Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, GSA каза:

Е, за какво ще чакаме чак до пролетта. Ама когато имаш възможност де. :)

Не преиначавам нищо. Ти каза, че си я чувал от сума ти места, което няма кой друг да потвърди за съжаление. Във “Вторник беше” е истината. Още я слушам ежедневно. 

Студено е, за да спирам случайни минувачи и да ги занимавам за Галена, още пивепе в ситуацията на ковид. 

Иначе то дори няма нужа от видео реално. Черно на бяло може да се види какви хора коментират под клипове и публикации на Галена - кифли, тийнове, студенти, и единици извън този таргет. И съответно под публулации и клипове на Деса - хора от 10 до над 60годишни. В страниците на риалитита освен за Деса, и тази година за Фики, не съм видял масово одобрение към фолк изпълнител от хора, които не слушат попфолк интензивно. 

 

А дори и да бях заснел като съм чувал След 1000 жени от кола или тераса, винаги м8же да се каже, че е скалъпено. А и за какво да доказвам нещоо във форум, в който пишат 20 човека. Така или иначе не е някакво мащабно постижвние да я чуя от кола или някъде другаде. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Runevski каза:

Я, коя била песента на 2001 г. според читателите на Нов Фолк :whistling1:

B62C10F4-7E76-4FAE-9525-FE81D1170F29.jpeg

 

Това го пратете на Преслава за следващия машъп. "Невиждани очи" дори не е в ТОП 5. Нека знае кои хитове да пее.😀

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Това го пратете на Преслава за следващия машъп. "Невиждани очи" дори не е в ТОП 10. Нека знае кои хитове да пее.😀

Искам една от най-любимите ми "Като куче и котка", която като гледам почти и да спечели класацията. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Ох, ще ме извинявате, ама много ми дреме дали в момента чалгарките са слушани от някакви селяни на които дай им скара и ракия, друго не им трябва.

Нивото на продукукция е в пъти по-голямо и за мен лично това е по-важно. Който иска да остава в 2007. А на Кити се смяхме...

Факт ли е че в момента най-слушания жанр пак е поп-фолка? Да? След 15 години младите ще се връщат с носталгия към тези години, така като вие се връщате на песните от преди 20 години.

 

Факт, е че попфолка е най слушата музика в период, в който вероятно половината българи дори не слушат музика, обременени от техните проблеми. Сред младежта е най слушана, но това достатъчно ли е... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Какви признания е получила. За масовия българин Галена е  една чумава :) във ваната, едно нищо. За интелектуалците пък да не говорим, че сякаш не съществува. Само в главата ти има каквито и да е признания. 

Слави, не съм съгласен. Отдавна никой не свързва Галена с ваната. Факт е, че тя и Преслава са приемани като #1 в чалгата и то от години.

Признания пък е получила колкото искаш - и от хората, слушащи чалга, и от журналисти, и от модни експерти, и от колеги, и от медии...

  • Like 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Факт, е че попфолка е най слушата музика в период, в който вероятно половината българи дори не слушат музика, обременени от техните проблеми. Сред младежта е най слушана, но това достатъчно ли е... 

"Народа" "40+ годишните" преди няколко дни масово нахейтиха тази модерна и перфектна визия на Ивана. Аз останах без думи. На тях им пречи да си модерен или да изглеждаш добре, а за ситуацията и подигравките които следят ако примерно Галин признае че е гей, да не говорим.

https://www.facebook.com/201927103176686/posts/3570714106297952/

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Истина е това което казвате, но народа масово се дръпна от чалгата. Сега тя е основно в клубовете. По - успешна ли е Галена от останалите - да. Това е самата истина. Пияни, не пияни, всички актуални са там Камелия, Преслава, Деса, Ема. И бие ли ги Галена - бие ги. Събира ли повече хора, събира. Това е в момента. Затова й на Галена приоритет са й клубовете. 

Смях в залата :D Бъдете поне веднъж безпристрастни!

Галена била по-успешна... С кое? С това, че пусна в една година 5 клипирани песни, като само 2 от тях станаха хитове или с това, че пее като гарга по участия?!

Как може да сравнявате “гласището” на Галена с добре пеещата Емилия и зверските гласове на фолка-Преслава и Деси Слава? Първата е артист, а последните-Певици в истинския смисъл на думата! Няма как да има сравнение между тях! Няма как! Запомнете го!

