Jump to content



Цветелина Янева и Алекс Робов - Минутите


Препоръчани коментари

Много добре! Робов прави песента ❤️


не мога да повярвам, че си го помислих, ама визуално Теофиков и Емилия са като Робов и Янева от алиекспрес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо да си признаем че всички чакахме повече от Янева. 😉

Музиката нещо ми се губи на фона на това по-нахъсано изпяване, а клипът е добър, Цура има много по-яки. Все пак ще се слуша, защото нови песни почти няма. Аз ще си слушам само частта на Янева.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много повече очаквах, ама вярно даймънт... Един и същ бийт.. Ама има интересни моменти в песента... Не е лоша.. Ама много чакане и това убива всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Кое от всичките?

Да, добър въпрос, визирах Теофиков. Той беше нормален в първия си клип де, после изтрещя, та нека дадем време и на този. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, payner_tv каза:

Обаче това с минутите е презаписвано. В клипа Янева пее нещо друго.

И на мен това ми напвари впечатление. И в “Маракеш” на “още, още, още нощи” Цветка пее нещо друго.

Иначе песента много ми хареса, нестандартна е, с много хубав клип. Цветомира Пеевска изглежда уникално, а и гласът ѝ е божествен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър проект. Янева рядко разочарова като артист. Робов ми допада визуално, но като тембър ми е леко безличен на този етап.
Обаче само на мен ли музиката на моменти ми прилича на “Cipele” ? 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко по-скъпата версия на дуета на лиджилия и адъм. Не ме грабва. Защо всички пеят еднакво в тоя даймънд. Ако не гледам звучо като денис, а тук дори и цуци не помага. Не ме грабва, ще си слушам мазнотиите на Джеси и Ани този сезон май-май 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен. Хареса ми, не съм и очаквал нещо лошо от Цветелина! Робов е доста по-добре от Емрах и Теофиков и като глас, присъствие, визия... Но Цветелина изглежда повече от чудесно. Много е красива! Клипът ми харесва, на много добро ниво е, типично за нея. Като за песен на Янева може и повече, но и от това съм доволен. Прилича ми малко на новата на Лидия и Адам, но в доста по-добър вариант. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цуца и Галена са next level в чалгата! 🤩

Харесва ми,но можеше още!

Ако,трябва да сравнявам Робов > Адам!

Включванията на Грахич са брутални!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...