Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 25 минути, zai4eto82 каза:

Kaто закон е винаги в 12:33 да пускат Коце с "Проблем". Днес Коце започва тридневният маратон от участия- днес в Кърджали, утре Слънчев бряг, после Варна. Доста натоварен график от учадтия има през август. А той вчера парти в тях на басейна с Лияна, Криско, Фънки, Балан, Гъмов- няма да има изтрезняване. 

Какво ти парти, Мария спря да пее - ето това e Проблем. :(

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DarkChild каза:

Споменавайки ГинесТ, ето още изцепки от Рена

лазАр (лазер) 17:20

 

Преди това пък я питаха къде искала да се роди отново и тя 19 век, Ромео и Жулиета. Нищо, че последните са от 16 век.

Само тя е певица. Чух я как пее народно, и вече няма нужда да се бръсна отдолу, отгоре - никъде. Космите сами окапаха. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Какво ти парти, Мария спря да пее - ето това e Проблем. :(

Тъжно е, да. Израснала съм с песните й. Още не мога да повярвам. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Тъжно е, да. Израснала съм с песните й. Още не мога да повярвам. 

Аз мога, за нея винаги е било хоби. И тя търсеше за разни купувачи,  цветето й да опрашат. Ама сега вече и клюмна малко та е редно да спре да го тори с различни торове, ако ме разбираш.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Въртят ли я по Сити и Дъ Войс? По други радиа, освен чалгарските?

 

Не знам. Нямам възмпжност чак толкова да следя след като съм през целия ден почти на работа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Krislena каза:

ПОДСЪДНО: Преслава изкара тайно коронавируса без да се изолира, сее заразата навред!

dvoina-radost-preslava-snimki-987.jpg

 

Чалга дивата Преслава е изкарала коронавируса преди месец, но не е споделила публично за състоянието си, разкриха пред „Уикенд” нейни възмутени колеги. Тя уведомила само мъжа си Павел и сестра си Ивелина Колева, че е заразена. Фолк певицата се разминала с много леки симптоми и предпочела да скрие, че е заразена, за да не всява паника сред почитателите си. През цялото време обаче тя е общувала с други хора, което е дори подсъдно!
 

Преслава имала безобидни неразположения като загуба на вкус и главоболие, но първоначално ги отдавала на преумора. Изпълнителката на „Водка с утеха” се сетила да направи тест за коронавирус чак след седмица, а през това време сеела заразата сред всички, с които общувала. Когато видяла положителния резултат, тя постъпила безотговорно и споделила само с мъжа си и сестра си, защото не искала да плаши феновете си. Павел и Ивелина също се тествали, но се оказали отрицателни за Ковид-19. На практика, изпълнителката е била изолирана за домашно лечение едва за 3-4 дни, което е крайно недостатъчно.

Според източници на „Уикенд”, певицата е лепнала коронавируса на родното Черноморие – на същото място, където се е заразил и бившият национал по борба Николай Щерев. За съжаление, 33-годишният спортист изгуби битката с болестта и издъхна след близо месец в болница. Семейството му с мъка призна, че той е подценил опасността и е потърсил медицинска помощ твърде късно, което довело до фатален край. От фолк певиците, които не спират да ходят по участия и не спазват социална дистанция, единствено Галена и Деси Слава потвърдиха, че са се разболели от коронавирус. Малкият син на Галена Александър също се заразил и двамата заедно доскоро бяха под карантина.

„Всеки ден е различен. Първоначално го отдавах на магнитните бури, за които бяха съобщили. Така ме болеше главата, че не можех да стана от леглото. Налагаше ми се да звъня на големия ми син, за да ми донесе хапче за главоболие. Това беше първият неприятен ден", разказа Галена, уточнявайки, че често изпитва подобен дискомфорт, затова не заподозряла веднага, че е Ковид-19. След като температурата стигнала 38,4 градуса, си направила тест, който установил заразата. „Не можех да си въртя очите. Все едно имах конюнктивит. Ужасна болка - слава богу, че вече я няма!", сподели още Галена. Изпълнителката бе под карантина до 18-и юли, но е отказала всички поети ангажименти до края на месеца. Последният й тест вече е отрицателен, ала близките й твърдят, че тя все още се страхува да работи.

Малко след това и Деси Слава призна, че се е заразила. Певицата най-вероятно е пипнала болестта по време на свое участие. Тя продължава да се лекува.

@Fast Tи си на ход. Писали са го из вестниците, начи е вярно. Коя е страната тоя път и кои са жертвите? 

  • Like 5
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Dominatora каза:

За Деси Слава от къде е инфото? Гледам участието и стои.

https://payner.bg/Events/view/desislava-event-00001 

Никой не казва. На 07.08.2020 трябва да е при нас във Видин, според афиша.

https://www.facebook.com/danceclubinfinity/

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, foxy_vd каза:

Никой не казва. На 07.08.2020 трябва да е при нас във Видин, според афиша.

https://www.facebook.com/danceclubinfinity/

Да но не са сложили участието в сайта странно или ще го добавят в последствие

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на годината ❤️ Обожавам как го изпорти (1), после полицията я остави да глоутва докато го арестуват (2), и накрая тя все пак си е заделила някой лев за мерцедес да не е капо и го следеше да го (дебне да го е*не) (3)! ТОП! Клипа ме спечели повече от песента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Клипа на годината ❤️ Обожавам как го изпорти (1), после полицията я остави да глоутва докато го арестуват (2), и накрая тя все пак си е заделила някой лев за мерцедес да не е капо и го следеше да го (дебне да го е*не) (3)! ТОП! Клипа ме спечели повече от песента. 

?

Май говориш за друг клип. 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...