Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DarkChild каза:

Зад чимширите и саксиите. От фолклорните клипове знам аз.

2.00, виж как знаеш!

Ето тази трябваше да поведе протест, не чалга, а генерален! :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Къде Галин, къде Галена :roll1: 

 

 

Боже, аз се чудя защо стърчи толкова над всички :roll1: 

 

Божее колко интересна снимка Ариа и Теди Александрова прегърнати ... а ти си класа маса или как там беше хитове еднодневки 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, presi_fen! каза:

Божее колко интересна снимка Ариа и Теди Александрова прегърнати ... а ти си класа маса или как там беше хитове еднодневки 🤣🤣🤣🤣

О, те сега са заедно на дискотека (нали не работеха??? :D ), Галин качва сторита. Няма вражда :D 

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато пожелаеш лека нощ на Коце сега на път за работа и той ти отвърне с любов.  Много е добър и човечен,  кой каквото ще да казва за него.  Малките неша трябва да се оценяват. 

Да мине днес и утре,  и утре вечерта директно след работа посред нощ заминаваме за Приморско до сряда и цял ден на плаж и Ники ще ми прави салати и чушки с доматен сос.  Станах като изпълнителите- спа няколко часа и на работа. Много забързано ежедневие напоследък имам. 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ги даваха фолкдивите от протеста по Нова тв. Ами, Галинчо милият е толкова тъпо парче.... и тоя диалект няма ли да го изчисти поне малко, публична личност е?

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, berryJ каза:

Емилия отнася хейт в коментарите в инстаграм от видеото, в което обсъжда текущата ситуация. Аз лично се главозамаях от толкова ъ-та. 

Сега вече майка ти @Blueberry те утрепА! :D 

Чух най-накрая "великото" обръщение на Ема. При десетина случаи призоваваше от палата си да си седим вкъщи, сега при 200 заболели на ден настоява да се отворят чалгарските дупки, че да се разпространи още повече заразата. Точно пък тя с мъжът милионер тръгнала да мрънка за работа - няма такава наглост. Да не говорим, че насажда и допълнително недоволство срещу правителството. Бъзиках се с Цура, ама вече очаквам и тя да се размрънка как иска участия, честно. Поредно доказателство, че мълчанието е злато, особено когато става въпрос за не особено умни чалгарки.

  • Like 8
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Сега вече майка ти @Blueberry те утрепА! :D 

Чух най-накрая "великото" обръщение на Ема. При десетина случаи призоваваше от палата си да си седим вкъщи, сега при 300 заболели на ден настоява да се отворят чалгарските дупки, че да се разпространи още повече заразата. Точно пък тя с мъжът милионер тръгнала да мрънка за работа - няма такава наглост. Бъзиках се с Цура, ама вече очаквам и тя да се размрънка как иска участия, честно. Поредно доказателство, че мълчанието е злато, особено когато става въпрос за не особено умни чалгарки.

Ох ами примирих се с липсата на айфон тази година 😫 

Общо взето тази тема е нож с две остриета - и в двата случая ще отнесат хейт.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, zai4eto82 каза:

Когато пожелаеш лека нощ на Коце сега на път за работа и той ти отвърне с любов.  Много е добър и човечен,  кой каквото ще да казва за него.  Малките неша трябва да се оценяват. 

Да мине днес и утре,  и утре вечерта директно след работа посред нощ заминаваме за Приморско до сряда и цял ден на плаж и Ники ще ми прави салати и чушки с доматен сос.  Станах като изпълнителите- спа няколко часа и на работа. Много забързано ежедневие напоследък имам. 

Ти можеш ли да пееш, зайче? Пък и да не можеш, що да не станеш певица? Живота на певица и без това отдавна го водиш. Динамиката не ти е чужда. Предложи на Коце да ти избере песен! 

преди 38 минути, pacho каза:

Сега ги даваха фолкдивите от протеста по Нова тв. Ами, Галинчо милият е толкова тъпо парче.... и тоя диалект няма ли да го изчисти поне малко, публична личност е?

