Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , RumyanaFen каза:

Пита ли Валя какво е станало с клипа?

Клипа вече е качен , обясни ми Валя какъв е проблема, но не трябва да е публично съжалявам! Радвай се на песента и нека да е поздрав за теб! 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

 

Тези чалгари ни превърнаха в някаква сръбска колония. Първо онзи сифилис Ария заедно в макето, сега този. Великосръбските идейници не са си и представяли такова нещо. Турски лайф да беше направил, повече смисъл би имало.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради 3-4 фена на Преслава тук, буквално може тя да ми опротивее.

Нова политика следвала с две песни на година😂 Като се раздаваха награди не следваше тази политика, а? 
Това, че е пуснала нещо брутално и е номер едно в тренда, не значи, че може да я вдигаме в небесата.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

Много ви се иска Преслава хич да я няма , но съжалявам тя ще продължава да ви съсипва с гласа и с успехите си. Вземете си успокоителните и се примирете!

Пффф, голям успех да отбиеш номера с крадени песни в 3 минутно видео. За певица не става, да си рекламира памперсите. 

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, presi_fen! каза:

Много ви се иска Преслава хич да я няма , но съжалявам тя ще продължава да ви съсипва с гласа и с успехите си. Вземете си успокоителните и се примирете!

Съсипва ни единствено с безумно тъпите си реклами на памперси и почистващи препарати :ad: Nothing more baby :laughing:

  • Like 5
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Тези чалгари ни превърнаха в някаква сръбска колония. Първо онзи сифилис Ария заедно в макето, сега този. Великосръбските идейници не са си и представяли такова нещо. Турски лайф да беше направил, повече смисъл би имало.

Бащата - гръцки албум, сина - сръбски. Какво правят в България изобщо? Да емигрират по-добре щом са такива любители на чуждата музика. Забравили са, че станаха известни с български песни. 
Вече, ако ще искат да покоряват чужда сцена това е отделен въпрос, но повече ми прилича да пеят тези песни по участията си в България, което ме озадачава. 
Да очакваме и Емрах с албум на турски или румънски? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани ги тия цигани Сторарови, изключително прости, макар и талантливи. Фики де, другите двама не мога да ги слушам дори. Чак се чудя как сме се кефили на Стораро на песните , ама нормално, по баловете преди десетина години си беше хит, а ние бяхме малки пишлемета хахаха.

Тук да се отрича гласът на Преслава е просто смешно. Винаги от едни и същи. Да, музиката ѝ може да не ви харесва, да не я одобрявате като публичен образ, или личност, но на черното бяло да казвате е меко казано жалко.

Каквато и да е, само с 3 минутен микс на стари песни, никакво и нищо видео от тъмно студио и пръска. Генерира гледания, което за вас е мерило за успех, а не е вложила и 2 лева в цялата работа. 

Нещата просто са така, някои хора са родени да пеят и да бъдат обичани от публиката, каквото и да правят. Други се напъват като луди и постигат успехи, но за талант не се работи. Или го имаш, или не. 

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, GSA каза:

Бащата - гръцки албум, сина - сръбски. Какво правят в България изобщо? Да емигрират по-добре щом са такива любители на чуждата музика. Забравили са, че станаха известни с български песни. 
Вече, ако ще искат да покоряват чужда сцена това е отделен въпрос, но повече ми прилича да пеят тези песни по участията си в България, което ме озадачава. 
Да очакваме и Емрах с албум на турски или румънски? 

Да покажем, че можем щот иначе ще кажат, че "имаме претенции" без покритие. Всеки знае, че сръбското е върхът на майсторлъка в пеенето, а "ний" да не сме прости, я!

 

Ни бащата, ни синовете блестят с акъл - не знам къде е изненадата тук

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, NazzkO каза:

Тук да се отрича гласът на Преслава е просто смешно. Винаги от едни и същи. Да, музиката ѝ може да не ви харесва, да не я одобрявате като публичен образ, или личност, но на черното бяло да казвате е меко казано жалко.

Честно, при положение на наличието на инвиди като Емануела и Галин, кое е отблъскващо в образа на Преслава? Толкова години не могат да преживеят някакви си псевдонагради.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

Тези чалгари ни превърнаха в някаква сръбска колония. Първо онзи сифилис Ария заедно в макето, сега този. Великосръбските идейници не са си и представяли такова нещо. Турски лайф да беше направил, повече смисъл би имало.

i-

 

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втория ден ще направи повече гледания от първия май, определено и се получи. Дано обаче това не забави новата и песен, макар че сигурно ще е догодина вече

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Наистина ли тази година Планета ще имат коледна и новогодишна програма?

@mitak_94 знаеш ли нещо? Дано поне празничните програми върнат, че съвсем не остана нищо от Пайнер без концертите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път Преслава няма как да не получи похвалата ми. Не само за добрата идея и силния избор на песни, а и защото си личи с какво чувство ги изпълнява. Хубаво е да се види, че все пак знае какво иска да слуша народа.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Hurricane каза:

Наистина ли тази година Планета ще имат коледна и новогодишна програма?

Силно се надявам Прес и Галс да пуснат по някоя песничка в стил “Стига ти” и “Мина ми”.

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , gabbati каза:

Заради 3-4 фена на Преслава тук, буквално може тя да ми опротивее.

Нова политика следвала с две песни на година😂 Като се раздаваха награди не следваше тази политика, а? 
Това, че е пуснала нещо брутално и е номер едно в тренда, не значи, че може да я вдигаме в небесата.

При мен е така и с Галена и с Преслава. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...