Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Slavi каза:

Аз не мисля, че ДесиСлава трябва да се натрапва и да се бори с новите имена. А и както виждаме не се и опитва. Няма незамвними неща. В реда на нещата е да има нови по актуални. Деса поне не се излага с 5 флопа годишно, да драпа и да я отхвърлят както се случва с Кали, Анелия, Емануела, Джена, а и Емилия е тръгнала натам. Тя си работи в нейно темпо. 1-2песни годишно без значение колко е постигнала, прави дълги интервали между тях. В интерес на истината 2020 и е една от най слабите изобщо. Нито с Имаш ме, нито с новата и се получава... За сметка на това като тегли чертата в края на годината, ще е с по 8-10участия месечно и с тлъст хонорар от Маскирания. 

Иначе е ясно, че Деса не движи правилно кариерата си, но тя няма бюджета, с който разполагат други и издържа 2ма мъже и едно дете. Ще става и още по стисната и качеството на продукцията и ще падне както бе 2010-2013...

На мен ми се иска понякога да се натрапва и поне веднъж на 3-4 години да достига връх като от 2016. Просто ей така, за да им припомня коя е. Като си позволява лежерни и на моменти твърде нелепи периоди като настоящия сериозно губи всякакви позиции или засилки от риалити предавания и хитови периоди. Макар и да е много по-силна като име и тя не е застрашена от това да завърши като Глория и Ивана. А междувременно други, които са й почти наборки или които могат да са й деца ще продължават да са дълго във вихъра на вълната и накрая като се тегли чертата ще се възприемат за къде-къде по-големи от нея.

Десислава трябва да е българската проекция на най-големите в световен мащаб- Мадона, Тина, Дженифър, Бритни... Дори и след години пауза да се приема от всички за ТОП и да има амбицията като й скимне да мачка младите. А тя нашата към днешна дата се вдъхновява от тях само в това да мачка млади гаджета хахах. :D 

преди 48 минути, Willy каза:

Обаче топ 10 в планета офишъл е бетониран и едва ли някоя песен пусната след 2016 ще се набута тук скоро. Може би само Зоопарк и Феноменален, след време.
image.png.2004d195dacbfcf60d04a30df143df35.png

Всъщност този ТОП може доста лесно да бъде разместен ако в жанра стабилно се завърнат хитовете с мощ като от златните години. От тези само някои са били с някакъв такъв потенциал в апогея си, но ако днес Пайнер издадат нещо от ранга на Хабиби или Шушана то директно ще се качи на номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Danger. каза:

Тука половината са със доста завишени гледания, които не отговарят на хитовостта им - “Горе-долу”, “Блокиран”, “Гот ми е”, “Дай ми свобода”, “Боже, прости” и може би “С мене да вървиш”. Има много по-големи хитове през въпросните години, а още нямат и 20 милиона.

Реално всичките са топ хитове и са били сензации през въпросните години, освен Гот ми е, която остана в сянката на Пей сърце. Горе-долу мина рекорда за най-много гледания за месец, който преди беше поставен именно от Боже прости. Хитове с задържане са си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Поздрав с най-яката песен на Преси за последните 5 години, след Не се изтриваш.🥰

 

Поздрав с любимата ми песен на Преси за последните 5 години. ❤

 

  • Love 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Те пък дъртите щото не бичат плейбека. Нормално. Писнало им е от задимените кръчмотеки. 

Те и да бичат сега вече са се доказали. А тия на два петъка служба и вече си записват в студио едни от най-големите хитове в жанра  и заблуждават, че пеят на живо. Едно е да си пееш твоите песни на плейбек, друго е тези на едни от основоположниците на жанра без тяхно позволение дори. Камелия си беше много права на времето. Как може да одобрявате и подкрепяте такова безочие и наглост не знам. И това били новите звезди. Може и без тия - мерси. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Те и да бичат сега вече са се доказали. А тия на два петъка служба и вече си записват в студио едни от най-големите хитове в жанра  и заблуждават, че пеят на живо. Едно е да си пееш твоите песни на плейбек, друго е тези на едни от основоположниците на жанра без тяхно позволение дори. Камелия си беше много права на времето. Как може да одобрявате и подкрепяте такова безочие и наглост не знам. И това били новите звезди. Може и без тия - мерси. 

