Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Данчето има някаква вулгарност в излъчването си. Не на тези снимки горе, но ми изглежда от този тип жени, които съзравят прекалено рано и на по 14-годишни тръгват в по живота с възрастни мъже. И така цял живот, с деца от знайни и незнайни бащи, алкохол, наркотици, бедност и нищета. На 35 са вече с провиснали месалаци, защото не всеки има стоманобетонните гени на Емануела, но са си на все същия акъл. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Данчето има някаква вулгарност в излъчването си. Не на тези снимки горе, но ми изглежда от този тип жени, които съзравят прекалено рано и на по 14-годишни тръгват в по живота с възрастни мъже. И така цял живот, с деца от знайни и незнайни бащи, алкохол, наркотици, бедност и нищета. На 35 са вече с провиснали месалаци, защото не всеки има стоманобетонните гени на Емануела, но са си на все същия акъл. 

 

Нали беше Даниела Пиронкова, що не си смени ника на Дуда или Дуду, така хората по - лесно ще приемат за какво е. А и ти я съдиш, но сега й е времето да изкарва пари, докат още й е нова. После вече само специфичен таргет и на по -ниски пари.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Нали беше Даниела Пиронкова, що не си смени ника на Дуда или Дуду, така хората по - лесно ще приемат за какво е. А и ти я съдиш, но сега й е времето да изкарва пари, докат още й е нова. После вече само специфичен таргет и на по -ниски пари.

Ма тя за без пари, бе.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Donatella каза:

Виж гледанията.. май само ти и @DevilWish слушате 😄😄

С много или малко гледания, песента си е абсолютен топ! Гледанията мен не ме вълнуват. Щом ме кефи песента - до дупка и това е! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Нали беше Даниела Пиронкова, що не си смени ника на Дуда или Дуду, така хората по - лесно ще приемат за какво е. А и ти я съдиш, но сега й е времето да изкарва пари, докат още й е нова. После вече само специфичен таргет и на по -ниски пари.

Пирянкова*

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:

Взел ли си е дозата, или след малко ? Питай го плс. 

Стига глупости.  Нещо страшно е на участията му заради вируса-връщали хора.  Не смята,  че колегите му са повлияли за отварянето и болеста се разроства казва във Варна,  Слънчев бряг.  1000 човека на участията му и връщат хора.  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

 не всеки има стоманобетонните гени на Емануела, но са си на все същия акъл. 

 

Емануела е истинска героиня и трябва да бъде еталон за всички труженички, а и като цяло лесни мадами в страната. Настоявам да й се издигне паметник на жълтите павета! Много ми се издигна в очите вчера! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Емануела е истинска героиня и трябва да бъде еталон за всички труженички, а и като цяло лесни мадами в страната. Настоявам да й се издигне паметник на жълтите павета! Много ми се издигна в очите вчера! 

На следващите избори Емануела с/у Луна.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

На следващите избори Емануела с/у Луна.

Днес тъкмо си мислех, че Луна би могла да я взема в кабинета си за разносвачка на кафе. Може да е простачка, но убедителна простачка, заслужава място под слънцето (Луната).

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, GSA каза:

С много или малко гледания, песента си е абсолютен топ! Гледанията мен не ме вълнуват. Щом ме кефи песента - до дупка и това е! 

Миличка, тая песен е егати и боклука. Признай, че не струва. Аз на 15-тата секунда я спрях и повече не си го причиних. Флоп от всякъде.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, THE IIconic каза:

Миличка, тая песен е егати и боклука. Признай, че не струва. Аз на 15-тата секунда я спрях и повече не си го причиних. Флоп от всякъде.

Чак боклук няма как да и кажеш на тази песен, срамота и погром! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Like 2
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...