Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Starboy каза:

И какво като Ари има дете на 10 години, да се замонаши ли жената? Нека се разкрачва на участия, забавлява се, живее ѝ се. Нека не се правим на толкова морални, каквито не сме! "Моралите за манастира" е казала една мъдра жена.

Що за глупости издрънка в поста си?! Това че никой не е замонашен, не значи, че не може да се възмущава от подобно долнопробно чекнене. Всеки обича ебането и се ебе, но въпросът е как и по какъв начин се проявява нагонът ти, особено пък, ако си и публична личност, чиято таргет група е предимно от подрастващи! 

Аре, малко по-голяма критичност и изискване към изявяващи се в публичното пространство!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Всички са се уплашили от мощта, с която настъпва Ари! 

Вероятно... Тук изобщо някой писа ли, че Арти има нова песен? 😀

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама чакайте малко, проверих навсякъде, Ари абсолютно никъде не е казвала “аз съм девица и ще бъда прилична”.  

България е в остра демографска криза и Ари очевидно се опитва да помогне, давайки пример какво трябва да се прави за решаването на проблема най-малкото, вместо да оцените, вие плюете, типично по български....

Бъдете КЛАСА и се наслаждавайте на творчеството на новата лидерка, защото когато любимките ви започнат да правят като нея така или иначе ще го приемете. 

 

  • Like 1
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

Що за глупости издрънка в поста си?! Това че никой не е замонашен, не значи, че не може да се възмущава от подобно долнопробно чекнене. Всеки обича ебането и се ебе, но въпросът е как и по какъв начин се проявява нагонът ти, особено пък, ако си и публична личност, чиято таргет група е предимно от подрастващи! 

Аре, малко по-голяма критичност и изискване към изявяващи се в публичното пространство!

И това го писа за 18 минути ли? Ари ще си прави каквото си пожелае, разбираш ли го това? Ако ти е проблем, не ѝ ходи на участия. Не изисквам тя да ме възпитава, че да се възмущавам като бабичка за това, че се забавлява в дискотека, не е отишла да го прави в библиотека. 

 

  • Love 6
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Ама чакайте малко, проверих навсякъде, Ари абсолютно никъде не е казвала “аз съм девица и ще бъда прилична”.  

България е в остра демографска криза и Ари очевидно се опитва да помогне, давайки пример какво трябва да се прави за решаването на проблема най-малкото, вместо да оцените, вие плюете, типично по български....

Бъдете КЛАСА и се наслаждавайте на творчеството на новата лидерка, защото когато любимките ви започнат да правят като нея така или иначе ще го приемете. 

Любимките ни, ако се разчекнат като Ари, после ще ги измитат на части от пода с камарите салфетки.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Току-що мина една кола, от която гърмеше Не се отказват и хората крещяха бясно и пееха. На петия етаж съм! Мегахит ❤️

Аз бях. Реших да ти направя нещо като серенада.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера откога песен, която звучи в кола е ориентир за това да ли е хит. Повечето коли в Бг са такива без опция за синхронизиране с Apple Music/Spotify и хората или си записват на флашка през няколко месеца всичко излязло или въртят до претриване някой купен на промоция диск за 0.99 ст. По тази логика аз в моята, ако пусна новата песен на Татяна и крещя текста, четейки го от tekstove.bg мегахит ли ще я направи?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Аз пък не мога да разбера откога песен, която звучи в кола е ориентир за това да ли е хит. Повечето коли в Бг са такива без опция за синхронизиране с Apple Music/Spotify и хората или си записват на флашка през няколко месеца всичко излязло или въртят до претриване някой купен на промоция диск за 0.99 ст. По тази логика аз в моята, ако пусна новата песен на Татяна и крещя текста, четейки го от tekstove.bg мегахит ли ще я направи?

Вместо да пишеш романи, усети сарказЪма в поста ми 😘

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Krislena каза:

 

Вчера си я припомних. Хит! 

преди 1 минута, Starboy каза:

По тази логика аз в моята, ако пусна новата песен на Татяна и крещя текста, четейки го от tekstove.bg мегахит ли ще я направи?

Да. Мамасита гърмеше от коли в южните софийски квартали, следователно е хит! Ако не е, няма да си я пуснат, камо ли надуят, афиширайки безпрекословна любов! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Аз когато чуя песен на Ариа:

Screenshot-20200811-002811-Chrome.jpg

Упорито ми напомняш феновете на Камелия, когато Андреа нашумя. Още едно потвърждение - Ари е хит! 

Секси хит! 

  • Haha 1
  • Love 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ice_hot_sm каза:

Що за глупости издрънка в поста си?! Това че никой не е замонашен, не значи, че не може да се възмущава от подобно долнопробно чекнене. Всеки обича ебането и се ебе, но въпросът е как и по какъв начин се проявява нагонът ти, особено пък, ако си и публична личност, чиято таргет група е предимно от подрастващи! 

Аре, малко по-голяма критичност и изискване към изявяващи се в публичното пространство!

Asexuals left the chat

 

  • Haha 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Вместо да пишеш романи, усети сарказЪма в поста ми 😘

Не мисля, че е ирония новина, за която дори ми съобщи в личен разговор, подкрепена с "доказателството" войс мемо, на което се чува градски транпорт. Казах ти го там, ще си позволява да го кажа и тук – чувала се е само в главата ти тази песен.

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Упорито ми напомняш феновете на Камелия, когато Андреа нашумя. Още едно потвърждение - Ари е хит! 

Секси хит! 

Когато писах за първи път мелето ме помисли за Цветин на Камунда,така че who knows..

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Надувате ли си на макс чалгата като сте в колa? На мен ми доставя голям кеф, особено като минавам покрай светофар или автобусна спирка с много хора да усиля на макс. :D 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Когато писах за първи път мелето ме помисли за Цветин на Камунда,така че who knows..

Кой е мелето? Кой си ти?

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...