Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, -A. каза:

Тук много се оптисва Емануела, но ме изненада как ''Мамино синче'' се задържа доста повече от други парчета. Има около 3,7 милиона гледания, което не е никак зле. ''Бензин'' също продължава да прави по 30-40к седмично. Определено не е толкова трагично колкото си мислим. 

Емануелция си е сила и клубна терминаторка, редом с Анелия. Тук е типично да се мрънка и да се коментират Прилеп-Галош, Камчатка-Фатима. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

image.png.ac9507353454ad44f08240b4a1aec44b.png

Къде го е писал този коментар :lol: ще е иронично да е на някоя като Анелия или Галин, които напоследък флопват, а той се справя доста прилично и има няколко песни с милиони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Къде го е писал този коментар :lol: ще е иронично да е на някоя като Анелия или Галин, които напоследък флопват, а той се справя доста прилично и има няколко песни с милиони.

Не си далеч. Фики флопва яко.

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

received-870981056769812.jpg

Според мен тези реклами събарят профила на Пайнер. 

Ако YouTube следва алгоритъма на Facebook и Instagram (при една реклама, веднага клиповете, в случая, достигат до по-малко хора, с цел да се правят повече реклами и платформата да печели пари), то е ясно защо е дози спад в гледанията.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, gabbati каза:

@SG, имаш конкуренция.

Бас ловя, че Кити няма да може да напише толкова издържан преразказ на постиженията на Анелия.

@Kitty , предизвиквам те!

преди 10 минути, Willy каза:

received-870981056769812.jpg

И на мен постоянно ми тръгват последните Планетени като си пускам друго. И пак не успяват да правят достатъчно силни гледания wtf...😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Според мен тези реклами събарят профила на Пайнер. 

Ако YouTube следва алгоритъма на Facebook и Instagram (при една реклама, веднага клиповете, в случая, достигат до по-малко хора, с цел да се правят повече реклами и платформата да печели пари), то е ясно защо е дози спад в гледанията.

Има голям резон. Константин също рекламираше, но каналът му е по-малък и е рекламиран само един клип. На Планета каналът е огромен и това вече май е третата реклама? Прецакали са си алгоритъма яко.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алекс и Цветелина стигнаха номер 1 в Тренда и в момента още са там въпреки, че дневните им показатели са малко по-добри от тези на Анелия за първото денонощие. Анелия така и не влезе изобщо в целия ТОП 50, това беше някаква брутална аномалия и не знам как тази теория с рекламата и алгоритъма може да го обясни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

Алекс и Цветелина стигнаха номер 1 в Тренда и в момента още са там въпреки, че дневните им показатели са малко по-добри от тези на Анелия за първото денонощие. Анелия така и не влезе изобщо в целия ТОП 50, това беше някаква брутална аномалия и не знам как тази теория с рекламата и алгоритъма може да го обясни.

Важни са гледания, replays, likes и dislikes (много дислайкс също не пречат, стига да е активност), споделяния, коментари. 6 дни по-късно издаденият дует има почти толкова гледания, 6000 повече лайка и близо 200 коментара повече. По кое се доближава? Новите клипове по традиция имат повече гледания, но ако всички забравят за тях на втория и третия ден, няма как да влязат в трендинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

 Който не реактне на това, дано да си изгуби вкуса за такива песни!!!!!!!!!!!

Благодарим ти, че направи хит на Преси с 13М гледания също, целувки!

 

  • Like 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Благодарим ти, че направи хит на Преси с 13М гледания също, целувки!

 

Благодарим и на Македония. Тук версията на Ментата не се знае, а на Преслава гърмеше отвсякъде през 2017/18. Последно около 67% от гледанията бяха от мк.

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

image.png.00aa048955f4f8e1abf28626778f5af2.png

Големият син на Емануела, виждайки това стори:

Screenshot-20200210-233333-Chrome.jpg

Абсолютно същото си помислих хахаха

Него никога не е го е качвала, дори и за рожден ден. Може би той не иска.

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публиката просто изгърмя на мегахита ЧУЙ МЕ и то не като на концерт на Ариана Гранде, а по един положителен и кючекчийски начин ❤️ пускайте на 2:44 и се разкършете

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Има резон - като видят хората колко голям син има, ще я намират за дърта

Иначе страшен ген с тези очи...

660_3a2f347270a16324b471f125211a08c6.jpg

Ема е одрала кожата на макя си. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Starboy каза:

Публиката просто изгърмя на мегахита ЧУЙ МЕ и то не като на концерт на Ариана Гранде, а по един положителен и кючекчийски начин ❤️ пускайте на 2:44 и се разкършете

 

Азис взривява публиката. Мара излиза и никой дори не я бръсне за жива. Сигурно чистачката отзад е била по-забелязана. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Danger. каза:

@pechenko може да направи така, че този хит да не се е появявал. :D 

Само да ме предизвикат :1000(29):

преди 52 минути, Starboy каза:

Значи благодарим и на сладката Македония, задължително!

@pechenko след като прочете коментара ми:

feature-recover-deleted-youtube-videos.j 

:whistling:

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...