Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Slavi каза:

Деса в нейния си канал направи повече лайкове за същото време. Тази фльорца е обречена хит да не види. 

Добре, и какво :D На Емануела е доста по-силна, макар и двете да са претоплени манджи. А и Емануела не изглежда като буре. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Тази се излага повече и от новите кифли. Просто е яко комплексирана и недоебана

Ма това истина ли е? 

Не може да е толкова тъпа???? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Ма това истина ли е? 

Не може да е толкова тъпа???? 

Не, поста към снимката е: 

''Гранд Хотел Свети Влас.

Винаги правилният избор !'''

Помните ли този брутализъм ?

Според мен Емануела пак трябва да работи с Оцко.

  • Like 1
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

Обиден съм и, че все още не е написала статия за това, че Фики и Емрах са закърмени с крадено кисело млеко!!! 

Подшушни й!

преди 19 минути, Slavi каза:

Тази се излага повече и от новите кифли. Просто е яко комплексирана и недоебана

Иска ми се да е истина, за да се подиграваме, но едва ли.

преди 2 минути, -A. каза:

Не, поста към снимката е: 

''Гранд Хотел Свети Влас.

Винаги правилният избор !'''

Помните ли този брутализъм ?

Според мен Емануела пак трябва да работи с Оцко.

Че тя пусна с Джия! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Че тя пусна с Джия! 

Е песента й с Джия беше известна. Не разбирам дори защо решиха да направят такъв дебют на момичето.  Емануела сега след тази порция дуети, предполагам, че ще избухне с як самостоятелен хит зимата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gabbati каза:

Е песента й с Джия беше известна. Не разбирам дори защо решиха да направят такъв дебют на момичето.  Емануела сега след тази порция дуети, предполагам, че ще избухне с як самостоятелен хит зимата. 

Хит си е. А дано да пуска само дуети, чакайки да напусне курника. 

преди 2 минути, pacho каза:

Да, да беше толкова скандална, ама не е. 😀

И в това е провал. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, -A. каза:

 

Според мен Емануела пак трябва да работи с Оцко.

Ако песента ще е като дуета с Чия, да стои по-делече от Оцко. По-голям кучегон от тая песен не е излизал от бая време.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Сашо каза:

Скоро Тишев ще звучи и в чалгата :) До 2 седмици излиза песента от него. Топ е, от сега казвам.. 

Райнуш отново ще ги мачка! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Slavi каза:

Тази се излага повече и от новите кифли. Просто е яко комплексирана и недоебана

Монтирано е, но като ми го бяха пратили се замислих дали е истинско и също като теб не познах😂

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, gabbati каза:

Времената за България и поп-фолка сега са различни от тогава, но не може да се отрече, че двете лидерки сега на 20 изглеждаха като селянки. Отделно е това, че Преслава се обличаше така до 2010г.

Те това им беше чара все пак 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gabbati каза:

Добре, и какво :D На Емануела е доста по-силна, макар и двете да са претоплени манджи. А и Емануела не изглежда като буре. 

Мен на Деса ме кефи повече. Най доброто от по комерсиалните е. Не ми напомня за 100 други песни. Деса също не изглежда като буре в момента. Пък и си изпява зверски песните, което е по важното. И Деса не изглежда евтино и пошло като Емануелция 

  • Like 1
  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Мен на Деса ме кефи повече. Най доброто от по комерсиалните е. Не ми напомня за 100 други песни. Деса също не изглежда като буре в момента. Пък и си изпява зверски песните, което е по важното. И Деса не изглежда евтино и пошло като Емануелция 

Деси Слава излгеждаше добре 2014/2015г., не сега. Пее зверски, да, но пеенето не ти прави песните хит, нито пък те прави актуална.