Само той и Юнона още мякат, ама при нея сякаш тембърът и интонацията го подчертават. Пък и тя извън Планета ТВ не се е показвала никога. Аз ако бях Митю, щях да го задължа да ходи на уроци. 

  • Like 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, само Рени е дала снимка на Веско! Тя е истински човек и звезда, а не онези алфи, дето да не им отварят гилдията дано! Рени е новият идол на Веско!

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Ето, само Рени е дала снимка на Веско! Тя е истински човек и звезда, а не онези алфи, дето да не им отварят гилдията дано! Рени е новият идол на Веско!

Ама те наистина изглеждаха като доста кисела групичка. Личи си, че не се дишат едни други. 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ама те наистина изглеждаха като доста кисела групичка. Личи си, че не се дишат едни други. 

Те нали са на протест - трябва да изглеждат кисело и бедно, иначе за какво се борят...

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Те нали са на протест - трябва да изглеждат кисело и бедно, иначе за какво се борят...

Да, Теда горката със скъсани гащи се яви. Дано да са им дали по някой лев. 

  • Like 1
  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека има протести, ама така всеки като тропа с крак за своето си, нищо няма да се получи. Няма никакво единство, затова не са ефективни протестите. Бтв, не виждам примерно да стачкуват съкратените стюардеси. 

Време е Анелия да си изиграе картите, протестирайки срещу правителството като цяло, без да споменава нищо за дискотеки :D

  • Like 5
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах видеата от протеста и изказването на Емилия... и съм меко казано потресен. Бива ли да са толкова прости и нахални? За минута слава пак е всичко, да не говорим,че половината си имат богати тъпкачи и мъже и точно те да се оплакват от кризата и да не затваряли дискотеките, да им се дадял шанс да работят... Хора умират от тоя шибан вирус, те за дискотеките протестират. Много ми паднаха в очите!

  • Like 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Dominatora каза:

Ма тя и Рена е била на протеста

Я, и на Еклера много му знаела устата, чак обижда. Когато пъхаха пачки в сутиените не се сещаха за родината, сега изведнъж се загрижиха. Да ходи по ресторантите бе, за нея има ниша, не е от дискотечните певици. Може и зала да наеме с билети по 5 лв., нали наемите били евтини сега... Но не, най-лесно е да се бутаме с овцете по време на пандемия, въобразявайки си, че правим нещо. То правителството изобрети Короната, специално за да ви затвори чалготеките, да знаеш Рено.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, BaGaBoNtIn каза:

Изгледах видеата от протеста и изказването на Емилия... и съм меко казано потресен. Бива ли да са толкова прости и нахални? За минута слава пак е всичко, да не говорим,че половината си имат богати тъпкачи и мъже и точно те да се оплакват от кризата и да не затваряли дискотеките, да им се дадял шанс да работят... Хора умират от тоя шибан вирус, те за дискотеките протестират. Много ми паднаха в очите!

Чалгарките нямат позиция, те са накъдето духне вятъра. Докато беше модерен хаштага #StayHome, пропагандираха това. Сега взе да им писва, а и луксозният живот срещу нищо работа им залипсва, затова вече настояват всичко да е по старому - нищо че новите болни всеки ден са 10 пъти повече от когато ни казваха да си седим вкъщи.

Така или иначе всеки използва тоя протест за да си изисква някаква негова си прищявка, ще взема и аз да събера 5 човека от родата и да ходим да настояваме за нов клип от Гергана.

"Бойко мола ти са, направи нещо, влей й малко акъл на Кацарска-Говедарска - нали получи милиарди за Коронавируса, финансирай й един клип да се радваме чалга феновете щом ни затвори храмовете на разврата.":please:

2010: Гергана - Фейсбук

2020: Гергана - Коронавирус

Za6toto ma e grija za rodinata, kletata majka balgariq!!!

  • Like 4
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...