Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 25 минути, xroflx9 каза:

Значи е проблем когато тук се обижда Паола,а се намира за нещо нормално да се обижда майка на 2 деца,че е дебела?🤔

Майката на две деца има всички лостове на възрастен човек да се защити, мой. Паола - не!  Странно е да трябва да обяснявам такива неща във форум, пълен с хомосексуалисти.

 

 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Викнете я да се защити тогава. Да не говорим че повечето не искат да се говори за Паула само защото е дете на любимката им, а не защото много им пука дали трябва да се коментират и обиждат деца или не.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Майката на две деца има всички лостове на възрастен човек да се защити, мой. Паола - не!  Странно е да трябва да обяснявам такива неща във форум, пълен с хомосексуалисти.

 

 

То понеже Деса е форумна членка,че да може да се защитава..😁 Мисълта ми е,че е еднакво тъпо да се обижда и дете, и майка,чиято кариера така или иначе е изградена предимно с талант,а не с гологъзене.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

То понеже Деса е форумна членка,че да може да се защитава..😁 Мисълта ми е,че е еднакво тъпо да се обижда и дете и майка,чиято кариера така или иначе е изградена предимно с талант,а не с гологъзене.

Не е еднакво при никакво положение. В единия случай имаш дете, в другия субективна оценка за зрял човек - няма знак за равенство тука. Разбира се, че е тъпо да се обижда раждала жена, която е напълняла заради раждането, но когато Григор Димитров губи мачове след като е загубил форма вследствие на корона вируса, никой не го дондурка и не му дава точки аванс компенсация - това е част от играта. Детето,  семейните отношения, репродуктивните проблеми - нищо общо с кариера, пеене и т.н.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, omline каза:

Майката на две деца има всички лостове на възрастен човек да се защити, мой. Паола - не!  Странно е да трябва да обяснявам такива неща във форум, пълен с хомосексуалисти.

 

 

Това какво общо има ? Няма как да слушаш чалга разпалено и да не си такъв, но нямаше общо към темата. Но поне ме разсмя. Иначе Галена каза, че ще дари рокля на някой от най - запалените й форумци. Искам ви на участието й с нея, хайде МОМЧЕТА.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

@WindWalkerMonk

Хомосексуалистите са чувствителни на тема права, дискриманация и обиди - затова го вмъквам.

Тук проблема е, че спора Галена Или Преслава е станал too personal. Се1 обиждаш или си обидил майка им. Затова границата е мината. Иначе да, не мисля че трябва нон стоп да се коментира детето на Преслава, което наистина не е супер красиво като малко. Но това е й резултат от мутренското поведение на мъжа й. Сега предо да кажеш, че едното няма общо е редно да отбележим, че когато някой те заплашва и обижда онлайн, егото ти реагира и ти ставаш по заядлив, затова Паола го отнася.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайните коментари за вида на някого не би трябвало да се приемливи за когото и да е. На мен лично ми е ставало неудобно дори когато с Десовите сме подмятали добронамерени закачки за визията й.

Иначе заради пеенето тя вече си е Мечешкия глас на поп-фолка, тъй че най-подходяща ще е маскировката на Мечката. И навярно само ние тук ще я познаваме, а хората отвън няма да могат. Вече си представям как накрая си сваля маската и бабите ахват и възкликват "Ама тя Деси хубаво пееше навремето!"

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Коя ли чалгарка ще бъде в “Маскирания певец”?

Азис ще е в панела.

 А защо на Азис името го пишат на латиница да няма проблем с някой патент? Или просто се прави на световна звезда?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Значи е проблем когато тук се обижда Паола,а се намира за нещо нормално да се обижда майка на 2 деца,че е дебела?🤔

Всичко е в кръга на шегата. Разликата е, че Паола е дете и по нея се сипе жлъч всеки ден, а Деси Слава е жена и рядко е обиждана. 
Пак повтярам-харесвам я. Просто се пошегувах. Тя даже е поотслабнала

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, fearless` каза:

 А защо на Азис името го пишат на латиница да няма проблем с някой патент? Или просто се прави на световна звезда?

Костинбродски чалъми

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

Коя ли чалгарка ще бъде в “Маскирания певец”?

Азис ще е в панела.

За Мара се говори. Ако Фики си е бил камшика от Пайнера, нищо чудно и той да цъфне. 

преди 2 часа , omline каза:

Майката на две деца има всички лостове на възрастен човек да се защити, мой. Паола - не!  Странно е да трябва да обяснявам такива неща във форум, пълен с хомосексуалисти.

Ами да го защитава майка му. Чумиславо, къде си, ма!?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

За Мара се говори.  

Реално, повечето чалгарки имат доста разпознаваеми бленди. Мисля, че веднага ще ги познаем. А Мария ако пее Мики маус може и да се получи... иначе си представям какъв ужас би било.

Десислава ако участва - няма начин да не я разпознаем. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

 

Страхотен албум, като повечето нейни, де! Аз в момента слушах точно първия, "Погледни ме в очите", а иначе "Всичко води към теб" ми е любимия неин албум, както и песен.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Реално, повечето чалгарки имат доста разпознаваеми бленди. Мисля, че веднага ще ги познаем. А Мария ако пее Мики маус може и да се получи... иначе си представям какъв ужас би било.

Десислава ако участва - няма начин да не я разпознаем. 

Щом Азо е там Мария или Деса веднага ще ги разпознае!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, THE IIconic каза:

Щом Азо е там Мария или Деса веднага ще ги разпознае!

Или пък просто журито ще се прави на лудо като миналата година с Алисия...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...