И като неин фен, мога ли да те питам, защо за толкова години кариера наложи само тая пуста "Две сърца" като златен хит, както и дуета с Азис? "Бели нощи", "Мистерия", "Завинаги", "Мила моя, мили мой", "Просто забрави" тотално ги е отписала, последно на нейно участие дори не ги пееше.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Златни хитове са си и изброените Десини песни + още няколко. Все пак "Бели нощи" е обявена за "Песен на десетилетието". Просто въпросните нямаха трибуната за налагане в ерата на "Планета", след като Десислава напусна. А "Две сърца" се отвърди над другите и ѝ се удължи животът, след като и новото поколение фенове се запозна с нея. А в последните години факторите за това са следните: след завръщането си, от "Пайнер" веднага възобновиха излъчването само и единствено на "Две сърца", без да обърнат внимание на другите ѝ стари хитове. Качиха клипа и в канала си. Отделно това самата Деси я изпълняваше на концертите, на които присъстваше. И така и малките фенове преоткриха тази класика. Друга причина за по-специалния статут на песента са DJ-те, които редом с актуалните ѝ парчета, от старите най-често "натрапват" Сърцата. А и в личния ѝ канал именно тя е с най-много гледания от самостоятелните ѝ. 

Аз отдавам изпъкването на "Две сърца" над другите по-скоро на добре стекли се случайни (или явно не съвсем) обстоятелства. Добре знаем каква шматка е Десислава. Тя не е стратег. Съмнявам се изобщо да ги обмисля нещата. Не я виждам да стои и да размишлява по начина "ама, сега ще наблягам на тази песен, ще направя това, за да стане така..." Тя едно, че си е малко мързелива, друго че в основата си тя е емоционална и това е водещото при нея, а не рационалността. Ако имаше малко стратегическо мислене, нещата щяха да ѝ се нареждат много по-добре. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , gabbati каза:

Деси Слава излгеждаше добре 2014/2015г., не сега. Пее зверски, да, но пеенето не ти прави песните хит, нито пък те прави актуална.

И като неин фен, мога ли да те питам, защо за толкова години кариера наложи само тая пуста "Две сърца" като златен хит, както и дуета с Азис? "Бели нощи", "Мистерия", "Завинаги", "Мила моя, мили мой", "Просто забрави" тотално ги е отписала, последно на нейно участие дори не ги пееше.

ДесиСлава бързо качва и бързо сваля. Факт е, че последните години по често е пълничка, но впредвид нейните 1,60, на снимки и тв изглежда още по пълна, отколкото реално е. Декември-януари беше в топ форма:

Но като дойде карантината бързо качи отново... 

Относно пеенето, много песни на ДесиСлава през годиноте са ставали популярни именно заради изпълнението им. Една силна песен, която е и добре изпята е по голяма сила от просто силна песен. 

Относно емблемите и, не съм съгласен. Къде пропускаш Мъжете всичко искат и Птица скитница, които са задължителни в програмата и. Отделно Бели нощи и Мили мой са песни, които имат по 4-5 милиона гледания и се пускат на ретро. Деса ги пее по рядко, но все пак ги пее. 6 емблематични песни не е никак зле. Просто забрсви и Думи две ги пее по рядко, но да, имаха потенциал за емблеми. Деса не може да се оплаче от интерес към старите си песни. Последните може да не са някакви зверски хитове, но допиват някаква популярност и се въртят в клубовете. Лидия сама не може да стигне гледанията на Вторник беше или След хиляда жени, а за певица като Деса е обидно да се вре в триота и дуети като повечето си млади колеги само и само да е хит. Просто Деса не е болна амбиция. Емануела не е в по добра позиция, а издава по 5 песни годишно... Деса издава по 2.

