Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@Blueberry, листметата свършиха и така и не се падна една, за която се чудех дали съм я включил :D Утре ще я обявя извънредно, а после почват сериите "Слави" и "Нови надежди". 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм в Приморско и Теди Алексансрова е тука.  Утре вече днес Анелия ще е в Афтъроргазъм,  а Емануела в механа Вълчан войвода.  Като пристигнахме отнякъде се чуваше Галена с Криско.  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Аз съм в Приморско и Теди Алексансрова е тука.  Утре вече днес Анелия ще е в Афтъроргазъм,  а Емануела в механа Вълчан войвода.  Като пристигнахме отнякъде се чуваше Галена с Криско.  

Аз съм на слтнчака, айде да пием кафе ма. Иначе Джена беше, но е било тотал щета в съседния ккуб.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Dominatora каза:

То щеше да е хубаво и да ги обявява някъде за да ни информира но...

Обявява ги по сторита в инста и фб, но ден два по рано. До преди карантината си ги обявяваше всичките в Събития. 

преди 11 часа , asylum каза:

Ари е на 

 

По скоро всички са и между краката

  • Haha 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Krislena каза:
 

иначе полупразна дискотека.. все пак е Неделя

 

Как ще е полупразно. То дори 1/4 от капацитета не е напълнила. Аз ако съм на мястото на собственика и тя да ми плаща не бих я пуснал в клуба ми... Дори и клецането по бара не помага... Тотална липса на интерес. 

  • Like 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Обявява ги по сторита в инста и фб, но ден два по рано. До преди карантината си ги обявяваше всичките в Събития. 

 

Хубаво би било да ги поства за целия месец като Константин, Меди и други, но тя си знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Dominatora каза:

Хубаво би било да ги поства за целия месец като Константин, Меди и други, но тя си знае.

Така правеше преди. Да, добре би било. Все пак има човек, който и потдържа социалните профили. Може би иска да укрива😁

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой се занимава със страниците на Деска? Иначе стига с тая Диария... отвратителна простакеса, бездарница и с невъзможно за запомняне безлично лице... 

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Как ще е полупразно. То дори 1/4 от капацитета не е напълнила. Аз ако съм на мястото на собственика и тя да ми плаща не бих я пуснал в клуба ми... Дори и клецането по бара не помага... Тотална липса на интерес. 

Повече от на Джена. Ама слабо да 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деска ще бъде дори още по-неорганизирана в това самопродуциране, струва ми се. Дори едни участия не може да си подреди в профила. Подозирам, че няма да си наеме някой да й качва продукцията и в Spotify и другите актуални стрийминг платформи, ще разчита само на YouTube. Където киповете ще се качват със забележителни обложки като на Мойто зайче, разбира се.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Десислава обаче пускаше топ проекти докато беше със скандалния Зарко.

''Моето друго аз'', ''Усещам'', ''Мръсни поръчки'' и ''Only one'' - все топ тракове.

 

И Най-неправилният мъж ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога в чалгата ще имаме такъв клип, където певеца не се прави на нацепена батка, женкар, кара скъпа кола и не гледа под вежди. Изобщо имаме ли някой харизматичен чалга певец?

Робов или Адъм, ако четете моля възползвайте се от тази ниша.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry на участие на Денис Теофиков:

tenor.gif 

  • Haha 6
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

Десислава обаче пускаше топ проекти докато беше със скандалния Зарко.

''Моето друго аз'', ''Усещам'', ''Мръсни поръчки'' и ''Only one'' - все топ тракове.

 

Какъвто и да беше в личен план единия мъж я предразполагаше за кариера с нежност и романтика. Другия- за кючеци и маанета в махалата.

Но не й е виновен само възлюбения. Тя от години го има този отчаян стремеж да се доказва по дискотеките. Просто никога не е било толкова брутално, колкото сега в Пайнер.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Screenshot-20200811-130528-Chrome.jpg

Нека уточним, че повечето изпълнители за последните 24 часа са изгубили едно 20-30-40-50к гледания.

''Красиви лъжи'' от 149к минава на 115к.

''Проблем'' от 145к на 95к.

''Джале'' от от 133к на 88к.

''Проблем'' от 119к на 86к.

Има някакъв масов спад в гледания последните няколко дни, което разбира се рефлектира и върху Яница. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Нека уточним, че повечето изпълнители за последните 24 часа са изгубили едно 20-30-40-50к гледания.

''Красиви лъжи'' от 149к минава на 115к.

''Проблем'' от 145к на 95к.

''Джале'' от от 133к на 88к.

''Проблем'' от 119к на 86к.

Има някакъв масов спад в гледания последните няколко дни, което разбира се рефлектира и върху Яница. :)

Спадът не е ли заради новоизлезлите песни, т.е. не трябва да рефлектира върху Яница, а да е в нейна полза.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...