Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, omline каза:

"Къде си ти" е песен на годината за 2001  на Нов Фолк - имам го на запис от концерта им - интересното е, че "Бяла роза" също е в номинациите тогава, което повдига доста въпроси, които индивид като Фокса не би искал да бъдат зададени, защото противоречи като факт на всичко, което е изсипал като физиологичен отпадък върху Маргарита Лозанова....да не говорим пък, че през 2001 излиза и "Жива рана" на Слави и бенда.

Годишната класация на списанието е била на база на най-харесваните песни от публиката, които са получили най-голяма подкрепа и гласове. И така, песента на Рени е избрана за песен на 2001 от феновете, но Маргарита Лозанова е избрала песента на Камелия. Жалко, че и наградите на Планета се раздаваха без да се взема много под въпрос избора на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Ама мойто момче, аз не пия кафе.

Нещо сипи, друго да ме гори. 

Я направо си налей и ти едно от якото! 

Наздраве. 

Това се нарича:

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Runevski каза:

Годишната класация на списанието е била на база на най-харесваните песни от публиката, които са получили най-голяма подкрепа и гласове. И така, песента на Рени е избрана за песен на 2001 от феновете, но Маргарита Лозанова е избрала песента на Камелия. Жалко, че и наградите на Планета се раздаваха без да се взема много под въпрос избора на публиката.

Годишните награди също са били на база допитване до читателите с гласуване по пощата. Може би са били 2 различни неща не знам. Но няма логика сама да се компрометира така.

 

преди 7 минути, Slavi каза:

Бели нощи и тя там, хем 3 години след излизснето си. 

През 2001 гръмна ремикса й, а от 2000 до 2001 аз броя 1 година, ти колко броиш?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Годишните награди също са били на база допитване до читателите с гласуване по пощата. Може би са били 2 различни неща не знам. Но няма логика сама да се компрометира така.

 

През 2001 гръмна ремикса й, а от 2000 до 2001 аз броя 1 година, ти колко броиш?

Годишната класация няма общо с годишните награди. НФ дори имаха певица и на публиката и на некво жури 2001...

 

Иначе една песен, която е била хит 2000 и 2001 са си 2 години както и да го погледнеш. Още повече, че говорим за класация от края на 2001.не знам защо се объркай, че е от 1999. Та затова казах 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Иначе една песен, която е била хит 2000 и 2001 са си 2 години както и да го погледнеш. Още повече, че говорим за класация от края на 2001.не знам защо се объркай, че е от 1999. Та затова казах 3

Айде от мен да мине - давам ти тези първи 6 месеца от 2000, в които светът е бил подготвян да чуе "Бели нощи" на Тракия Фолк юни месец.

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Slavi каза:

Дано и новата като Живее ми се флопне.

Айде пак почна с глупостите. :D 

“Живее ми се” за над 5 месеца над 4 млн. и я изкарваш флоп

“След 1000 жени” за над година има 4,7 млн. и я изкарваш среден хит

Едната е на ново име, другата на топ певица.

А по темата за S.O.S - стартира с милион за 4 дни и сега както е тръгнало няма да направи и 3 млн. за месец. :) Мисля, че всички сме на мнение, че тая песен угасна супер бързо, ти си я бутай там.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Гласувайте, има доста оспорвани категории!

 

Няма какво да оспорим - Ариа е категоричен победител във всички категории. 

Но добре че напомни, май забравих да номинирам Горгона за певец на годината :) 

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Слушахте ли днес машупа? Ако не сте, изпийте си кафето без повече думи и напуснете...

 

Ако не пък пийте една водка с или без утеха и останете доволни! :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, Малина 2006 с три огромни хита - Черните очи, Страст и Студ, влиза ли в топ 5, поне при жените?🤔

Първите 2 са едни от най-хитовите бг песни в Македония.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Годишната класация няма общо с годишните награди. НФ дори имаха певица и на публиката и на некво жури 2001...

 

Иначе една песен, която е била хит 2000 и 2001 са си 2 години както и да го погледнеш. Още повече, че говорим за класация от края на 2001.не знам защо се объркай, че е от 1999. Та затова казах 3

От тая класация дето е постнал предлагам да хване 1/2/3/4/5/6. Нека всичките излезнат и съберат хора и после Слави и неговата жива рана, Така ще видим дали моето предположение е вярно, че неговата песен е по - голям хит от първите 10 заедно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Айде пак почна с глупостите. :D 

“Живее ми се” за над 5 месеца над 4 млн. и я изкарваш флоп

“След 1000 жени” за над година има 4,7 млн. и я изкарваш среден хит

Едната е на ново име, другата на топ певица.

А по темата за S.O.S - стартира с милион за 4 дни и сега както е тръгнало няма да направи и 3 млн. за месец. :) Мисля, че всички сме на мнение, че тая песен угасна супер бързо, ти си я бутай там.

След хиляда жени съм я чувал в клуб, от кола, от апартамент, на домашно парти. Беше в топ 5 на любимите песни на изпълнителите на Пайнер. За Живее ми се съм чувал единствено в този форум. На дискотека може да се чуе единствено на участие на Ариа. Никой не знае, че такава песен има. Освен това беше хваната в купуване. Гледанията не винаги са показателни. 

И да, едната е среден хит, а другата не. Дори и да не е чак флоп, е далеч от хит. 

Не срсвнявай Ариа с Деса, защото се излагаш. Ариа пее по 3 десови песни на участие, а не обратното. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Ариа пее по участия златните хитове на Деса, не й пее последните л*йна. Освен това Живее ми се я въртяха в дискотеките, а в тикток беше сензация. Това, че ти не си я чувал никъде, не е фактор. 

  • Like 2
  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

...... колко те обичам.... слънчицеееее.... ❤️ 
ама мой да сиииии..... ТИ ДА СИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ 😘 
 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Ми Ариа пее по участия златните хитове на Деса, не й пее последните л*йна. Освен това Живее ми се я въртяха в дискотеките, а в тикток беше сензация. Това, че ти не си я чувал никъде, не е фактор. 

Лайно и то миризливо е Кавала кючек. 

След 1000 жени беше сред най избираните за любими песни на изпълнителите на Пайнер и изобщо проект на много високо ниво и от към музика и от към клип. 

Слушай си Кавала, Живее ми се и подобни миризливки и не коментирай музика, щото не ти е по възможностите. 

Има златни, пеят и ги. Не като Галоша. Почти 20 години на сцена и нито една песен харесвана и одобрявана от целия бг народ. Само най пивърхностния таргет на чалгата на я има за нещо никаквицата. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Не като Галоша. Почти 20 години на сцена и нито една песен харесвана и одобрявана от целия бг народ. Само най пивърхностния таргет на чалгата на я има за нещо никаквицата. 

 

:roll1: :roll1: :roll1: 

Галена е може би единствената чалгарка, която е призната дори от конкурентните жанрове, във всички предавания говорят само хвалби за нея и цялата музикална гилдия я следва. Отделно дори списания и разни модни признават само нея. Към днешна дата тя е най-адекватна в час със случващото се и го показва по перфектен начин в проектите си. 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Абе, Малина 2006 с три огромни хита - Черните очи, Страст и Студ, влиза ли в топ 5, поне при жените?🤔

Първите 2 са едни от най-хитовите бг песни в Македония.

 

Беше в Топ 3. 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Слушай си Кавала, Живее ми се и подобни миризливки и не коментирай музика, щото не ти е по възможностите. 

А коя е твоята възможност. Татуировка ли? Я бягай от тука. :D  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...