Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Сашо каза:

Тая която е отказвала дуети е другата. Отказеала е на 90% от колежките си. 

Камелия сега гледам е отсладвала всички. Само аверките си Софка и Емилия следи и Меди... Защо ли 😁

Щото е невменяема. Знаеш я, че като изкука и почва да прави такива неща. После след две седмици пак ще ги последва. Специално тя е умна, ама е страшно двулична. Един път ще те хлъзне, после ще ти се прави приятелка. И е много завистлива, нали помниш как всички купуваха гледания, сега като и тя видя някой милион, тази тема е табу. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Щото е невменяема. Знаеш я, че като изкука и почва да прави такива неща. После след две седмици пак ще ги последва. Специално тя е умна, ама е страшно двулична. Един път ще те хлъзне, после ще ти се прави приятелка. И е много завистлива, нали помниш как всички купуваха гледания, сега като и тя видя някой милион, тази тема е табу. 

Повярвай ми, няма да последва никой. 

Нейните милиони нали са истински, какво я ебе. Да не би да беше лъжа това с купуването на гледания? Дори към тоя момент имаме приемер в лицето на Меди, как е купувал? Кое е лицемерното? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Сашо каза:

Тая която е отказвала дуети е другата. Отказеала е на 90% от колежките си. 

Камелия сега гледам е отсладвала всички. Само аверките си Софка и Емилия следи и Меди... Защо ли 😁

Да аз се шегувах. Винаги когато някой отследва Галена се твърди, че е защото е отказала дует.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Dominatora каза:

Видях, че Луна пее на турски с Мустафа Чаушев и ме навежда на мисълта дали тя не крие, че е тюркиня и името и е Лейля?

Не е туркиня, но винаги се е възползвала от всякакви слухове. Набожна християнка си е жената. Турският й в песента Севеджеим не е добър. Сега ли пее някъде с Мустафа, може ли да видя? 

Тя е имала концерти с него в Турция пред милионна публика. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не е туркиня, но винаги се е възползвала от всякакви слухове. Набожна християнка си е жената. Турският й в песента Севеджеим не е добър. Сега ли пее някъде с Мустафа, може ли да видя? 

Тя е имала концерти с него в Турция пред милионна публика. 

Беше споделила в сторито си в инстаграм

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Dominatora каза:

А защо Кама не си качва песните в споти дезър и тн. качили са само Куклите и Луда по тебе?

Защото сигурно не знае какво е това животно. Сигурен съм, че дори каченото не е от нея. Учудвам се даже, че е следвала някоя колежка, както пишат по-назад. Всеки в този бизнес е нарцис, а аз за по-голям от нея трудно се сещам. Особено пък след напускането на Пайнер и възраждането на кариерата и просто няма смисъл да го мислим много-много. И без това като се огледа къде в бизнеса са изпълнителите от нейното поколение, че и следващите две, с единици изключения, направо може да си помисли, че може би не е невъзможно да ходи по вода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Щото е невменяема. Знаеш я, че като изкука и почва да прави такива неща. После след две седмици пак ще ги последва. Специално тя е умна, ама е страшно двулична. Един път ще те хлъзне, после ще ти се прави приятелка. И е много завистлива, нали помниш как всички купуваха гледания, сега като и тя видя някой милион, тази тема е табу. 

По принцип не е хубав човек изобщо, но освен това сега я тресе и критическата.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми крайно време е да се научи, от Луда по тебе само в Ютуб загуби към 30 000 лв. Ако беше качена навреме в Спотифай и на латиница, сигурно и от там поне едно 5-10 000 лв щеше да има.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Krislena каза:

Горда майка: Дъщеря ми е в Студентски град, да, учи по цял ден, че и нощ.. дава всичко от себе си, за да успее, обичкаме си я!
 

Дъщерята: 

 

Cum dump.

П.П. Не знам дали е последно по правилата да се пише на английски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

По принцип не е хубав човек изобщо, но освен това сега я тресе и критическата.

И аз тва си мислех, тя бабче е на 50+ вече и колкото и да се прави, вътрешно си е бабишкера. Всички ще стигнем там и ще почнем да сме невротични като нея. Някои повече де, тя е доста по нервозна от нормалните хора. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз тва си мислех, тя бабче е на 50+ вече и колкото и да се прави, вътрешно си е бабишкера. Всички ще стигнем там и ще почнем да сме невротични като нея. Някои повече де, тя е доста по нервозна от нормалните хора. 

Като всеки козирог. Нарцистичен, критичен и нервозен, всичките сме такива, Мара също, Соня Немска, ужас... 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Като всеки козирог. Нарцистичен, критичен и нервозен, всичките сме такива, Мара също, Соня Немска, ужас... 

Някои създават вид на мнооооого спокойни, вътрешно да, но отвън ако ги видиш са най - спокойните хора на света. Не харесвам зодията, но всичко около мен е козирог и се разбирам с тях. С Кама не бих, но това е поради куп други неща. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...