Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Moovit каза:

Грешка няма, чух че пак си номер едно 
всички хейтъри полудявали.

Untitled.png

Маshupa на Преслава прави повече , но не е качена в попнейбъла!

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Moovit каза:

Грешка няма, чух че пак си номер едно 
всички хейтъри полудявали.

Untitled.png

Татуировка прави само с 50ка повече гледания дневно ❤️

Меди с двете версии на Не, мерси също. 

Пак сте трети😓

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Moovit каза:

Никой не го е*е за кашата на Преслава.

Абе явно някой го ебе, щото тръгна с подобни гледания на първия дует на Крислена. 

 

Много сте злобни феновете на Галя. Който иска нека си се кефи на машъпа. Не търпите никой различен от смядовската пламастия да бъде център на внимание. 

  • Like 5
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Абе явно някой го ебе, щото тръгна с подобни гледания на първия дует на Крислена. 

 

Много сте злобни феновете на Галя. Който иска нека си се кефи на машъпа. Не търпите никой различен от смядовската пламастия да бъде център на внимание. 

Чакай да си продължа линията на хейта, понеже нали съм "злобен фен". Просто ме забавлявате колко насериозно сте се взели някои. 😂

 

Untitled.png

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно си харесвам дрешки и обувки и мъже..... но теб те видях и вече искам тееееее.... ❤️ Ти недей на никой да ме даваш, даваш, даваш.... Да ме даваш.... ти недей на никой да ме даваааааааааааш.... ❤️ 😘 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Moovit каза:

Чакай да си продължа линията на хейта, понеже нали съм "злобен фен". Просто ме забавлявате колко насериозно сте се взели някои. 😂

 

Untitled.png

Това е така, защото Галя пусна 5 песньовки, докато Преслава само 1. Нормално е да води в гледанията. WTF!
До юни месец Преслава водеше :) 

  • Like 3
  • Haha 3
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди две зими се влачих в Стораро Наргиле и всеки ден дънеше тая песен там. Чак днес научавам, че е на Татуировката на попфолка!

ХИТ ХИТ ХИТ

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах микса на Преслава ме кефи, но взе да ми опротивява заради феновете й, сигурен съм, че не съм единственият.

Тръгнали да плюят дуетите на Галена с Криско и Фики и да казват, че е по-престижно да качиш клип как изпълняваш чуждите хитове на хората. Най-гадните фенове, наистина. 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкривяването на суми няма да ти помогне.
 

Кефи се на каквото искаш, но за мен лично е по-приятно да слушам този машуп, отколкото с яка кола си, ламбо ламбо или кавала лючек.

Ако на теб те ти носят удоволствие и те карат да се чувстваш горд фен, то в това няма нищо лошо. Въпрос на вкус.

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Danger. каза:

Както казах микса на Преслава ме кефи, но взе да ми опротивява заради феновете й, сигурен съм, че не съм единственият.

Тръгнали да плюят дуетите на Галена с Криско и Фики и да казват, че е по-престижно да качиш клип как изпълняваш чуждите хитове на хората. Най-гадните фенове, наистина. 

Реално не е така, защото ако Галена го беше направила щеше да се брои 24/7 всяко гледане, а дори тук не съм видял някой да е отбелязал, че Преслава започна с 150К и всеки следващ ден прави повече, коментарите масово са положителни и лайковете също. Получи и се да е актуална, не с нов хит, но все пак. 
Отделно се броят гледания за последните месеци, където Галена пусна 3 доста очаквани проекта, а Преслава 1. Миналата година никой не навираше гледанията на Преслава, че са повече
Много се извъртат нещата, когато стане дума, че Преслава има някакъв успех и все се омаловажава.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moovit каза:

Някой има ли инфо дали беквокалите в "Граници" се изпълняват от Джордан?

Да, Джордан пее в частите на Емануела.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Получи и се да е актуална, не с нов хит, но все пак. 

Тя през 2017 и с Шушана намаза(хме), но тогава не сме я брояли към успех за годината й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Тя през 2017 и с Шушана намаза(хме), но тогава не сме я брояли към успех за годината й.

Аз не го броя за успех към годината и, броя го успех за името и заради гледанията, които трупа само с гласа си. Защото интересът не е към песните, а към нейното изпълнение 😄

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...