Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 49 минути, -A. каза:

След раждането на Паола наистина се промени за добро, но амбицията мисля, че отдавна я е изгубила. 

За албума съм абсолютно съгласен, но през последните години направи и доста добри неща:

- Най-добрия канал на изпълнител в Youtube.

- Единствената чалга изпълнителка с действащ и адекватен сайт. 

- Малко или много експериментира с песните. Може да не се получи, но ''На всичките в устата''е една от най-различните проекти.

Албума на Преслава е топ, но всички знаем, че това са стари песни които просто не беше пуснала през годините защото не е виждала достатъчно потенциал в тях. Днес със @Starboy си припомнихме ''Как ти стои'' и ''Пази се от приятелки'' - там няма слабо. Топ песни като ''Добрини'' и ''Ако ще да боли'' се водят едва ли не ПЪЛНЕЖИ. Истинска балада не е имала от 2011. Има какво да се работи при нея. Просто трябва да почне да експериментира малко повече както правеше преди години.

Дори сега пак слушам албума Как ти стои, липсваше ми Преси, особено тези по-стари песни. Не я бях слушал от време оно, както се казва. Определено ми писна вече само от комериални песни, подкрепям мнението ти и е крайно време за една истинска балада, защото 'Не идвай' определено не е такава. А и сега сезона и времето са перфектни за това.

преди 6 минути, RumyanaFen каза:

Тъкмо прави опити да отслабне да не забременее сега🤣

Поне ще си има причина, жестока е!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Обаче замисляте ли се колко демотивиращо трябва да е за някои изпълнители да им качат проекта в канал с 2 милиона абонати, да са дали доста пари за музика, текст и клип и накрая Преслава с някакъв mashup сниман с айфона да направи повече гледания за първите 24 часа ? Тази жена ако имаше амбицията на Галена и екипа на Емилия сигурно можеше много години да е в топа.

Поне Пепа трябва да е доста доволна. Беше ми интересно да си припомня нейната версия на ''Студена'' и едни от най-лайкваните коментари е, че са си пуснали трака след изпълнението на Петя.

Можеше да е мн години в топа? Та тя напускала ли е някога топа? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

С клип сниман от телефон и божествен глас и хоп ето я номер 1 в тренда , а някои хора твърдят ,че от доста време ,че е залязла. Могат всички да залязат , но едва ли тази жена ще залезе , много им се иска на някои хора! 🙏❤️❤️

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете, насладете се и се разплачете на най-тежкия рефрен, правен в попфолка, а именно: 'Давай да полеем, че не съм (..) за теб, скъса ми душата, сякаш беше етикет.' 

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

С клип сниман от телефон и божествен глас и хоп ето я номер 1 в тренда , а някои хора твърдят ,че от доста време ,че е залязла. Могат всички да залязат , но едва ли тази жена ще залезе , много им се иска на някои хора! 🙏❤️❤️

Пита ли Валя какво е станало с клипа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

Дори сега пак слушам албума Как ти стои, липсваше ми Преси, особено тези по-стари песни. Не я бях слушал от време оно, както се казва. Определено ми писна вече само от комериални песни, подкрепям мнението ти и е крайно време за една истинска балада, защото 'Не идвай' определено не е такава. А и сега сезона и времето са перфектни за това.

Поне ще си има причина, жестока е!

Проблема при нея е, че си мисли, че ''Пиши го неуспешно'', ''Ако утре ме губиш'' и ''Не идвай'' са балади. :D Абсолютно сега е проблема да пусне една балада. Да не говорим, че тя си качва сама нещата в Youtube и ако е истина това, че печалбите от гледания ходят при нея, само от гледания ще си избие парите по този проект. Никой не очаква от Преслава клип за 20к примерно. 

Много жалко, че в чалгата нямаме еквивалент на Тейлър Суифт. Щеше да е брутално по време на пандемията някоя да беше направила един албум с чисто нови песни (дори и да са на Светослав Лобошки) и да пусне един албум подарък за феновете както направи тя с ''Folklore''. 

преди 6 минути, presi_fen! каза:

Можеше да е мн години в топа? Та тя напускала ли е някога топа? 

2013, 2016 и 2020 не е вила в топ 3, примерно. :) Фен съм на Преслава, но трябва да сме малко обективни. И най-големия боклук да изпее с този глас ще те зариби, от няколко години пуска топ песни, но преди години в албумите си имаше по 2-3-4 балади а сега истинска такава не е пускала от 2011. Те си мислят, че всичко опира до дискотеките, но за пореден път колкото и да не искам ще дам пример с Емилия - един от най-големите и хитове в последните години е именно баладата ''Обичай ме'' и докато много други песни спряха да правят гледания, тази песен още върви добре в попнейбъла. Десислава е същия случай. Понякога трябва да се правят песни за престиж. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Проблема при нея е, че си мисли, че ''Пиши го неуспешно'', ''Ако утре ме губиш'' и ''Не идвай'' са балади. :D Абсолютно сега е проблема да пусне една балада. Да не говорим, че тя си качва сама нещата в Youtube и ако е истина това, че печалбите от гледания ходят при нея, само от гледания ще си избие парите по този проект. Никой не очаква от Преслава клип за 20к примерно. 

