Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Железен вкус!

Сега проумях защо е хленченето със сторитата - за да ги съжали някой, на когото са му останали излишни пари, предвид кризата. Уви, не е проработило и се наложи да дефилират по паветата. Изглеждат като "Чухме, че става нещо под блока и слязохме да видим за какво иде реч..."

Смешници в пълният смисъл на думата. Това е :1000(19): Били там за друга кауза, всички се сещаме каква е тя :1000(29):

  • Like 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Смешници в пълният смисъл на думата. Това е :1000(19): Били там за друга кауза - да търсят парчета, които да обработят за лев.

Това за каузата беше върхът на наглостта и невежеството. Омаловажават всичко останало. По-лошо, даже не са си направили труда да разберат за какво протестират другите хора. Сами не биха излезли изобщо, та затова се присламчиха. И пак угоднически "ние не подкрепяме никоя партия". Ми като нямате позиция, ще си мълчите. Никой не се интересува от вас. И точно това заслужавате. 

  • Like 5
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Единственото интересно от “протеста” им е развръзките - Ариа и Теди Александрова, Десита и Теофиков, и Галин - Сторарови. Дано са се избили зад кадър

Ариа vs Теди Александрова ще е епичен сблъсък!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Dominatora каза:

Галине предай се няма да можеш да я надговориш хъхъ

"Дървата"

"А може ли само да кажем нещо" - тоя моли като дете в трети клас "моля, госпожоооо"

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Кавъра на Феноменален на 10-тия ден е направил 500к. Обаче филтртират или трият коментарите и не са останали такива свързани с оригинала. 

Клипът бил на страшно високо ниво и един от най-яките на балканите...🤣

 

Като нищо кавъра да стане по успешен от оригинала. Доста добре върви като гледания, лайкове и коментари 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Като нищо кавъра да стане по успешен от оригинала. Доста добре върви като гледания, лайкове и коментари 

Мен самото изпълнение ме изкефи. Пасва й на гласа. Не че ще я слушам втори път. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена "Феноменален" в началото не ми харесваше, но по едно време ме зариби и си мислех, че е супер подходяща песен да се явиш на "Zvezde granda" :D. Музикантска е и сръбкинята е с мега як тембър, но Галена я пее по-хубаво и като цяло на български звучи много по-благозвучно. Ще я мине оригиналът, защото ще я слушат 3-4 държави. Ама пък в крайна сметка Галена да запише 2-3 парчета на сръбски, така ще ходи да пее и там. Сърбите бяха коментирали доста "Феноменален", знаят я.

 

Даже и сега пишат "Не сравнявайте оная селянка (сръбкинята) с тази Жена (Галена)".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

На Галена "Феноменална" в началото не ми харесваше, но по едно време ме зариби и си мислех, че е супер подходяща песен да се явиш на "Zvezde granda" :D. Музикантска е и сръбкинята е с мега як тембър, но Галена я пее по-хубаво и като цяло на български звучи много по-благозвучно. Ще мине оригинала, защото ще я слушат 3-4 държави. Ама пък в крайна сметка Галена да запише 2-3 парчета на сръбски, така ще ходи да пее и там. Сърбите бяха коментирали доста "Феноменален", знаят я.

може ли линк

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сведение на всички злобни сайтчета, които не са осведомени:


Не бих ви споделил, но понеже се надпреварвате да хулите и плюете, ще ви осведомя.
Аз потърсих @Blueberry още преди няколко дни!Предпочетох да я чуя лично и да знам как е, вместо да напиша едно “Оздравявай бързо” в Инстаграм!

  • Haha 5
  • Wow 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Donatella каза:

@asylum много ме зариби ,нямам думи да опиша песента.... взе ми акъла според мен това е летният хит.

 

нека е , Харам !

 

Уникална е песничката, набива ти се в главата, хем мазничка, хем запеваема. ❤️ Нека е харам, Донателче! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Много грозно впечатление ми направи Галин с това, че 1000 пъти повтори, че искали просто да си работят, никой не подкрепяли и въобще не ги интересувало... много зле... кое не те интересува? Кой ще те управлява ли? А мен защо тогава да ме интересуват твоите радини вълнения?

Отишли на протеста някви треторазрядни чалга кокони, коя от коя по-незнайни и говорят някви абсолютни глупости, демонстрирайки супер неадекватно поведение спрямо ситуацията в държавата в момента.

В такива моменти наистина ме е срам, че слушам чалга. 

Като не ги интересува, нека следващото правителство забрани чалгата. Няма да се отрази зле на обществото да се въведе и сух режим - никакъв алкохол. Да ги видим тогава. 

Насладете се на Кралицата!

 

  • Like 6
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...