Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, xroflx9 каза:

Слушаме ли класни проекти?

 

Единствената която си тръгна с стил и класа! На коя друга последните й песни са на такова ниво?!

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , omline каза:

Не е еднакво при никакво положение. В единия случай имаш дете, в другия субективна оценка за зрял човек - няма знак за равенство тука. Разбира се, че е тъпо да се обижда раждала жена, която е напълняла заради раждането, но когато Григор Димитров губи мачове след като е загубил форма вследствие на корона вируса, никой не го дондурка и не му дава точки аванс компенсация - това е част от играта. Детето,  семейните отношения, репродуктивните проблеми - нищо общо с кариера, пеене и т.н.

То пък все едно много печелеше преди вируса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Значи е проблем когато тук се обижда Паола,а се намира за нещо нормално да се обижда майка на 2 деца,че е дебела?🤔

То тва са същата шепа меки китки, които никой не мачва в гриндер и трябва накъде да излеят тва дето си имат.

 

десислава е на 40, никога няма да изглежда като на 20. Някой няма ли да ѝ каже да я пуска тая песен вече алоо

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Награда за най-недооценен дует за последните 10 години отива при:

 

Мисля, че беше доста добре оценен, особено предвид факта, че на Преслава дуетите по принцип са доста зле (поне за моя вкус). Харесвам й само първия с Борис и този с Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Мисля, че беше доста добре оценен, особено предвид факта, че на Преслава дуетите по принцип са доста зле (поне за моя вкус). Харесвам й само първия с Борис и този с Джена.

Този дует заслужаваше грандиозен успех. Музика, текст, клип... всичко е на топ ниво!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

То тва са същата шепа меки китки, които никой не мачва в гриндер и трябва накъде да излеят тва дето си имат.

 

десислава е на 40, никога няма да изглежда като на 20. Някой няма ли да ѝ каже да я пуска тая песен вече алоо

Кой го каза! Вчера като бях в Пловдив ми излезе на 520 метра! Нещо да кажеш ?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Hurricane каза:

Награда за най-недооценен дует за последните 10 години отива при:

 

В този период почти не слушах чалга, а Преслава ми беше страшно противна. Дори нямам спомен за този дует. Нямам и желание да си припомням.

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Галена снощи: “Нямам антитела. Короната ми остана само и единствено на главата.👑

Напротив. Има едно антитяло:

Анти-конти!

Untitled-1.jpg.e921266f542591291d5bfd4095a12e3d.jpg

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Danger. каза:

Галена снощи: “Нямам антитела. Короната ми остана само и единствено на главата.👑

Ужас! Да слезе на земята, защото все още е просто една придворна

  • Love 1
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Ужас! Да слезе на земята, защото все още е просто една придворна

Галена не е певица, която е със високо самочувствие и надменност, че трябва да слиза на земята, а и дори да има някакво самочувствие то си е основателно и е с покритие. Постигнала е супер много и още ще постига :) 

  • Like 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещо сериозно ли е било хит по клубовете, че нямам наблюдения?

Толкова скапано ми звучи в сравнение с версията с Деси, че не искам да повярвам, че някой го е харесал. На Деси останаха ли й песни, които някой закъсал за хитове, не е взел?

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обича, не ме обича, кажи желаеш ли ме ти, обичам те аз, обичаш ме ти, няма да се разделим.

Днес бързам и не на шега, букет с маргарити да купя, че каза ми стара жена, предсказва ли те любовта. Букетът стоеше среден, поех го с тъга и надежда и сякаш той крие от мен какво ми съдбата отрежда.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

На Джена много ще ѝ лежи този хит:

Майко мила - това момче дето участва в клипа сигурно го спукват от бъзици приятелите му... :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Майко мила - това момче дето участва в клипа сигурно го спукват от бъзици приятелите му... :D

Ами той е сигурно на около 50 сега.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...