Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Излезнах от работа, за да ви поздравя с този епичен мега хит на Антония Серафимова Дачева - пионерката, Водолейката! 🥰 Шефът ми вдига аларма на ЛС, Къде сииии. Шефе, стягай се, защото Серафимова Дачева отдавна го е изпяла. :girl_witch: :1000(6):

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

Вижте сторитата на Галин

https://instagram.com/galin_music?igshid=1kbzdgvuwzqu6

И качил другата :) дето тренираше във България в Дианабат - Андриан. Сестро, Андето се продава по - добре от теб, (1) е по - добре изглеждащ, второ има по - голям кур. Единственото общо е, че и ти Галинке и той сте головодници в тва дето правите. Секи който е тренирал с него знае за кво става въпрос. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Коце е доволен,  че изпълнителите успяха.  Сега ставал и видял.  Нали беше на участие в Корнър снощи.  

Взел ли си е дозата, или след малко ? Питай го плс. 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Ама наистина ли този гущер отляво минава за секси?

То от светлината така е излязъл :bn:И заради това, че едва се сдържа да не се разпсува :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

И качил другата :) дето тренираше във България в Дианабат - Андриан. Сестро, Андето се продава по - добре от теб, (1) е по - добре изглеждащ, второ има по - голям кур. Единственото общо е, че и ти Галинке и той сте головодници в тва дето правите. Секи който е тренирал с него знае за кво става въпрос. 

А онзи макак, който хвърля салфетките, изобщо няма добра техника на това упражнение. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Абе не е от светлината. Малко лайне си е.

Ще се въздържа от коментар, че днес плюх Емилия и Блу ще ме cancel-не вече :D 

преди 2 минути, Donatella каза:

Абе дете ТИ СИ НА 16!!!!!! НЕ РАЗБИРАШ ЛИ??? ЗАЩО СЕ ДЪРЖИШ КАТО К****А!! :@

Screenshot_20200712-170507_Instagram.jpg

Screenshot_20200712-170514_Instagram.jpg

Screenshot_20200712-170529_Instagram.jpg

Аааа, нищо нередно няма, само дето си непълнолетна ковра XD

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, GSA каза:

Брутализъм отвсякъде. ТОП проект! 

Сигурно се повтарям стократно и си засичал, че заради песни като "Хиляди жени" на Райна и "Обичай ме" на Анелия прослушах поп-фолк, до тогава харесвах много малко и определени песни. :D Райна и Анелия бяха първите ми любимки, до тогава твърдо и само ГЛОРИЯ, а накрая се появи Добришката принцеса и от периода 2005-2006 вече ми ги измести. Но това са изпълнителките които най-много съм харесвал винаги - Преслава, Глория, Анелия, Райна, Емилия.... Вече в последствие и Галена.... и други... Камелия, Деси Слава и Ивана са си отдавна известни и техни песни например съм харесвал като малък и естествено "Губя те бавно", но вече след това прослушах повече такава музика. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Ще се въздържа от коментар, че днес плюх Емилия и Блу ще ме cancel-не вече :D 

Аааа, нищо нередно няма, само дето си непълнолетна ковра XD

Давам ти карт-бланш, днес съм в настроение :D 

И аз не виждам нищо нередно в снимките на Данна. Да, на 16 е, но не демонстрира сексуално съдържание, а просто е на плажа. 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Donatella каза:

Виж гледанията.. май само ти и @DevilWish слушате 😄😄

За мен, няма проблем! Нали мен ме кефи? Какво ми пука за другите! :D Значи с него ще си се поздравяваме с нея и така. ХО-ХО-ХО ! Клипът ми подсказва, утре да взема да накарам мама да извади тая формичка и да си направим един шоколадов кекс със сладолед, както го обичам, че ми писна тъкмо от черешки, пъпешчета и дини всеки ден! :D 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Данна доста по-ковренски снимки и клипове има. Тука си е нормална кифла на плаж. 

Знам, бъзик да става. ;) Аз си я харесвам Данито, умереното ковренско й отива ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...