Jump to content



Online: Теди Александрова и Галин - Куката


Препоръчани коментари

Наистина ми липсват думи, за да опиша колко е отвратителен този "проект". Музикална диария меко казано.

Поне Галин е направил едно сефте - главата му да е между женски крака. 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е абсолютно неслушаемо и немелодично. Първият проект на Галин, който няма да си пусна втори път.

"Кво праим са" втори номер... 

преди 2 минути, Vancho каза:

Маман и Доня Минети са циганската версия на Nicki Minaj & 6ixe9ine. Много е долнопробно.

И аз точно това си мислех през цялото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност си я пуснах втори път, за да чета коментарите и няма ЕДИН положителен, най-доброто е "И по-добри съм чувала (не е хейт )". Направо ме е срам, че тоя човек съм го подкрепяла 7 години...

 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарован съм, но този път не очаквах и песента с интерес, макар да харесвам ужасно много Теди и Галин! Под нивото им е тази песен!!!!!!!!!!!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато даден изпълнител изпадне до пеене на кючек... Толкова години Галин поддържаше собствен стил и накрая това...

Няма самостоятелни проекти. Това е показателно. Явно го е страх от флопове. 

Не мога да преценя дали Александрова е по-изпаднала. Предвид това че е автор на песента, може Тедка да е нуждаеща се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Не мога да преценя дали Александрова е по-изпаднала. Предвид това че е автор на песента, може Тедка да е нуждаеща се.

Теда винаги е автор на песните си. Никой не е длъжен да й се включва. Очевидно той тича при нея за хит. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Когато даден изпълнител изпадне до пеене на кючек... Толкова години Галин поддържаше собствен стил и накрая това...

Няма самостоятелни проекти. Това е показателно. Явно го е страх от флопове. 

Не мога да преценя дали Александрова е по-изпаднала. Предвид това че е автор на песента, може Тедка да е нуждаеща се.

Естествено, че го е страх, както и всички, които са на хранилка в дискотеките. Единствено Преслава и Галена могат да си позволят 1-2-3 флопа, дори може и поредни да са и пак няма да останат без участия. 

А на Галин последните две солови песни (Мамиш и Дилема) са му с най-малко гледания, съответно за него флопове и със сигурност в скоро време ще пуска солово само за престиж. 

Но наистина не знам какво са си мислили като са правили това... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Теда винаги е автор на песните си. Никой не е длъжен да й се включва. Очевидно той тича при нея за хит. 

Не знам... някой е направил компромис, щото Галинчо и той често се изявява като автор. 

Ама и двамата са залязващи. Не мога да се сетя за последния им самостоятелен хит дори.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Единствено Преслава и Галена могат да си позволят 1-2-3 флопа, дори може и поредни да са и пак няма да останат без участия. 

+ Анелия и Емануела, може би и Счети и Теда. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е гнусно, толкова, че не помня скоро такава песен да беше излизала, пред тази дуетът на Галена и Фики ми е като поема, да не говорим колко са смешни, особено Галин. Там с това красивая чак ти става неудобно да я слушаш, толкова е неадекватно, чак "Горкото момиче" бледнее. В коментарите ги правят на сол, има справедливост! Пълен флоп!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Не знам... някой е направил компромис, щото Галинчо и той често се изявява като автор. 

Ама и двамата са залязващи. Не мога да се сетя за последния им самостоятелен хит дори.  

Стига вече с тия самостоятелни хитове. Солопесните очевидно не са на мода и всеки се групира. Теда след Чалга пеперудки може би само Корабът-майка е имала солово, но това не значи, че е пропаднала - напротив, кой ли не иска да бачка с нея. Това се харесва на хората сега. Джена като прави самостоятелни песни, сякаш е цъфнала и вързала. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Естествено, че го е страх, както и всички, които са на хранилка в дискотеките. Единствено Преслава и Галена могат да си позволят 1-2-3 флопа, дори може и поредни да са и пак няма да останат без участия. 

А на Галин последните две солови песни (Мамиш и Дилема) са му с най-малко гледания, съответно за него флопове и със сигурност в скоро време ще пуска солово само за престиж. 

Но наистина не знам какво са си мислили като са правили това... 

Имам чувството, че пускат буламачите по време на карантина.

Само дето се охарчват. А онзи ден ходиха на протести.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Born to Die каза:

Толкова е гнусно, толкова, че не помня скоро такава песен да беше излизала, пред тази дуетът на Галена и Фики ми е като поема, да не говорим колко са смешни, особено Галин. Там с това красивая чак ти става неудобно да я слушаш, толкова е неадекватно, чак "Горкото момиче" бледнее. В коментарите ги правят на сол, има справедливост! Пълен флоп!

По-гнусна е само предната му песен, забравих с кого. Гнусно е и онуй за ГПС-а. Всичко в Алфа е гнусно всъщност. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

+ Анелия и Емануела, може би и Счети и Теда. 

Не следвам Анелия, но тя има ли участия в момента? В сайта на Пайнер не видях нито едно обявено.

За другите имам коментар по въпроса, не са безусловни лидерки като Преслава и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Стига вече с тия самостоятелни хитове. Солопесните очевидно не са на мода и всеки се групира. Теда след Чалга пеперудки може би само Корабът-майка е имала солово, но това не значи, че е пропаднала - напротив, кой ли не иска да бачка с нея. Това се харесва на хората сега. Джена като прави самостоятелни песни, сякаш е цъфнала и вързала. 

Еми, да стават дуетни изпълнители. Соло песните не са модерни щото флопват. Но не щото са сами, а щото песните са слаби.

Всичките, които нямат скорошните самостоятелни успехи правят компромиси. Освен това е по-евтино като се групират.

Единствените, които нямат нужда от дуети и квартети са Теофиков и Азис, ама не ги оставят на мира. 

След 20 години какво ще казват - моят най-голям хит е трио с... или ще се опитват да си припишат кредити? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...