Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Да, комерсиален е, умее да забавлява утайките нали. Сега че не е оставил нищо в българската музика е детайл. 

Не си права изобщо.  Това,  че ти не го харесваш,  не значи,  че други не го харесват.  Има си хубави песни,  глас и си е готин и допуска хората до себе си.  Не се надува,  дори няма охрана на масата си.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Някои изпълнители могат да завиждат само на пълния график от участия на Коце.  Някои се борят за участия,  други имат без никакъв проблем и след 20 години.  Който си го може,  си го може.  Пълни ли клубовете,  пълни ги,  че даже и по частни партита го канят.  

А ти за какво се бориш и завиждаш?  :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Не си права изобщо.  Това,  че ти не го харесваш,  не значи,  че други не го харесват.  Има си хубави песни,  глас и си е готин и допуска хората до себе си.  Не се надува,  дори няма охрана на масата си.  

ОК, нова тема, припознаваш ли се с героинята от песента:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

ОК, нова тема, припознаваш ли се с героинята от песента:

 

Тая песен изобщо не я слушам.  Така и не ми хареса.  Освен Да гори в любов и  Няма да ти пиша от по-новите й,  друго не става.  На Преслава новата се харесва само заради името й,  а не е нищо особено.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нейбъла от снощи:

1. Красиви лъжи - 273K

2. Проблем - 171К

3. Милион - 165К

4. Дивана - 150К (а вчера беше около 250?!)

5. Не се отказват - 113К

6. 24/7 - 104К

7. Поредната цигара - 104К

8. Беден в сърцето - 83К

9. Тарантула - 74К

10. 100 живота - 72К

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.07.2020 г. от 18:50, Willy каза:

Гледанията от България за последните 7 дни. Меди купува! #exposed

received-3357080517715970.jpg

Когато търсиш за последните 7 дни, то ти ги показва с 2 дена закъснение. Това е споделено понеделник - демек гледанията от 18ти до 24ти - песента е била качена едва преди 3 дена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

Когато търсиш за последните 7 дни, то ти ги показва с 2 дена закъснение. Това е споделено понеделник - демек гледанията от 18ти до 24ти - песента е била качена едва преди 3 дена.

Тогава защо Десита няма същият проблем? Вчера падна рязко. Според мен е купувал.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Тогава защо Десита няма същият проблем? Вчера падна рязко. Според мен е купувал.

На Десита песента излезе с 1 ден повече и когато си споделил снимката, тя водеше вече с ден.

До понеделник Меди има БГ 834K, Десита - 906K; Утре или другиден като ъпдейтнат, Меди ще е на по-висока позиция.

Меди ги е направил за 4 дни; Десита за 5 - а разликата е 70 хиляди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче това ще е флоп, защото Малката реши да се прави на интересна с версията с двете кули. Пък песента като музика и аранжимент е зарибяваща, текстът също не е крайно зле - Даймънд са имали и мнооого по-зле.

 

  • Like 5
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Когато търсиш за последните 7 дни, то ти ги показва с 2 дена закъснение. Това е споделено понеделник - демек гледанията от 18ти до 24ти - песента е била качена едва преди 3 дена.

А тогава ори Поредната цигара с която са на ден разлика, защо има 500ка разлика в гледанията...

Меди купува. Очевидно е

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

Обаче това ще е флоп, защото Малката реши да се прави на интересна с версията с двете кули. Пък песента като музика и аранжимент е зарибяваща, текстът също не е крайно зле - Даймънд са имали и мнооого по-зле.

 

Ама и нещо в изпълнението и куца. Някак не се връзва върху аранжимента. Освен това отмина времето на надъханите парчета. 

Нека и на мършата де. Нека си припомни мизерията, в която се давеше в Ара. 

  • Like 3
  • Sad 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам този жесток трак и чак сега осъзнавам колко е преварил времето си. Години преди лей лей вълната, и още толкова преди циганските вокали. Липсва ми тази емоция и експериментаторски дух

 

 

  • Like 2
  • Love 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Днес в от А до Я е било с песните на Ариа. Взе да  ми харесва обаче напоследък. Прави хубави песни и е готина. 

Да, хубави песни пуска. И на мен така. Кой с Алисия ми е любимата и тая, новата - Живее ми се е супер яка! 

  • Like 1
  • Love 3
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Днес в от А до Я е било с песните на Ариа. Взе да  ми харесва обаче напоследък. Прави хубави песни и е готина. 

Трябва да вземаш части уроци от нея за разкрач. Ще може да впечатлиш Коце, Велислав, Ники и невъзможната любов.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Трябва да вземаш части уроци от нея за разкрач. Ще може да впечатлиш Коце, Велислав, Ники и невъзможната любов.

Невъзможната любов вече я няма. Там всичко свърши. Аз не искам да впечатлявам никой. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Да, хубави песни пуска. И на мен така. Кой с Алисия ми е любимата и тая, новата - Живее ми се е супер яка! 

И Класа и Да те заболи ми харесват. 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , zai4eto82 каза:

Как ще го прибера Велислав,  той има дете вече,  аз даже му честитих.  Ама да,  той е по- готин от Борето.  Иначе за песни- не е една.  Харесват ми новата на Ариа- Живее ми се,  Данна- Той,  Коцето,  Борис Дали- Лошите момчета,  на Галена новата.  

Че какво като има дете и жена. Тя питаше ли се какво ще ти е на теб, ако му роди дете. Не. Защо ти да и правиш евала. Велислав не е мъж само за една жена! 

 

 

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

А тогава ори Поредната цигара с която са на ден разлика, защо има 500ка разлика в гледанията...

Меди купува. Очевидно е

Това, че за първите 3 дена, има по-малко от гледанията на Десита за 4 дена общо, не означава, че след 1 седмица, нещата не могат да се обърнат.

Това, че за 3 дена има близо 600к, и то само от БГ, защо да не значи че за 6-7 дена ще има двойно повече от БГ + още гледания от чужбина. Малките канали, като този на Меди тръгват с гледания на по-късен етап, чак като влязат в трендинга.

 

Десита влезе веднага в трендинга и от там началния старт. Меди влезе с часове по-късно и то на задни позиции. Ако някой купува, то по-скоро е алфата, купува минути след като качи видеото уж за да покаже някакъв интерес.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...