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi, защо веднага захапа Лидия? Обсъждахме Деси Слава :D Иначе щом ще говорим така, Лидия може да не достигне гледанията на Вторник беше, но Лидия е много по-влиятелна сред младите от Деса ;) Деси Слава отива в старата генерация и феновете й трудно преживявате това, спокойно вече се нарежда до Ивана и Глория, а преди 3-4 години беше до Преслава и Галена, но... какво да се прави, съдба. 
Не ви знам там караниците за Деса-Камелия, не ме и интересуват, но както вече казах Деса заминава към старата генерация, а Камелия остава сред топ имената. Без да се връща в Пайнер и да се маха през 5 години. :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, gabbati каза:

@Slavi, защо веднага захапа Лидия? Обсъждахме Деси Слава :D Иначе щом ще говорим така, Лидия може да не достигне гледанията на Вторник беше, но Лидия е много по-влиятелна сред младите от Деса ;) Деси Слава отива в старата генерация и феновете й трудно преживявате това, спокойно вече се нарежда до Ивана и Глория, а преди 3-4 години беше до Преслава и Галена, но... какво да се прави, съдба. 
Не ви знам там караниците за Деса-Камелия, не ме и интересуват, но както вече казах Деса заминава към старата генерация, а Камелия остава сред топ имената. Без да се връща в Пайнер и да се маха през 5 години. :) 

Че тя отдавна е наредена до Глория и Ивана като големи имена. Но разбира се ти имаш предвид актуалността ѝ. И тук твърденията ти отиват директно в кофата. Виж колко участия имат първите две, и колко Десислава. Отделно, да погледнем интереса, който "неактуалната" генерира - и в канала на "Планета", и в своя личен бие по гледаемост двете взети заедно, да не говорим, че с отделни проекти се конкурира и днешните пикли. 

Десислава може да е дебела, неадекватна, отдавна минала т.нар. "първа младост", но въпреки това никой не я смята за лелка. Е, като изключим няколко форумци тук, де. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gabbati каза:

@Slavi, защо веднага захапа Лидия? Обсъждахме Деси Слава :D Иначе щом ще говорим така, Лидия може да не достигне гледанията на Вторник беше, но Лидия е много по-влиятелна сред младите от Деса ;) Деси Слава отива в старата генерация и феновете й трудно преживявате това, спокойно вече се нарежда до Ивана и Глория, а преди 3-4 години беше до Преслава и Галена, но... какво да се прави, съдба. 
Не ви знам там караниците за Деса-Камелия, не ме и интересуват, но както вече казах Деса заминава към старата генерация, а Камелия остава сред топ имената. Без да се връща в Пайнер и да се маха през 5 години. :) 

Не съм захапал Лидия, а давам примери с колеги. 

Съвсем нормално е младите да се вълнуват от Лидия, Данна, Десита и други млади прекрасни певици. Беше време да има нови имена. 

Деса си е постигнала твърде много и за годините и за поп фолка. Смятам, че би било най добре за нея да се отегли от комерсиалния фолк и да се преориентира към фолклор и некомерсиална музика, а не да остарява грозно и нелепо. Има още някоя годинка в попфолка, но дотам. 

Ти си имаш твоето мнение, другите мислят друго и така. Деса е доказала през годините, че рано или късно пак се връща в играта. Разбира се до най актуалните може и да не е, но на една прилична позиция със сигурност. 

И за феновете и грешиш. Твърде критични сме и в силни за нея години я хейтихме. Ние имаме други виждания за Деса и нв ни е на дневен ред да бъде топа на топа. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ice_hot_sm каза:

Че тя отдавна е наредена до Глория и Ивана като големи имена. Но разбира се ти имаш предвид актуалността ѝ. И тук твърденията ти отиват директно в кофата. Виж колко участия имат първите две, и колко Десислава. Отделно, да погледнем интереса, който "неактуалната" генерира - и в канала на "Планета", и в своя личен бие по гледаемост двете взети заедно, да не говорим, че с отделни проекти се конкурира и днешните пикли. 

Десислава може да е дебела, неадекватна, отдавна минала т.нар. "първа младост", но въпреки това никой не я смята за лелка. Е, като изключим няколко форумци тук, де. :)

Не съм казал, че е там, а че отива натам. Никой не изпада от топ имената така за година.

И самият факт, че я сравняваш с тях двете, които сред младите, може би само Ивана има някакво влияние, допринася за това, че тя се е запътила към пенсията. Но както ти каза, няма лошо, поне се е наредила до големи имена, за което евала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...