Много жалко, че в чалгата нямаме еквивалент на Тейлър Суифт. Щеше да е брутално по време на пандемията някоя да беше направила един албум с чисто нови песни (дори и да са на Светослав Лобошки) и да пусне един албум подарък за феновете както направи тя с ''Folklore''. 

2013, 2016 и 2020 не е вила в топ 3, примерно. :) Фен съм на Преслава, но трябва да сме малко обективни. И най-големия боклук да изпее с този глас ще те зариби, от няколко години пуска топ песни, но преди години в албумите си имаше по 2-3-4 балади а сега истинска такава не е пускала от 2011. Те си мислят, че всичко опира до дискотеките, но за пореден път колкото и да не искам ще дам пример с Емилия - един от най-големите и хитове в последните години е именно баладата ''Обичай ме'' и докато много други песни спряха да правят гледания, тази песен още върви добре в попнейбъла. Десислава е същия случай. Понякога трябва да се правят песни за престиж. 

А ти защо си мислиш, че като някой пуска по 1 песен на година, веднага трябва да го отписваме от топа? По тази логика Преслава вече никога няма да е в топа, защото започна да следва нова политика и ще пуска по максимум 2 песни на година. Това е абсурдно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

А ти защо си мислиш, че като някой пуска по 1 песен на година, веднага трябва да го отписваме от топа? По тази логика Преслава вече никога няма да е в топа, защото започна да следва нова политика и ще пуска по максимум 2 песни на година. Това е абсурдно!

Защото с една песен е много трудно да си в топа, освен ако песента не ти е нивото на ''Хабиби'' примерно. И донякъде може да се съглася, че 2020 е извън топа по собствена воля защото реши, че има по-важни неща от кариерата, но за 2013 и 2016 няма какво да спорим - извън топ имената е защото не и се получи. 

Ти като фен на Преслава (поне така мисля) трябва да се съгласиш, че е неадекватно за 10 години да нямаш една балада, примерно. Това е Преслава, тя не трябва да робува на дискотеките а те на нея. През 2014 пусна ''Моето слабо място'', която беше супер различна и се получи. Защо сега буксува на едно място с Ганев? Нека смени малко.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Защото с една песен е много трудно да си в топа, освен ако песента не ти е нивото на ''Хабиби'' примерно. И донякъде може да се съглася, че 2020 е извън топа по собствена воля защото реши, че има по-важни неща от кариерата, но за 2013 и 2016 няма какво да спорим - извън топ имената е защото не и се получи. 

Ти като фен на Преслава (поне така мисля) трябва да се съгласиш, че е неадекватно за 10 години да нямаш една балада, примерно. Това е Преслава, тя не трябва да робува на дискотеките а те на нея. През 2014 пусна ''Моето слабо място'', която беше супер различна и се получи. Защо сега буксува на едно място с Ганев? Нека смени малко.

Нищо не казвам за 2013 и 2016 година. Факт е, че са ѝ най-слабите години в кариерата, но въпреки това и в тях имаше по поне един голям хит! Но не мога да се съглася с казаното за 2020

Ще има песен от Драганински. Със сигурност ще е нещо различно. Наистина трябва да поразнообрази!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Нищо не казвам за 2013 и 2016 година. Факт е, че са ѝ най-слабите години в кариерата, но въпреки това и в тях имаше по поне един голям хит! Но не мога да се съглася с казаното за 2020

Ще има песен от Драганински. Със сигурност ще е нещо различно. Наистина трябва да поразнообрази!

Да разнообрази с Пашев или Калин Димитров автор на този хит:

Със @Starboy искаме да кажеш на Преслава да качи тази песен и тв версия в канала си възможно най-скоро!!! :)  Реже на месо, както се казва.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Тая Анче колко е куха при Цитиридката :unsure:

Много е готина, за пръв път така отпусната. И дано направи концерт наистина за 20 години на сцената

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

Анелия не се изхрачи в салфетката и за мен играта не е автентична. Сори

Това нищо не е, ужасната Били Айлиш пърди и се оригва по време на интервюта!

  • Haha 4
  • Confused 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто ще ти скъсам...... гащите!!!!! :D❤️ Ти си грандомания.... целия, его до небето! Пръв на състезания по пари, а беден в сърцето...... ❤️ 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали си заслужава?! Това не ме засяга, но тази нощ ми трябва точно от това... една погрешна стъпка, една гореща тръпка, която цял живот да ни държи! .... Хващай ме като Водка без разредител, действай ми като дрога, така те искам! Влизай под кожата ми като оргазъм! Лошо ми действаш! Хайде, да го направим! ❤️ 😘 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DevilWish каза:

Дали си заслужава?! Това не ме засяга, но тази нощ ми трябва точно от това... една погрешна стъпка, една гореща тръпка, която цял живот да ни държи! .... Хващай ме като Водка без разредител, действай ми като дрога, така те искам! Влизай под кожата ми като оргазъм! Лошо ми действаш! Хайде, да го направим! ❤️ 😘 

Много ме кефеше тая песен! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...