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале представи си вече да сме края на 2020 и успехите и статута на Галена да са поставени под дъното от някои потребители, които друга работа си нямат освен да я плюят. Дано ви дойдат успехи за в бъдеще, за да не се дразните толкова на чуждите. 

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ги сравнявате, като Преслава пее та се къса, а Галена не може да пее. Сравнявайте Галена с Камелия, или Малина.

А феновете на Галена защо всичко, което не я величае го определят каато хейт. Вдинете нивото, поне мааалко

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Какво ги сравнявате, като Преслава пее та се къса, а Галена не може да пее. Сравнявайте Галена с Камелия, или Малина.

Ми то и тая от аватара ти е в рекордите на Гинес, но Мадона дето не може да пее я мачка по всеки параграф. Дори повече хора по света я слушат. Тва да пееш и тва да те слушат повече са две различни неща. Коя певица прави повече гледания от клиповете на Галена. А и Кама ги пръска навсякъде - концерти, приеми, хитове. Ето ти и пример от БГ. 

 

  • Like 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, ако говорим за народ над 40+, аз забелязвам, че Преслава е критикувана за визията си последната година главно от тоя таргет. Влезнете във всяка фейсбук страница и вижте как почти всички, които я плюят за новата визия са над 40 годишни. По тая логика Преслава е никоя към днешна дата сред по-възрастните ли?

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле тука вече ни тагват феновете на Преслава... прекалявате. Не може ли просто да приемете успеха на машъпа?! Всички приехме успеха на “Сто живота” и че след “Проблем” е може би най-големият хит тази година. Факт е също казаното от Слави - Галена няма тежест като останал във времето изпълнител.

Самият факт,че четири дни клипа на Прес е номер 1,в който акцента е гласът й слага край на всички злобни подмятания преди. 
 

П.С И на мен ми писна от вечният спор Преслава-Галена, осъзнайте се...Слушайте хубава музика и се забавлявайте просто. Не е толкова трудно.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Ок, ако говорим за народ над 40+, аз забелязвам, че Преслава е критикувана за визията си последната година главно от тоя таргет. Влезнете във всяка фейсбук страница и вижте как почти всички, които я плюят за новата визия са над 40 годишни. По тая логика Преслава е никоя към днешна дата сред по-възрастните ли?

Това, че критикуват визията ѝ, не означава, че не уважават таланта ѝ ;) Правете разлика! 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми то и тая от аватара ти е в рекордите на Гинес, но Мадона дето не може да пее я мачка по всеки параграф. Дори повече хора по света я слушат. Тва да пееш и тва да те слушат повече са две различни неща. Коя певица прави повече гледания от клиповете на Галена. А и Кама ги пръска навсякъде - концерти, приеми, хитове. Ето ти и пример от БГ. 

 

И като почнете само с тези гледания... и като се сетя как Галя купуваше през 2013-2015, ми става лошо

  • Like 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ми то и тая от аватара ти е в рекордите на Гинес, но Мадона дето не може да пее я мачка по всеки параграф. Дори повече хора по света я слушат. Тва да пееш и тва да те слушат повече са две различни неща. Коя певица прави повече гледания от клиповете на Галена. А и Кама ги пръска навсякъде - концерти, приеми, хитове. Ето ти и пример от БГ. 

 

Тук вече говорим за възприятие. Аз искам да слушам талантливи хора, не ми пука кой колко го слушат. Аз се ръководя от моето усещане за приятна музика, съответно харесвам Марчето като глас, както и Преслава. 
 

А коя колко пари има, не ми дреме също. Това, че нещо е масово и достъпно не го прави стойностно или приятно само заради това. Разбираш ли?

и още нещо - Марая пише сама песни, една от най-големите ѝ гордости. Както и Джеси.

Камелия е продукт, който се разви добре, но който никой в обстановка различна от дискотека и на градус няма да консумира. Или поне никой уважаващ слуха си човек. 
 

