Jump to content

Online: Анелия - Пие ми се


BobiTo

Препоръчани коментари

Този път е добре! Личи си, че се е постарала и резултата е много добър. Такива проекти се искат от нея, може да са два в годината, но да са на това ниво. 

Не знам дали ще стане хит, но със сигурност след години няма да съжалява, че е я включила в дискографията си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ютуб ми я пусна за фон и изпяването ме зариби. Не мога повече. Като фурнаджийска лопата съм като чуя песните за втори път. Все едно не съм аз :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, meleto каза:

Ютуб ми я пусна за фон и изпяването ме зариби. Не мога повече. Като фурнаджийска лопата съм като чуя песните за втори път. Все едно не съм аз :D 

Друг път коментирай след 2-3 слушания :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална! Няма как да не ме кефи, след като е различна от масовката, на ръба на комерсиалното и с видео на световно ниво! Тази Ана ми липсваше, която мачкаше на времето и беше иноватор. Има надежда и за нея значи, че след дъното "Гъзарка" я бях отписал.

Много се кефя, че прави препратка към любимият ми неин ку*волейшън период, когато пускаше "Проба-грешка", "Така ме кефиш", "Искам те, полудявам", "Аз и ти", "Предадох те". 

И да не се оцени, адмирации, че рискува с различно парче. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова различна! От такива песни се нуждае жанра, за да не звучи всичко еднакво. Имам забележка-Текста на припева е доста слаб и трябва самата музика там да не е толкова провлачена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ проект! Дано се оцени, защото Анелия е от малкото, които предлагат идейни неща, когато е в кондиция. Дано продължава в същата линия и изчисти ненужните дуети и бълването, заради които стартира с толкова нисък интерес.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото ми беше странна, но сегамного ме кефи. Доста зарибяваща музика, но можеше да е маааалко по-различен тексъът в припева. С тва пиене се насраха. Но определено трябва повепе разнообразие. Въпреки че това парче върви слабо откъм гледания, а към поредната алфа тъпотия  има по-голям начален интерес 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...