Jump to content


Online: Малката и Денис Теофиков - Lockdown


Препоръчани коментари

Кефи ме, и оригинала е як. Ще се избухва сега покрай празниците на това. 
Но очаквам пак да избухнат като лятото всички от Даймънд с яки песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много голямо разочарование, "Локдаун" на Чар си е сравнително позната песен и не мисля, че ще е успешно. Пашев е изплолзвал бийт-а на "Проблем", но е мноого постно между куплетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли си мислят, че ще им се получи отново с подобен "проект"  :laughing:  То и пролетното им предложение мина и замина. На мнение съм, че няма нужда от подобни песнички!

Thank you, next .. очаквам новите парчета на Алисия, Ариа  :1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази версия ми харесва повече от на Орк. Чар. Покрай празниците и актуалната тема сигурно ще има успех песничката, но както казаха по-горе и тази ще мине и замине.... та и отмине! :D Пенис Теофиков и Пръцлата. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Еее тук малко се изложиха. Сякаш са заринати от работа, че не можаха да спретнат нова мелодия с нов текст.

по-скоро са заринати от липса на идеи :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това е. За милиони няма закони, за кокошка няма прошка. Чули някакъв хитов кючек и набързо го присвоиха, даже накарали хората да добавят Даймънд в описанието на оригинала. Супер долно. Клип - като предния. Тематика - като предната. Първият път беше интересно и заслужаваше похвала, сега вече лъха на безсилие, пълна липса на идеи и претоплена манджа. Толкова не им се е занимавало да вложат капка мисъл в цялото нещо, че малоумното същество Средната е облякла първия анцуг който й е попаднал и после цял клип седи замазана. Дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Иначе после ще ми говорите как Алфите били скучно и еднакви. Тук направо е жалка история. Не заслужава и да се коментира

Мислех и аз да спомена Алфите, ама се отказах. Честно, предпочитам композициите на Гъбин, най-нова Десс и Маджуна - колкото и да са плюти, са 100 пъти по-разнообразни от "И това ще отмине" vol. 7907 и "Акула" remix 87519.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Gerganafen каза:

Е това е. За милиони няма закони, за кокошка няма прошка. Чули някакъв хитов кючек и набързо го присвоиха, даже накарали хората да добавят Даймънд в описанието на оригинала. Супер долно. Клип - като предния. Тематика - като предната. Първият път беше интересно и заслужаваше похвала, сега вече лъха на безсилие, пълна липса на идеи и претоплена манджа. Толкова не им се е занимавало да вложат капка мисъл в цялото нещо, че малоумното същество Средната е облякла първия анцуг който й е попаднал и после цял клип седи замазана. Дъно.

Ама наистина ли е кавър на песента на Орк. Чар!? Шок олдум! 

Може да не са ги накарали да добавят Даймънд, а да си работят с него, но да го е срам и да не го е афиширал - все пак криза, няма да мре от глад, я. Виж какви други модерни кючеци имат, явно им прави аранжиментите. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ама наистина ли е кавър на песента на Орк. Чар!? Шок олдум! 

Може да не са ги накарали да добавят Даймънд, а да си работят с него, но да го е срам и да не го е афиширал - все пак криза, няма да мре от глад, я. Виж какви други модерни кючеци имат, явно им прави аранжиментите. 

Тия дни са добавили Даймънд в описанието на оригинала, преди не беше там.

"Тока" > "И това ще отмине" vol. 7907

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gerganafen каза:

Мислех и аз да спомена Алфите, ама се отказах. Честно, предпочитам композициите на Гъбин, най-нова Десс и Маджуна - колкото и да са плюти, са 100 пъти по-разнообразни от "И това ще отмине" vol. 7907 и "Акула" remix 87519.

Докъде стигнахме през 2020 ... Омега Тройниците да са пример за разнообразние ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Gerganafen каза:

Тия дни са добавили Даймънд в описанието на оригинала, преди не беше там.

"Тока" > "И това ще отмине" vol. 7907

Да, преди явно го е било срам. 

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Докъде стигнахме през 2020 ... Омега Тройниците да са пример за разнообразние ... 

Единствено Кралица Ариа предлага разнообразие. Спор няма. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Да, преди явно го е било срам.  

Че то сега е по-редно да ги е срам - лошо няма че са продали хита, на сички им тряят пари, нали, ма сега се асоцират с тая нагла диамантена банда, дето от толкоз нищоправене цяла година една песен не успяха да направят кат хората. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Wild_Style каза:

И алфите и диамантите за нищо не стават! Мисля че жанра ще е много по-добре без всички тях!

Аз съм само за Грахич да остане и да и се правят яки парчета, че много пее

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен вече я пяха имаше ли нужда от още една? Иначе Ванеса се е залепила за Теофиков, но и той явно друго освен дуети няма намерение да прави. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига де, не е толкова зле. Готино им се е получило. Който не му харесва никой не го спира да оркестърната версия, сякаш са я изтрили , че така реагирате. Изобщо не е лоша версията им, даже ми харесва повече. Малката и Теофиков са новите Мая и Магапаса - не омръзват и наистина си пасват за дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...