така че разбираш, че всеки има различни критерии за успех и различни неща, които са му важни в един артист

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

YouTube Music Charts | Най-гледани музикални видеа за 2020 (временна класация към 9 декември)
1. Галена - 100 живота 11487847
2. Емилия x Dodo x Jay Maly x Costi - Djeale 10797068
3. Денис Теофиков и Малката - И това ще отмине 10549980
4. Константин и Софи Маринова - Проблем 9621931
5. Тони и Петър Рангелов - G-Class 9414648
6. Billy Hlapeto x D3MO - Бели нощи 9235106
7. Константин и Меди - Майната ти Св. Валентин 8451645
8. Andreana Čekić & Emir Đulović - Cipele 8342610
9. Теди Александрова и Емрах - Сърце мое 7924573
10. Десита & Лидия ft. Теди Александрова - GPS- А 6943804
11. Babi Minune * Susanu - Ia sistem turbat Chak Thak 6785370
12. Боро Първи и Тита - Вивалди 6710028
13. Billy Hlapeto x D3MO - Наливай ми 6523542
14. Ваня и Меди - Параноя 6289665
15. Яница - Твоето Ферари 6078056
16. Преслава - Беден в сърцето 5966577
17. Галена и Фики - Ламборгини 5957677
18. Денис Теофиков, Малката, Цветелина Грахич, Александър Робов - Не се отказват 5821609
19. Галин и Диона - Просто секс 5779381
20. Лидия x Десита x Диона - Излъжи ме 5549379

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Ок, ако говорим за народ над 40+, аз забелязвам, че Преслава е критикувана за визията си последната година главно от тоя таргет. Влезнете във всяка фейсбук страница и вижте как почти всички, които я плюят за новата визия са над 40 годишни. По тая логика Преслава е никоя към днешна дата сред по-възрастните ли?

Не знам какви са тея 40+-годишни, но аз забелязвам, че и те приемат Галя и Преса като #1. Смисъл примерно майка ми преди години се е кефила на Глория, все още има някакъв сантимет към нея, но много добре знае, че от години е в девета глуха. Не знае една нейна песен от последните години, но пък знае хитачките на Преса и на Галя.

 

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Истина е това което казвате, но народа масово се дръпна от чалгата. Сега тя е основно в клубовете. По - успешна ли е Галена от останалите - да. Това е самата истина. Пияни, не пияни, всички актуални са там Камелия, Преслава, Деса, Ема. И бие ли ги Галена - бие ги. Събира ли повече хора, събира. Това е в момента. Затова й на Галена приоритет са й клубовете. 

По успешна е сред масовия потребител на чалгата от всички споменати, без Преслава. Там нещата са на кантар. Но бъдат ли изправени една до друга в Биг Брадър, Капките или друго риалити, в което гласуват и коментират всички българиГалоша първа ще стяга куфарите за Смядово. 

Да кажем, че с Галена вече е израстнало едно поколение. Мислиш ли, че след 15 години ще събира хора, колкото Кама и Деса 25 години от старта на кариерите си. 

За жалост в България няма как да се направи концерт с вход свободен и масова реклама. Ако ДесиСлава афишира такъв и репертоара и не е този за чалготеките, смея да си мисля, че би имала успеха на един Веселин Маринив например. Просто тя е много объркана и вместо да работи за таргета, кийто е спечелила, се опитва да се нагоди на младите. На мен ми е смешна дето съм и фен, а какво да кажа за другите и подрастващите. Като иска да е в крак, да отслабне, да се откаже от някои пороци,да мисли интересни проекти. Галоша ако не бяха интересните и колаборации и лъскави проекти от към визия през годините, на дали щеше да има такъв интерес към нея. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

И като почнете само с тези гледания... и като се сетя как Галя купуваше през 2013-2015, ми става лошо

Докажи бе, докажи! Лесно е да говориш...

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

Пресла пее от 10 години на плейбек из клубовете. По-скоро е срам за Галена да я сравняват с Преслава.

И Галена изобщо не пее толкова зле, даже и фолклор си пее перфектно.

Преслава се държи неуважително в клубовете - грозен факт. Но пее, пее та пее. Всичко друго е лъжа, която не знам какво удоволствие ти доставя.

Галена е адски неточна, викаща и непееща. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

И като почнете само с тези гледания... и като се сетя как Галя купуваше през 2013-2015, ми става лошо

Какво купуване, тези години бяха пикът на Галена в кариерата й,  всичките й хитове бяха тотални. Беше накарала направо Преслава сама да си говори в тоя период. 

 

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...