Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Борисов, пази се! Дискотечната терминаторка Нелина също ти е бясна!!!

Сериозно - толкова са жалки тези, които в месеца я видят участие в дискотека, я не. Добре бе, известна, пееща певица си, изпълняваш фолклор - пообиколи кръчмите и ресторантите, предложи се да попееш за 500 лв. примерно, дали няма да приемат? Или са й твърде малко 500 лв. за една вечер?

Б. Борисов: Като искаш да пееш, излез на някоя улица и бъди уличен артист. За тях няма нито маски, нито рестрикции. Problem solved. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Wild_Style каза:

Защо не протестират Константин, Софи Маринова, Анелия, Яница, Алисия ... Гери-Никол, Кристо и Тита, Дара и така нататък?!?

Анелия в момента завършва 11-ти клас в едно вечерно училище. За другите не знам.

  • Haha 6
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Се1, повечето и без тва ше са празни. Както самият той каза - хората нямат пари, безработицата расте. Много са ми глупави милите, мнооооооого. Но сега повечето изкарват хляба си с физическите си качества не с психическите. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, WindWalkerMonk каза:

Се1, повечето и без тва ше са празни. Както самият той каза - хората нямат пари, безработицата расте. Много са ми глупави милите, мнооооооого. Но сега повечето изкарват хляба си с физическите си качества не с психическите. 

Ми те и сега повечето от тая пасмина си работят изцяло физически труд - то разнасянето на микрофон под звуците на плейбек, толкоз джуки, други филъри и силикон да не е лесно? Още повече като видяхме, мисловна дейност при тия просто няма. 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...