тепърва ще му слагат обработката, а някви влогъри дето снимат с телефона вадят по-добра кинематография. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна песен, но всички до един са толкова фалшиви, комбинация Маджуна и Лидия един след друг леко ми разкървиха ушите, трябва да призная. Толкова ли пък не могат да ги обработят в студио, навремето даже Моника Валериева звучеше адекватно и като Уитни пред тези ужасници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е, на първо слушане е странна, но на второ влиза под кожата. Постарали са се да направят нещо по-качествено и лирично. Кукунашева защо е включена и тук, това реклама на I AM ли е? Не стига, че участва толкова народ, та и тя. Достатъчно общи снимки имат с Алфа, беше излишно. Обаче Гъбин Нарциса най-безцеремонно е превзел половината песен, аман - трябваше всички да са поравно, нали са екип уж. С Лидия трябваше да свърши. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия в тази песен звучи толкова фалшиво че няма накъде. Адам също, дори и на запис не могат да го оправят. 

Искали са да направят нещо яко, но е станало ужас.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път съм съм безмълвен, ако започна трябва да редя суперлативи до безкрай за тази песен, за текста, за емоцията, това е най-хубавото нещо, което са правили. Във всяка партия има по нещо уникално, изпяването, не знам, евала, ето такива проекти очаквам всички да поднасят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита много добре се е въплътила в ролята на уличен музикант! Само и единстевно по видеото разбрах, че има нещо общо с музика - по пеенето ѝ няма как. Галин, колкото и да го ГЪБАркам, звучи най-добре от всички. Адам няма чалга глас, става за беквокалист в попа, а за Маджуна ми се иска да няма глас - абсолютно неслушаем е.

Но като цяло песента е приятна, видеото е с инетресна идея, само в нея да не бяха протежетата на може би най-големия използвач в чалгата. Кукундрелова няма никаква работа там, да ходи да бродира логота на модерния бранд на палта от АлиЕкспрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тия само Маджуна звучи поносимо. Отвратителен бълвоч.

Да го бяха записали Юнона, Магда, Димана и Соня Немска, плюс Денис или Радко Петков. По-търпимо щеше да е. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, но нищо по-специално. На Десита гласът е приятен, нейната партия най-много ми харесва.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип съм доста негативно настроен към цялата алфа шайка, но това е много зариняващо. Самата мелодия е супер кечи и си я запяваш от раз. Даже смятам, че тук малко е преувеличено звученето на джесита и лиджия. Аз не ги харесвам особено, но тук са доата поносими.

Не така обаче стоят нещата с машула или както там се казва раперчето. Този е неслушаем и толкова излишен в цялата песен... направо неговата част съсипва иначе приятното парче

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NazzkO каза:

По принцип съм доста негативно настроен към цялата алфа шайка, но това е много зариняващо. Самата мелодия е супер кечи и си я запяваш от раз. Даже смятам, че тук малко е преувеличено звученето на джесита и лиджия. Аз не ги харесвам особено, но тук са доата поносими.

Не така обаче стоят нещата с машула или както там се казва раперчето. Този е неслушаем и толкова излишен в цялата песен... направо неговата част съсипва иначе приятното парче

И таз бездарница ли са включили, че съм изтървал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм фен на тези новите, но този проект за мен е един от най-добрите, пускани тази година. Веднага ме грабна. Много добре са структурирали партиите. Имам забележки само към обработването на гласовете, но не е чак толкова дразнещо. Семплият клип също стои добре. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, Лидия и Маджуна са напълно излишни. Ужасно включване и от двамата. Десита също нещо не и окей. Но на Галин и Адам са им се получили частите. Ако бяха включили Дана вместо Лидия и Десита щеше да е много по-силно като изпълнение. Клипът е готин, въпреки че е реклама на китайските им дрехи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...