Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, penakavalli каза:

Този миндил на база на какво се е взел за фактор в поп фолка?

https://www.instagram.com/p/CG8Il00p4Cc/?igshid=1lyz03qzbmlw5

Тренд е създала женичката. Яяя малко по-сериозно :laughing:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Дано да не отворят повече и след пандемията. И така музиката ще се отърве от всички паразити.

Амин! Нека малко паразитите, които не правят музика, а еднодневки за дискотеките се осъзнаят и върнат у мишите си дупки, че ми идва туу мъч. Ако се изчисти музиката от такива плазмодии колко по-добре би било. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, GSA каза:

Амин! Нека малко паразитите, които не правят музика, а еднодневки за дискотеките се осъзнаят и върнат у мишите си дупки, че ми идва туу мъч. Ако се изчисти музиката от такива плазмодии колко по-добре би било. 

Райнето нищо не спомена за нов проект, тепърва се обсъжда "Направо ми заспа", а тя мина и замина. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, BobiTo каза:

Райнето нищо не спомена за нов проект, тепърва се обсъжда "Направо ми заспа", а тя мина и замина. :D 

Тя не е поканена да говори за нови песни. Съвсем друго е шоуто. С кой има връзка Райна, че каза,че е обвързана. Нов мъж ли има?

Отделно всяка вечер шоуто има  различна тематика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, BobiTo каза:

Райнето нищо не спомена за нов проект, тепърва се обсъжда "Направо ми заспа", а тя мина и замина. :D 

Райнето не говори много. Тя дирекно си ги пуска. Няма за къде да бърза така или иначе.

Ще чакам да го качат онлайн, за да го изгледам като хората. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , GSA каза:

Райнето не говори много. Тя дирекно си ги пуска. Няма за къде да бърза така или иначе.

Ще чакам да го качат онлайн, за да го изгледам като хората. 

То е качено веднага след като свърши:

https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/28397/sezon-2/shouto-na-nikolaos-citiridis-29-10-2020

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , penakavalli каза:

Този миндил на база на какво се е взел за фактор в поп фолка?

https://www.instagram.com/p/CG8Il00p4Cc/?igshid=1lyz03qzbmlw5

Откакто млади надежди започнаха да се оперират, за да приличат на нея... че и я викнаха да пее в тяхна песен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

То е качено веднага след като свърши:

https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/28397/sezon-2/shouto-na-nikolaos-citiridis-29-10-2020

Не може от чужбина да се гледа душа. Но мерси за линка, Танче. Ще чакам от YouTube. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@mitak_94 Галена и Криско в канала на Пайнер ли ще пускат? 

Гледам че Криско нито е обявил в кой канал ще е, нито е спамил да се абонират за неговия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак Галена ще пусне нещо ново да слушаме, докато другите си чакат кръчмите. Ще кажете, че Галя има финансов гръб - така е, ама и Цура има, но харчи парите ни за 1 музикален проект и 1000 декора за Инстаграм снимки.

  • Like 7
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова и ще си остане номер 1 за годината. И за пореден път ще завърши като по-категоричен лидер от която и да е друга в предното десетилетие.

В моменти като тези маските падат и се вижда кой къде е всъщност и че нещата не опират само до пари. Жалко, че новите изпълнители трябва да си слушат дискотечните продуценти тип Галин, иска ми се да видя кои от тях биха проявявали желанието да си градят кариерите заради самата музика.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли интервюто на ГЛория и Симония при Камен? СМешна работа.

Иначе е ясно, че това е бизнес и като не работят барове няма смисъл да влагат и да пускат неща, тъй като няма да спечелят нищо. Но големи имена все могат да направят нещо за феновете си. Една Преслава, Десислава... биха могли да запишат нещо баладично, нещо, което да не е готвено за поредната тупалка по клубовете, да го пуснат дори със слайдшоу или с един супер семпът черно-бял клип тип тиви версия... 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен големите имена трябва просто да напуснат Пайнер и да се върнат към ерата на албумите. Ако започнат пак да издават редовно като преди ще печелят добра цифра от стрийминга, а със сигурност ще има и поне 100-200 човека, които да си купят диска. Дори няма да им се налага да хвърлят пари за клипове на парчетата, на които не залагат.

И най-хубавото за публиката- в един албум ще могат да поместват песни за всякакви вкусове и няма да зависят само от клубното звучене. 100% ще има и различни песни, които ще грабват народа.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , penakavalli каза:

Този миндил на база на какво се е взел за фактор в поп фолка?

https://www.instagram.com/p/CG8Il00p4Cc/?igshid=1lyz03qzbmlw5

Абе, чудя се защо не мога да отворя линка. Пробвам всякакви начини, но в последствие осъзнавам, че съм я блокирал тъз скучубра. 😂😂😂

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

mBDhEyy.png

 

Много е тъпа, знаем че не харесва Преса, ама да тръгва да се обяснява публично пред някакви фен странички е жалко.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...