Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Тия па, явно не са ходили на дискотека. Преслава се пуска точно колкото 100 живота и се избухва точно колкото на втората. как едната е хит, а другата не ? На Преслава всичко е хит, пуска й се още нямаш сърце. На Галена бтв се пуска "Стара каравана", нали се чудихте кой и е златен хит. Ето, всяко лято гърми и се избухва точно колкото на "Луда по тебе".

 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Гледанията на Меди ми се струват фейк май? Въпреки че песента е много яка. :D 

Не изглежда такова момче, но и аз също се усъмних. Много бързо изпревари Десита и вече е с 300К преди нея, а лайковете с 10К по-малко. Може би е просто заради факта, че песента му е по-дискотечна, докато тази на Десита е по-лирична.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то е ясно че Стара каравана се превърна в емблема на летните хитове. Даже помня че лято 2016 гърмеше на едно ниво с Пей сърце и повече от 2015.

#Доминация

Screenshot-20200727-173711-You-Tube.jpg

И аз бих се обидил ако не спечеля голямата награда, ако ще и майка ми да я е взела, а не приятелка.

3 огромни хита, най-якият клип, 2 фолклорни песни, коледна песен, 7.5М на песен без клип, международна песен, албум.... всичко си има Галена 2015!

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Не изглежда такова момче, но и аз също се усъмних. Много бързо изпревари Десита и вече е с 300К преди нея, а лайковете с 10К по-малко. Може би е просто заради факта, че песента му е по-дискотечна, докато тази на Десита е по-лирична.

Тя и Преслава не изглежда такова момиче, но знаем какво прави за награди :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Тя и Преслава не изглежда такова момиче, но знаем какво прави за награди :1000(29):

Тя точно след като спряха наградите се засили и почна да мачка, че две години никаква я нямаше преди това.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pechenko каза:

Песента на Джена е супер и зарибява много, но тази на Емануела е ужасна и няма място до Джена!

На Емануела и Джия май ми е в топ 5 най-слушани песни за лятото. Жестока!

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

“Просто секс” няма място в ТОП 5. “Беден в сърцето” трябва да е някъде там. Друго всичко е ОК!

Защо да няма място там, след като има повече гледания, лайкове и т.н от Преслава?

Ето заради такива идват споровете, защото принизявате успехите на другите, защото искате любимката ви да е винати над тях.

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pechenko каза:

Какъв успех? Преслава дори не подуши първото място в спотифай, апъл и т.н :D 

 

В Apple стигна първо място, а в Spotify единствено онзи досаден педофил й попречи.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Споровете са ви излишни! Аз вярвам само на @zai4eto82, а тя каза “въй Ариа я пуснаха в едно заведение до нас 2 пъти с живее ми се”, така че няма какво да си измисляте разни глупости. Освен това не е пуснала новата си песен, за да си позволявате да определяте топ 5 преди това. 

  • Haha 4
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Dominatora каза:

Къде ги гледате тези класации незнам?

На мен това ми излезна във споти

Screenshot_20200727_193737.jpg

То Е това.. не знам какво друго гледат и не знам защо този форум се превърна във форума на попнейбъл.

Моето мнение за "Беден в сърцето": ако тук не се говореше какъв флоп е и колко е зле Преса, Преси фенчетата щяха да пишат драстично по-малко как песента се пуска/трупа гледания/първа е еди-къде си. Аз песента я харесах много в началото, сега не си я пускам, но ако тръгне - не я спирам. Сравнявам я с "Изтрезняваш ли" като хитовост. И Преси обезателно трябва да пусне нещо друго, това го говоря още отпреди да почнат да се изреждат повторно тези, които пуснаха през май/юни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

От доста време не съм поствала преродения хит на 2020:

Покрай "Милион" преоткрих Анелия, може ли да има разместване в моя топ 5?????

Може как:D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

От доста време не съм поствала преродения хит на 2020:

Покрай "Милион" преоткрих Анелия, може ли да има разместване в моя топ 5?????

Не може, трябва!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...