Jump to content

Данна и Маджуна - Тока


Препоръчани коментари

Току що, devotioner каза:

Много ме е яд, че така пропиляват таланта на Данчето. Много зле. 

Сама си е виновно! Не е първата, която ще си прецака кариерата заради мъж ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали - "Спрях ли ти тока, бях ли жестока"
Данна - "Тука спирам ти тока" :D 
Клипчето е забавно, ама такива песни вече сме слушали много. Токове, пионки, игрички..... май ще излезе голяма фенка и на Кали. :D Музиката прилича и на S.O.S. на Галин и Десита, но не се учудвам, все пак АлфЪ! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аранжимента напомня на тенекиените цвуци на Асенов, Чукундура май от там се е учил :D Да натиска квадратчетата и да излиза звук от тях и това е :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Поредното доказателство, че успехът на Той е чист късмет. Мацката пее, но е прекалено малка и обградена от хора с нисък интелект и желание за скоростна печалба. Така няма да стане. А Галин е типичният селски бизнесмен, бързо лъскаво и евтино. И некачествено. 

Коментар на годината! 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си губят времето с подобни безсмислени песнички не знам. Тези алфа тази година сигурно имат само 1-2 песни да стават за слушане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна е с огромен потенциал, различна е и има харизма, "Той" е сила, "Такава" беше ok, но това... Галин с Десита уцели, техния дует зарибява, обаче тази песен заедно с мъжкото трио... Ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С такива песни надали ще изкарат пари да си платят дори семтката към ЧЕЗ. 

Иначе май нещо изпускам. Гледам тука масово имало очаквания към поредния флоп на Тройниците от Омега. Хора, какво точно ви кандърдиса че тия ще направят нещо, различно от поредната пумия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, един добър коментар няма тук за този дует. 

Не съм фен на новата генерация и почти не се интересувам какво пускат. Но това парче ми се видя доста симпатично, особено в комбинацията с готино то клипче. Добре звучи. Да разваля серията лоши коментари - на мен ми хареса. Хах :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...