Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, gioksy каза:

Дочух, че Телфиков има песен филчъринг с Преслава...   "Матрицата"...  Ако е вярно де 🙂

Теофиков точно с Галена и Преслава не трябва да прави фийт. Вижда се че мачка на тяхното ниво и сега Пашев вика едната за помощ. Не разбирам!

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, DevilWish каза:

Любимата ми песен на Димана! Нещо пак съм на вълна ретро.... Това с лей лей лей май е Илиян, нали? Винаги ми е било страшно любим този вокал в песента! 

Да, мъжкия вокал е Илиян, по-късно и в друга песен на Дими пее "лей-лей", а това е Пак ме преследваш:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, z_o_ каза:

Да, мъжкия вокал е Илиян, по-късно и в друга песен на Дими пее "лей-лей", а това е Пак ме преследваш:

 

Да и за нея се сетих. Ами това са си едни от най-големите нейни хитове. И той тръгна малко преди това с "Ч.Р.Д" на промоцията на "Дяволско желание" на Преслава към края на 2005, до колкото си спомням. Май това беше първата му изява. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като в темата за хит на десетилетието има някои изпълнители с песни,които са събрали един и същ брой гласове бих искал да разбера коя от двете песни искате да включа във втора част.

Джена

-Да видя какво е 

- Да те бях ранила

Азис

-ХАбиби

-Сен тропе

Емилия

-Тръгвай си

-Смелите си имат всичко

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Тъй като в темата за хит на десетилетието има някои изпълнители с песни,които са събрали един и същ брой гласове бих искал да разбера коя от двете песни искате да включа във втора част.

Джена

-Да видя какво е 

- Да те бях ранила

Азис

-ХАбиби

-Сен тропе

Емилия

-Тръгвай си

-Смелите си имат всичко

Джена-Да видя какво е

Азис-Сен тропе

Емилия-Смелите си имат всичко (въпреки че “Тръгвай си” ми е по-любима)

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Тъй като в темата за хит на десетилетието има някои изпълнители с песни,които са събрали един и същ брой гласове бих искал да разбера коя от двете песни искате да включа във втора част.

Джена

-Да видя какво е 

- Да те бях ранила

Азис

-ХАбиби

-Сен тропе

Емилия

-Тръгвай си

-Смелите си имат всичко

Да видя какво е!
Сен Тропе
Смелите си имат всичко

 

Не само, защото са ми любими, но и смятам, че са по-големи хитове и заслужават повече! 

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Деса обаче се пръска от учадтия последните 2 седмици. Дано ги запази за напред във времето

То щеше да е хубаво и да ги обявява някъде за да ни информира но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Мнооооого е евтино на морето. Дори чалга дивите са евтини. Ей така искам всяка година.

А, дано да е винаги така, че да се очистим от утайките като диАриа.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен на Деса малко скандализира, но тогава бях само в някой клас. Ако беше отракана като Кама можеше да я направи брутален хит. Иначе мен си ме кефи... но нея никой не може да я бие по неадекватност... моля изгледайте това интро

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Световните звезди и преди 10 години са симулирали секс на много по-големи сцени от на някъв клуб във Благоевград, какво се чудите. И Йелена Карлеуша толкова мъже е съблекла на сцената че стана досадна направо с това. 

  • Like 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като Ари има дете на 10 години, да се замонаши ли жената? Нека се разкрачва на участия, забавлява се, живее ѝ се. Нека не се правим на толкова морални, каквито не сме! "Моралите за манастира" е казала една мъдра жена.

  • Like 4
  • Love 4
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Масовото напускане от Пайнер си има и положителни страни в лицата на Ави Бенедикшън и Арти. 

Всички са се уплашили от мощта, с която настъпва Ари! 

  • Like 1
  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...