Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Stela каза:

Аз не мога да разбера драмата с това вайкане за Хит Микс. Деси Слава ще бъде задължена да прави само песни от Оцко ли? Сигурни ли сме в това? Тя спокойно може да си прави песни от други автори или... греша? Все пак не е Джия, Мия или Джулияно. Може и по-специален договр да има. А пък може Оцко сега да й даде някои скрити лимонки, които пазеше през годините. Помните ли, че когато мислихме, че вече си е изгубил таланта, гръмна с "Пей сърце".

Не е задължително да са само от Оцко. Лорена примерно прави песни и от Ганев

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Аз не мога да разбера драмата с това вайкане за Хит Микс. Деси Слава ще бъде задължена да прави само песни от Оцко ли? Сигурни ли сме в това? Тя спокойно може да си прави песни от други автори или... греша? Все пак не е Джия, Мия или Джулияно. Може и по-специален договр да има. А пък може Оцко сега да й даде някои скрити лимонки, които пазеше през годините. Помните ли, че когато мислихме, че вече си е изгубил таланта, гръмна с "Пей сърце".

Пей сърце Галка си я имаше от по-рано. Изтече демо с различен текст още ноември 2015, пък има и кавър елементи от друга песен. 

Оцко вече тотално се изчерпа. Тази година само Егоист и Св. Валентин стават за слушане, а втората сигурно и Меди е помагал яко.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Дори и Райна и Гергана видяха най-големите си хитове за последните 10 год. през януари.

Физиономията на Деса от обложката: Обичам локум и толумбички. Ако няма, ще изям Галин-Гъбата.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо на Деса й е компания зад гърба като Хит .... .Тая тяхната телевизия не съм я засичал изобщо по провинциални кабеларки, а и по някои по-известни сателитни. Сашка май може да си ги урежда и без да са в тази или друга компания. Какво ще има да се отчита на сто места. Толкова пък не можа сам да си е шеф като Камелия, Нелина и др.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, lucas каза:

Деса е подписала да е лице на Хит срещу ротация.Нещо такова.Не е свързано с %.

Но кеф е да гледаш Лъжа и Замълчи по Тв след 15години

Просто Забрави дават ли я?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Аз не разбирам защо на Деса й е компания зад гърба като Хит .... .Тая тяхната телевизия не съм я засичал изобщо по провинциални кабеларки, а и по някои по-известни сателитни. Сашка май може да си ги урежда и без да са в тази или друга компания. Какво ще има да се отчита на сто места. Толкова пък не можа сам да си е шеф като Камелия, Нелина и др.

Мáни, бе - пълна идиотка. Едва няколко месеца след второто напускане на "Пайнер" и бързо, бързо пристана на друга, още по-долнопробна компания. Много ме е яд на нея и супер омотаността ѝ. И само като си представя бутафорните надписи и лого на бъдещите ѝ клипове, ми се отщява отсега да ѝ ги гледам. 

Ако беше някакъв вид сътрудничество, но самата тя да си е главният продуцент, пó бих го приел, но да си пълноправен изпълнител в каталог на компания с безброй знайни, най-вече незнайни, повечето от които пишман певци, е т'ва си е падение. И да ме извиняват другите Десови, дето скачат по Камелия, но тя за разлика от наш'та има много по-голям усет за нещата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, то са излизали доста хитове и дори мегахитове през януари, но просто съм забелязал, че песните излезнали през въпросния месец след това са тотално забравени. Кой към днешна дата слуша примерно “Нека да е тайно”? Или пък “Нотариално заврен” и “Сърце” ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

На Десита всичко от тази година и е хит. И Излъжи ме, и Гпс-а, и Поредната цигара, сега и тази се очертава като тскъв. Направо в топ 5 от чалгарките е за 2020

Имаш всички на светаааааа... само мене нямаш!

 

AF5FC590-1433-44BE-A974-5826E2AD1A5D.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин както е тръгнал подозирам, че ще свърши като известния транс певец от Турция Бюлент. Не е като да не си приличат на младини.

ts-bulent+ersoy.png

5d92dcaeae298b81a8e2fdbc.jpg

maxresdefault.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=wGFSZbtYMmw

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pacho каза:

Галин както е тръгнал подозирам, че ще свърши като известния транс певец от Турция Бюлент. Не е като да не си приличат на младини.

ts-bulent+ersoy.png

5d92dcaeae298b81a8e2fdbc.jpg

maxresdefault.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=wGFSZbtYMmw

Въпросът е и на старини да си приличат. Бюлент е прекрасна млада дама!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът при подписването на Десислава с Хит е, че тя изобщо не е име за такава компания. Плюсът е, че поне отива в компания с истинско продуциране на изпълнители, което не го е виждала от... 2003 като че ли... А нея като я знаем колко е неадекватна в кариерата си в последните години явно трябва да се примирим, че никога вече няма да е изпълнителка, която да се ориентира в жанра сама и просто ще й се налага да е в компания. Много ми се иска това да излезе за добро ама... ще видим.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://streamable.com/3xqdzw

Брех 😂

Много приятен глас има, крайно време й е за някоя избухваща песен, ама ако продължава да слуша Гъбин..ще я докара до кривата круша 😐

Редактирано от Just_Me
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Да бе, то са излизали доста хитове и дори мегахитове през януари, но просто съм забелязал, че песните излезнали през въпросния месец след това са тотално забравени. Кой към днешна дата слуша примерно “Нека да е тайно”? Или пък “Нотариално заврен” и “Сърце” ?

Точно пък Нека д е тайно продължава да прави стабилни гледания зс толкова стара песен. Въпреки, че тогава я изкарахте претоплена манджа. А за теб задържането нс гледанкя доколкото помня беше тоо критерий... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Olay, прави ми впечатление от коментарите ти, че доста бъркаш зората на попфолка и Златната ера на попфолка. Зората на фолка се приема до 2000 година. Тогава бяха ниските хонорари, отхвърлянето нс стила и други неша, които използваш като аргументи. От 2001 до 2008 нещата бяха много различни. Попфолка беше във всяка една телевизия и предаване, на всички корици по списания, които днес много рядко допускат чалгарки, най големите компании като Мтел заставаха зад тях, а дори попа признаваше, че нещата им са много качествени от към музика и аудио. Изпълнителите от Златната ера изкараха чалгата на светло, а актуалните днес го върнаха на тъмно. Няма нужда да говоря за таргета на попфолка в Златната му ера - нормални хора, тийнове, майки с деца, дори пенсионери. А сега основно тийнчета и студенти. Общо взето щом не си запознат, е по добре да не правиш подобни анализи. Всички, които сме свидетели и на Златната ера и на Актуалната вълна, виждаме и се обединяваме под едно и също мнение, защо ли

  • Like 2
  • Thanks 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...