Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , DevilWish каза:

Как точно Поля - сополЯ определя кое е върхът? Как се определя този връх в любовта? Трябва ни отговор на нейната тайна непозната. Колко сладко и носово пеене само. Сигурно всичките си песни ги е записвала леко хремава. 

 

Чух за нея че не била добре психически😔

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Moovit каза:

Мозъчните ми клетки преди изпит.

20201129_192345.jpg

Малее ахахахах ама те нямат нищо общо с инстаграмските си снимки😂😂😂 приличат на гъзарчета от 8 клас от дълбоката провинция дошли на еднодневна екскурзия до София, сред чиято програма включва посещение в Мола😂

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Малее ахахахах ама те нямат нищо общо с инстаграмските си снимки😂😂😂 приличат на гъзарчета от 8 клас от дълбоката провинция дошли на еднодневна екскурзия до София, сред чиято програма включва посещение в Мола😂

Да се радват как са намерили някой известен в мола, да се снима с тях, въпреки локдауна. А Весо е крайно време да почне да взима по някой лев да се прави на фен на такива никому неизвестни 8мо(без)класници. 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Малее ахахахах ама те нямат нищо общо с инстаграмските си снимки😂😂😂 приличат на гъзарчета от 8 клас от дълбоката провинция дошли на еднодневна екскурзия до София, сред чиято програма включва посещение в Мола😂

Представи си ги след първата екскурзия до Испания с “шефа” им.😬

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

 

Попаднах на една стара тема и коментарите ме убиват!🤣🤣🤣

Поредното доказателство колко струва мнението и фактите на някои потребители.

Обаче в този период (дори аз и ти) никой не е подозирал, че към днешна дата Феноменален ще е най-актуалният и най-голям хит за годината. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Danger. каза:

Поредното доказателство колко струва мнението и фактите на някои потребители.

Обаче в този период (дори аз и ти) никой не е подозирал, че към днешна дата Феноменален ще е най-актуалният и най-голям хит за годината. 

Всеки се е изказвал така за песен, която впоследствие е ставала хит. Вкл. и ти, така че не дребней. 

И нв бъркай понятията хит на годината и най успешна песен от еди коя си година. Феноменален е най успешната песен от съответната година, но не е хита на въпросната година. 

Подготви се психически, че до 2 седмици Татуировка ще е задминала Кавала, но все пак ще е в топ 3 за мое съжаление. Ужасно противна песен. Всяка една на Алфа е по слушаема

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, pacho каза:

Ао-ао-ао-есоес-есоес:1000(24):

 

Untitled-1.jpg

Aa, sakънче, той каза, че си е правил само малко уста, че хич нямал. Това сигурно е фотошоп и носът му се е поизправил от повдигането на горната устна при надуването ѝ. 

Нищо не обединява така форума както унижаването на този евтин палячо :Д

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Вече и във вестниците си правят ташак с него:

FE89E996-88CB-4009-B6C6-1BC3482E47C3.jpeg

Hahahahahahah това е гадно... 

 

искам да ви призная нещо, отдавна не ме беше зарибявала такава люта чалга, чак малко ме е срам...

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, NazzkO каза:

Aa, sakънче, той каза, че си е правил само малко уста, че хич нямал. Това сигурно е фотошоп и носът му се е поизправил от повдигането на горната устна при надуването ѝ. 

Нищо не обединява така форума както унижаването на този евтин палячо :Д

Споделял е в инстаграм на стори, че има операция на носа

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , NazzkO каза:

Малее ахахахах ама те нямат нищо общо с инстаграмските си снимки😂😂😂 приличат на гъзарчета от 8 клас от дълбоката провинция дошли на еднодневна екскурзия до София, сред чиято програма включва посещение в Мола😂

Лошото е, че само Весо ми изглежда нормално, щото той на всяка снимка си е така. Другите са тотал щета - Десита с двойна гуша, Данна е по-скоро вуйна Данче, Адам е ръбест и обемен като социалистически хладилник Мраз, а и същевременно диспропорционален. Гуджуна няма какво да го коментирам... Само шефът им Спонджбоб (pun intended) липсва...

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Добре ли си” е с 20 хиляди гледания за последното денонощие само от официалния клип и е в ТОП 50 на Попнейбъл. Истински задържащ се мегахит! 

Почти всичко дето е на Галена от Ганев страшно много задържа след време като гледаемост.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , penakavalli каза:

Лошото е, че само Весо ми изглежда нормално, щото той на всяка снимка си е така. Другите са тотал щета - Десита с двойна гуша, Данна е по-скоро вуйна Данче, Адам е ръбест и обемен като социалистически хладилник Мраз, а и същевременно диспропорционален. Гуджуна няма какво да го коментирам... Само шефът им Спонджбоб (pun intended) липсва...

Нормално, все пак Весо го знаят цифра хора, колкото тия четиримката взети заедно никога няма и да научат. 

Междудругото - и най-вече - специално за @Blueberry - да забелязваш на коя Тройница не се усеща липсата като на носещия квадратни гащи? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Нормално, все пак Весо го знаят цифра хора, колкото тия четиримката взети заедно никога няма и да научат. 

Междудругото - и най-вече - специално за @Blueberry - да забелязваш на коя Тройница не се усеща липсата като на носещия квадратни гащи? 

Под нивото й е на Лиди да губи извънработно време с тия! А и от жените Алфи само тя все още държи ниво и не се е размрънкала за новото затваряне.:1000(33):Най-абсурдна е непълнолетната пикла Данна, на която супер много й се работи.:1000(10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Под нивото й е на Лиди да губи извънработно време с тия! А и от жените Алфи само тя все още държи ниво и не се е размрънкала за новото затваряне.:1000(33):Най-абсурдна е непълнолетната пикла Данна, на която супер много й се работи.:1000(10):

След напускането на Горгона, това уточнение ми се вижда малко излишно ;) 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Умирам как Криско постояно спами на стори за гледанията на дуетите му с Галена, а тя дори не му ги споделя.

Ние си ги знаем:

Screenshot-20201130-083309-Instagram.jpg

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...