Не одобрявам тази практика, но има време и новите да се докажат. Една Данна се е доказала пред доста широката аудитория на Слави и Кукубенд. Не знам защо  не спира плейбека... 

Лошото е, че на публиката не и пука. Ок е с това. Важно им е да има маанета. 

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Открийте разликите между това представяне и това на т.нар. чалга диви. Чак ми изглеждат жалки вторите при ясно открояващите се неща:

пеене на живо # плейбек 

включване в фореографията / стилно издържано поведение # разходки по сцената, подвиквания, лигавщини, простотия... 

бенд и свирене на живо 🎹 # "лайв" записи, а присъствието на някакъв инструмент се ограничава само до "циганските" барабани 🥁 

 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

С риск да изпадна в обяснения, ще кажа, че просто за мен "Да гори в любов" е най-любимата песен на Преси изобщо и не разбирам защо Вилли ми даде този грозен червен знак за това, че изразих мнението си!

Червеното е грозно - вижте ЦСКА, БСП и постовете на Кити!

  • Haha 8
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , gabbati каза:

Пускам ви Меди от бъдещето, за да забравите за старите чанти и хитовете им. 

 

Бива си я песничката.

Днес получих информация от първо лице, че Меди бил страшно добър в леглото. @Blueberry атакувай!

  • Haha 3
  • Wow 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

С риск да изпадна в обяснения, ще кажа, че просто за мен "Да гори в любов" е най-любимата песен на Преси изобщо и не разбирам защо Вилли ми даде този грозен червен знак за това, че изразих мнението си!

Червеното е грозно - вижте ЦСКА, БСП и постовете на Кити!

Брутална е! И на мен ми е в топ 5 нейни песни евър, но малко под Не се изтриваш, която е ПРОЕКТ и носи друго настроение в комбинация с клипа.

1. Безразлична

2. Дяволско желание

3. Не изтриваш

4. Да гори в любов

5. Пиши го неуспшно/Лудата дойде

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Бива си я песничката.

Днес получих информация от първо лице, че Меди бил страшно добър в леглото. @Blueberry атакувай!

Блубери е момче?!😱😱😱😱🤭

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Факт.

Screenshot-20201011-220754-Instagram.jpg

Това е оранжево.

''Граници'' е втора в Apple Music Bulgaria. 

Емрах и неговите ''Ангажименти'' къртят в тубата. Вече мина триото, ''Граници'' и ''Минутите''. Има потенциал и в неговия трак.

Меди явно е почнал активно да клати фенки. Нека, няма лошо - да се възползва от слава. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ice_hot_sm каза:

Открийте разликите между това представяне и това на т.нар. чалга диви. Чак ми изглеждат жалки вторите при ясно открояващите се неща:

пеене на живо # плейбек 

включване в фореографията / стилно издържано поведение # разходки по сцената, подвиквания, лигавщини, простотия... 

бенд и свирене на живо 🎹 # "лайв" записи, а присъствието на някакъв инструмент се ограничава само до "циганските" барабани 🥁 

 

Да, дай им да изглеждат евтино и долнопробно...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди и Денис са учили в Широка лъка. Не са влизали много в часовете и за двамата са казвали,че нищо няма да стане от тях. В повечето време да си свирири на китарите в стаите по време на часовете. А сега мачкат. ❤️
Една приятелка ги познава и двамата от там. Също така са си хетеро. 😄 

 

 

  • Wow 2
  • Love 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Vancho каза:

Днес получих информация от първо лице, че Меди бил страшно добър в леглото.

Аз за Фики съм чувала, че не е нещо особено, даже клони към зле.
Само за Коце не съм чувала от първо лице, но май има някой тук, който може да сподели 😄 

Редактирано от Just_Me
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнах, че от приказки за легенди съм изостанал от истинския смисъл човек да влиза в този форум към 2020- налагането на новата генерация. Другите поддръжници на бъдещата лидерка да ми простят, веднага се компенсирам.❤️

 

  • Love 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...